TLN: Dream BIG

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

TLN: Dream BIG

Odoslaťod TheLastNail 21 Júl 2010 23:21

cauko pokristi,

Som Jozef, 24r, profesional ~1.5roka, v pokerstrategy.com som aktivnejsi uz nejaky cas a znamy pod rovnakym nickom: TheLastNail, isty cas som bol handjudgom pre mid-highstakes, odkial ma mozte poznat. Momentalne hravam hlavne NL1kSH online, mam plany hravat aj vyssie live hry.

K prvemu kontaktu s pokrom som sa dostal dost neskoro, az v maji 2008, ked ma spoluziaci zatiahli do ich homegame cashgames. V tomto case som sa registroval som sa cez ps.com, dostal 50$, hraval cez vikendy nejake SnG randomne pre zabavu a bol broke v auguste. Mal som sachovu minulost (bol som aktivnym hracom s dobrym progresom, ale tiez som zacal neskor), bol extremne (-az prehnane) snazivym studentom a pravidelnym rekreacnym sportovcom, celkovo velmi sutazivym clovekom a preto som sa rozhodol este sa s pokrom trochu popasovat. V auguste som mal poslednych par dni na hravanie beginners freerolls, (doba od registracie do 90dni na vtedajsom ipokri) kde sa mi podarilo vyhrat 1$. Zacal som hravat vylucne 0,1$ SnG a citat nejake clanky na internete ohladom strategii. O par dni som mal naspat 50$ a zacal s NL2... V juni 2009 som zacal hravat NL1000.

Nechal som uni po zvazovani a momentalne zijem v pokrovom byte v Bratislave s 1 dalsim pokristom (Ivan z Blg), s ktorym sa snazime motivovat k zlepsenemu hraniu a vyssim stakes. Koncom 2009 a zaciatkom 2010 som mal vela dlhych uvach ohladom beatovania midstakes NL400-1k alebo zvysovaniu limitov a bral som pragmatickejsiu, menej rizikovu cestu zarabania "lahsich" penazi.

Pred zhruba mesiacom som si predsavzal tahat to vyssie, pokial to pojde aj za cenu ktratkodobej straty profitu. Minuly mesiac som mal prve NL5k shoty. Skoro cely posledny mesiac sme boli na dovolenke a tak som pomerne rusty a momentalne na -18k swingu (najhorsi v zivote). Moj ultimate poker dream je dostat sa do televised cg s Philom Hellmuthom o vsetky moje peniaze :D :P

Mam zaujem spoznat zaujimavych ludi zo slovenskej poker community, hlavne z BA, nechodi niekto pravidelnejsie na futbal, plazovy volejbal resp skatovat?

Kedze sa akurat stahujeme a mam dost dalsich pokrovych planov, blog bude hlavne zo zaciatku updatovany skor sporadicky resp velmi kratkymi flashmi.

gl all

tln
Naposledy upravil TheLastNail dňa 08 Okt 2013 14:20, celkovo upravené 1 krát.
TheLastNail
 
Príspevky: 73
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 5 krát/12 krát
Karma: 3

Re: TLN: Dream big!

Odoslaťod dzejkej 21 Júl 2010 23:32

:vitaj:

Som velmi rad, ze si sa tu ukazal a este k tomu planujes aj nieco sem obcas napisat :). Drzim palce, aby si downswing co najskor otocil a ked bude nejaka akcia v BA, tak Ti dame vediet, aby si sa nam ukazal a ako high-stakes hrac nas na nieco fajne pozval :-D.

Obrázok
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod yegon 21 Júl 2010 23:56

az vitaj

budes sa len blogit alebo planujes postovat aj nejake handy?

btw super forma pri tej sipke do bazena v BG ( ked sa vypnem k vykonu tak hadam najdem to foto a postnem ho :) )
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod josipjs 22 Júl 2010 00:08

3 prispevky a uz aj karma hore... :D
je to tu rigged :D
no a good skill pri crushovani PH

PS. nenehal by si sa nahovorit aj an beatovanie napr. Daga Palovica? :D to je pre mna taky slovensky PH (ale live som ho este hrat nevidel)
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod mr_kaktus 22 Júl 2010 08:18

:vitaj: super ze si sa rozhodol blogovat aj tu :) myslim ze budes mat brutal vysoku citanost :) a gl :gl: pri stoloch :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod trikoza 22 Júl 2010 08:43

no konecne, som velmi zvedavy na obsah tohoto blogu (dufam ze budu aj nejake zaujimave real life stories :lol2: )

TheLastNail napísal:Mam zaujem spoznat zaujimavych ludi zo slovenskej poker community, hlavne z BA, nechodi niekto pravidelnejsie na futbal, plazovy volejbal resp skatovat?


bolo by fajn obcas zdvihnut telefon ked ti niekto vola, to pomaha pri organizovani takychto aktivit :)
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod buschle 22 Júl 2010 09:46

TheLastNail napísal: Skoro cely posledny mesiac sme boli na dovolenke a tak som pomerne rusty a momentalne na -18k swingu (najhorsi v zivote). Moj
n

No vidis ja mam taky isty pekny DS a mne na to stacila NL400 a 3-4 BI N1K 8-)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod dzejkej 22 Júl 2010 09:49

buschle napísal:No vidis ja mam taky isty pekny DS a mne na to stacila NL400 a 3-4 BI N1K 8-)


Editni, spomen tam EV a ship the moneyz :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod emjayko 22 Júl 2010 10:51

:Yahoo!: vitaj u nas taktiez velka radost z tvojho prichodu hlavne nas nesmies ukratit o real life stories tie su vzdy nuts este sem treba dotiahnut aj ivana nech ta ma kto doplnat :gl:
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: TLN: Dream BIG

Odoslaťod Proky 22 Júl 2010 14:53

TheLastNail napísal:cauko pokristi,


:vitaj:

Nechal som uni po zvazovani a momentalne zijem v pokrovom byte v Bratislave s 1 dalsim pokristom (Ivan z Blg), s ktorym sa snazime motivovat k zlepsenemu hraniu a vyssim stakes.


Bratislava's pokerflat aka mission: Phil Hellmuth :poklona:

Mam zaujem spoznat zaujimavych ludi zo slovenskej poker community, hlavne z BA, nechodi niekto pravidelnejsie na futbal, plazovy volejbal resp skatovat?


JJ futbalik moze byt ;)

:gl: :gl: :gl:
Obrázok používateľa
Proky
 
Príspevky: 575
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 13 krát/16 krát
Karma: 9

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!