TLN: Dream BIG

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod dzejkej 19 Aug 2010 16:46

TheLastNail napísal:bleh, s handconverter.com som sa uz hral kedysi.. stale to iste: no valid data could be detected, viem ze som dokazal konvertovat na nejakej inej stranke, ale login som uz zabudol :P, tak to necham skor nabuduce..


No ak je to F****Tilt alebo P****Stars, tak to urcite ide. Treba si na ruku v HEM dat pravym tlacitkom na ruku a "Copy Hands to Clipboard".

By som to urobil aj za Teba, lenze zrovna ten format, ktory si napastoval sem, je nepouzitelny.

Riddlah napísal:http://www.handconverter.com/

ja pouzivam stale tento


To je ten isty converter aky som poslal ja :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod josipjs 19 Aug 2010 16:57

pouzivaj converter s deucescracked.com lepsi neni ... pracuje mi so vsetkym ked tam hadzes ruky s HEM okdial urcite hadzes ...
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod Riddlah 19 Aug 2010 18:28

ja som ani nevidel ze si nieco postoval, ked som prave ja postoval, neviem preco, :D
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod TheLastNail 21 Aug 2010 20:43

small update: tento mesiac som uz nahral cez 30k ruk, co je pre mna velmi dobre :) (vacinou 5-6tablujem SH) som na chudobnych +7k, 10k pod EV. tieto dni hravam kazdy den okolo 1.5-2k ruk (6-8hod) + analyza 2h, citim sa dost pretazeny. Vcera som spravil velmi marginal decisions na konci session ako dosledok unavy co ma stalo 3stacky za ~10handov.. instaquit. Dnes sa citim v pohode, hlavne som rad, ze neminam zbytocne energiu cez den na slnku, kedze v priemere vstavam o 3PM :P

v utorok mam na plane prerobenie bazy a aj v stredu nebudem asi (takmer) vobec hrat. Pride ku mne kamos Opal, mozno ho niektori z vas poznaju a pojdeme asi niekam do wellnesu a zahrat biliard alebo pod. Btw: niekto tip na kolky v BA? Opat ste vsetci pozvani do mojho bytu, add me on skype if interested, bude asi i nejaka symbolicka home cg (NL10 al 20), mozno vyrazime niekde von posediet trochu.

gl vsetkym
TheLastNail
 
Príspevky: 73
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 5 krát/12 krát
Karma: 3

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod dzejkej 21 Aug 2010 21:05

Budem otravny, ak mozem :-D.

TheLastNail napísal:tieto dni hravam kazdy den okolo 1.5-2k ruk (6-8hod) + analyza 2h, citim sa dost pretazeny


Ta analyza 2h = prechadzanie tych 1.5k - 2k ruk a pisanie poznamok? Mi to pripada ako kopa casu vzhladom na ten pocet ruk :). To si prechadzas ruku za rukou zo session alebo robis aj take, ze ak uvidis nejaky zaujimavy spot s regom, tak v DB pozeras podobne situacie, ci tam nema nejaky tell/nie je exploitovatelny?

Taktiez pozeravas aj nejake training videa a ak ano, kolko cca tyzdenne a akych mas oblubenych borcov? :)

TheLastNail napísal:Pride ku mne kamos Opal, mozno ho niektori z vas poznaju a pojdeme asi niekam do wellnesu a zahrat biliard alebo pod. Btw: niekto tip na kolky v BA?


Kam planujes do wellnesu? Sme boli nedavno v Senci v tom Aquathermal a celkom sa to dalo, i ked u mna tam bol najvacsi fun factor blbnutie na toboganoch a vyhadzovanie deti z bazena po dopade tej mojej gigantickej hmotnosti v abnormalnej rychlosti, i ked ta wellness cast tiez celkom usla :-D. 20 EUR za celodenny vstup a lubovolny prechod medzi wellness a aqua.

Inak daj aj vediet, aky podnik s biliardom ste navstivili a ako tam bolo. Kedysi boli nejake tie PP.sk stretnutia a chodili sme do BlackCafe, ale ten podnik je teraz offline a nejak by to chcelo akekolvek odporucania pre buducnost.

Moje jedine skusenosti s kolkami su ich kupa na poste, takze nebudem napomocny :fish: .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod josipjs 21 Aug 2010 21:46

Kolky, viem o Auparku a Patronke, v patronke nvm ci to tam este je a dnu som ani nebol
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod oli.strs 21 Aug 2010 22:58

Ja pracujem v biliardovom klube www.lavos.sk
a celkom by ma potesilo ze by sa tu sem tam stretli pokrovi hraci

Za tento príspevok od oli.strs poďakovali :
Topolman
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod TheLastNail 22 Aug 2010 02:38

@oli, josips: vdaka za tipy, akurat oli, aka je adresa toho klubu?

@jk: no, ano pravdepodobne do Senca, i ked minule to tam bolo dost prepchate, priamo v BA nieco podobne nie je?.. jj, a tiez som sa najviac zabaval na tych toboganoch :D (90% by sme boli v aquaparku, akurat ku koncu si skocim asi na 30min do sauny a na mozno na masaz) pridas sa? btw: aky mas best time na tom internom tobogani? moj je: 13.7s momentalne, mozme dat nejaky bet :D s analyzou je to asi takto: na NL1k je to hlavne o metagame medzi regularmi, takze si zapisujem/prepisujem aky image o mne asi mozu mat podla toho co sa stalo naposledy v rukach s nimi a tiez si updatujem ako reaguju na niektore typy agresie.. aj ked toto by som mal robit viac. Je dolezite byt vybalancovany najma v hranicnych spotoch vs dobrym regularom, je dobre mat poznamku kto sa to snazi zistit ci som vybalancovany a kto nie. Ak niekto nevie, tak mozem hrat expoloitable v shortrune cely cas.
TheLastNail
 
Príspevky: 73
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 5 krát/12 krát
Karma: 3

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod oli.strs 22 Aug 2010 07:54

TheLastNail napísal:@oli, josips: vdaka za tipy, akurat oli, aka je adresa toho klubu?


no ved na tej stranke ja aj adresa s mapkou pod tym zelenym pismenom L tusim
tak ale je to Pekna cesta 2, BA Krasnany
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod dzejkej 22 Aug 2010 09:11

TheLastNail napísal:@jk: no, ano pravdepodobne do Senca, i ked minule to tam bolo dost prepchate, priamo v BA nieco podobne nie je?.. jj, a tiez som sa najviac zabaval na tych toboganoch :D (90% by sme boli v aquaparku, akurat ku koncu si skocim asi na 30min do sauny a na mozno na masaz) pridas sa? btw: aky mas best time na tom internom tobogani? moj je: 13.7s momentalne, mozme dat nejaky bet :D


O nejakom takom mieste v BA neviem. Byvalo v Auparku zopar rokov dozadu a zrusili to. Pridat sa nepridam, kedze som este stale pracujuci clovek, co nema dovolenku - silly me :). Na tom Mississippi tobogane mam 13.8s myslim, kua :-D. Som zacal na 17.5s a isiel som to asi tak 25x potom, aby som to nejak vylepsil :-D.

Dik za tie info o analyze. A ako je to s Tebou a studiom? Este mas nejakeho coacha, ktoreho videa pokladas stale za prinos pre Tvojho hru?
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!