tominooo's blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

tominooo's blog

Odoslaťod tominooo 26 Apr 2010 23:42

Zdravím všechny pokerportalisty,

už nějakou dobu pročítám tohle fórum a došel jsem k závěru, že vytvoření vlastního blogu může mé hře jedině prospět.

K pokru mě přivedli kamarádi na VŠ, avšak intenzivněji jsem ho začal vnímat asi 3 měsíce zpátky (fóra, videa, apod). Následovaly mnohé depozity ale až na pár cashoutu jsem byl víceméně ztrátový.... To mě dovedlo k názoru, že to asi super nemůžu hrát :fish: a tak jsem si dal od onlinu pauzu. Nedávno jsem byl na live cg a odcházel jsem něco málo v plusu a při cestě zpátky se mi stala osudnou čerpací stanice shell --> paysafe :-D. Zaregistroval jsem rb na Gemplay a depozitnul, snad už posledních, 20e. Hned druhý den stahuju trial PT3 a začínám "grindit" NL4. Je to 10 dní a pomalu se začínám přesouvat na NL10....snad to tak půjde i nadále...

Určitě dělám hodně chyb a budu Vám tedy vděčný za každý komentář/radu a doufám, že to povede nejen ke zlepšení mojí hry.

Jinak hraju teda na: Gameplay - nick tominooo11

tady přikládám graf
Obrázok

Uploaded with ImageShack.us
asi od 5k hands je to už víceméně NL10

a ještě staty:
Obrázok

Uploaded with ImageShack.us

Až se naučím postovat hands, tak tady nějaké dám...




Byl bych rád, kdybyste mi poradili co a jak mám špatně;-)
tominooo
 
Príspevky: 5
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: tominooo's blog

Odoslaťod tucniak 26 Apr 2010 23:57

Ahoj, nech sa dari.

v prvom rade si uprav bankroll management:
hrat s 20 e nl4- 5bi ked nie si vyborny hrac moze byt nestastna volba. - s trochou variancie 5bi bustnes v pohode aj ked dobry hrac si
Doporucujem ti sa pohybovat niekde na 30bi na dany limit, aby si sa vyhol dalsiemu bustooo:). Ak padnes na 15bi(teda 30bi nizsieho limitu), zlez nizsie :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: tominooo's blog

Odoslaťod tominooo 27 Apr 2010 00:28

tucniak napísal:Ahoj, nech sa dari.

v prvom rade si uprav bankroll management:
hrat s 20 e nl4- 5bi ked nie si vyborny hrac moze byt nestastna volba. - s trochou variancie 5bi bustnes v pohode aj ked dobry hrac si
Doporucujem ti sa pohybovat niekde na 30bi na dany limit, aby si sa vyhol dalsiemu bustooo:). Ak padnes na 15bi(teda 30bi nizsieho limitu), zlez nizsie :)


no brm mám detailně nastudovaný, ale nechtěl jsem vkladat více, proste bud a nebo never more....jinak ted mám 20BI na ten nl10 zatím good no...
tominooo
 
Príspevky: 5
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: tominooo's blog

Odoslaťod Chlpo1989 27 Apr 2010 06:16

Vitaj, na tie ruky skus pouzit handconverter.com .
A nech sa dari :) :gl:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: tominooo's blog

Odoslaťod dzejkej 27 Apr 2010 12:12

:vitaj:

No tak o BRM uz teda svoje vies. Tie staty vyzeraju vzhladom na vzorku ofkej. Mas tam nizsi fold na 3bet, ale asi to nebude nejaka giganticka vzorka. Hlavne si treba dat pozor na to callovat 3bety OOP so slabymi rukami a vlastne callovat aj v pozicii a hrat fit or fold.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: tominooo's blog

Odoslaťod tominooo 27 Apr 2010 13:11

dzejkej napísal::vitaj:

No tak o BRM uz teda svoje vies. Tie staty vyzeraju vzhladom na vzorku ofkej. Mas tam nizsi fold na 3bet, ale asi to nebude nejaka giganticka vzorka. Hlavne si treba dat pozor na to callovat 3bety OOP so slabymi rukami a vlastne callovat aj v pozicii a hrat fit or fold.

určitě na tom budu muset ještě hodně zapracovat, ale chci se zeptat, jak dostat tu nonsd linii více nahoru? já si myslím, že je to tím, že cbetuju špatné flopy...
tominooo
 
Príspevky: 5
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: tominooo's blog

Odoslaťod dzejkej 27 Apr 2010 13:18

tominooo napísal:určitě na tom budu muset ještě hodně zapracovat, ale chci se zeptat, jak dostat tu nonsd linii více nahoru? já si myslím, že je to tím, že cbetuju špatné flopy...


Ano, moze to byt aj tym, ze cbetujes flopy, ktore triafaju superov range a potom dane poty vzdavas a foldujes. Ale nie je potrebne sa nejak zameriavat na zdvihnutie nonSD krivky, pretoze to ovplyvnuje hromada faktorov. Radsej sa zameriavaj na vseobecne dobru agresivnu hru a analyzuj ruky, ci nerobis niekde chyby. Myslim, ze na dane stakes je Tvoja nonSD krivka nadpriemerna (menej tam stracas na tej vzorke ako vela inych hracov) a predsalen na nizsich stakes vyhravas viac tak, ze valuebetujes (= SD krivka).

Ked mas chut, tak si mrkni The Thin Red Line na DeucesCracked - je to z vyssich stakes, ale ak mas rad challenge a hromadu informacii, tak do toho :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: tominooo's blog

Odoslaťod tominooo 27 Apr 2010 13:24

tak první várka hand...
Boss Media $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 663602
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

CO: $10.04
Hero (BTN): $21.87
SB: $13.34
BB: $12.70

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 7 :diamond: 8 :diamond:
1 fold, Hero raises to $0.35, SB calls $0.30, BB calls $0.25

Flop: ($1.05) 9 :diamond: 9 :spade: T :diamond: (3 players)
SB checks, BB checks, Hero bets $0.60, SB calls $0.60, BB folds

Turn: ($2.25) K :club: (2 players)
SB checks, Hero bets $1.68, SB raises to $4.86, Hero calls $3.18

River: ($11.97) 6 :spade: (2 players)
SB bets $7.53 all in, Hero calls $7.53


Boss Media $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 663605
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

SB: $9.80
Hero (BB): $7.84
UTG: $2.11
CO: $25.67
BTN: $3.40

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with 8 :club: 9 :spade:
1 fold, CO calls $0.05, 2 folds, Hero checks

Flop: ($0.20) J :spade: Q :spade: Q :club: (2 players)
Hero checks, CO checks

Turn: ($0.20) T :club: (2 players)
Hero bets $0.25, CO calls $0.25

River: ($0.70) 6 :heart: (2 players)
Hero bets $0.75, CO raises to $25.32 all in, Hero calls $6.74 all in

Boss Media $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 663608
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BB: $10.00
UTG: $15.90
CO: $6.24
Hero (BTN): $10.52
SB: $10.44

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with Q :heart: Q :diamond:
UTG raises to $0.40, 1 fold, Hero raises to $1.40, 2 folds, UTG calls $1

Flop: ($2.95) 6 :club: 5 :spade: T :diamond: (2 players)
UTG checks, Hero bets $2.20, UTG calls $2.20

Turn: ($7.35) A :heart: (2 players)
UTG checks, Hero bets $6.92 all in, UTG calls $6.92

River: ($21.19) 7 :heart: (2 players - 1 is all in)


všechno spíše neznámí hráči -->malá vzorka hand...
tominooo
 
Príspevky: 5
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: tominooo's blog

Odoslaťod tominooo 27 Apr 2010 13:27

dzejkej napísal:
tominooo napísal:určitě na tom budu muset ještě hodně zapracovat, ale chci se zeptat, jak dostat tu nonsd linii více nahoru? já si myslím, že je to tím, že cbetuju špatné flopy...


Ano, moze to byt aj tym, ze cbetujes flopy, ktore triafaju superov range a potom dane poty vzdavas a foldujes. Ale nie je potrebne sa nejak zameriavat na zdvihnutie nonSD krivky, pretoze to ovplyvnuje hromada faktorov. Radsej sa zameriavaj na vseobecne dobru agresivnu hru a analyzuj ruky, ci nerobis niekde chyby. Myslim, ze na dane stakes je Tvoja nonSD krivka nadpriemerna (menej tam stracas na tej vzorke ako vela inych hracov) a predsalen na nizsich stakes vyhravas viac tak, ze valuebetujes (= SD krivka).

Ked mas chut, tak si mrkni The Thin Red Line na DeucesCracked - je to z vyssich stakes, ale ak mas rad challenge a hromadu informacii, tak do toho :).


tak to jsi mě docela uklidnil:-D. Jinak DC, 2+2, apod bych chtěl sledovat, ale mám menší problém s angličtinou...tak že zatím by mi ty videa asi moc nedaly...:-/
tominooo
 
Príspevky: 5
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!