Urbi Blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Urbi Blog

Odoslaťod tucniak 30 Aug 2013 23:12

nie nebolo by to jedno, nastuduj si pot odds
mal si ist aspon 0.6 ste deep a si OOP
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Urbi Blog

Odoslaťod UrbiSVK 05 Jan 2014 17:07

no takze je tu rok 2014 a ja som sa rozhodol zacat znovu grindit kedze mam volna viac ako by mi bolo treba :) od posledneho prispevku som takmer vobec nehral (dovolenka,,nejake vylety,, priatelka aaa skola :/) .Po vianociach som si povedal ze zacnem trosku hravat a tak som si poslal nejaky maly BM na Titan.. zacal som hrat regular stoly NL4 s tim ze momentalne mam stale FD bonus.. Copper status (tento mesiac dam urcite silver alebo ak skusky nebudu moc zdlhave aj gold) weekly cash bonus + je tam cash game accademy cize bonusovo sa mi ta herna docela pozdava.. + uroven hracov sa neda porovnat s PS kde som bol neustale BE. Prestudoval som si nejake videa najme yegonove zoom a nejake jeho starsie (na NL4-10 musia stacit) a pustil som sa do grindu.. odohral som okolo 19K hand od vianoc (4 dni som bol na chate silvestrovat) a momentalne som v dolaroch nejak okolo +80dollarov... cize teoreticky +20BI ale to nie kedze hravam dollarove,eurove aj librove stoly. Momentalne moj BM je okolo 200e( + zachvilku mi pride weekly cash.. FD bonus plus budem mat dost bodov na prvy cash bonus).. Takze sa chystam prejst na nl10 v nasledujucich dnoch.


Moj kratkodoby ciel je NL10 do konca mesiaca
odohrat na NL10 minimalne 15k hand tento mesiac
udrzat sa pri hrani 4-6 stolov
poriadne sa naucit ovladat range (momentalne ovladam len open :D ostatne si listujem a ked nestiham proste kliknem )
spravit Silver status ( alebo Gold)
UrbiSVK
 
Príspevky: 18
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Urbi Blog

Odoslaťod UrbiSVK 05 Jan 2014 17:16

plus este pridavam Graf od vianoc teda... na redline je krasne vidiet kedy som hral 10-12 stolov :( .. snazim sa hrat poriadne dobru hru a zrazu pride zly flip a tak si prihodim zopar stolov aby som to dobehol .. celkovo mam net win okolo 9BB/100 no keby ta redline nebola taka pekelne zla urcite by to bolo ovela lepsie... co sa tyka EV krivky som 10dollarov nad nou :) ..


+este moje staty .. napiste mi pls nieco co by som mal vylepsit a aj ako :D
VPIP 22... PFR.. 18
3Bet 7 AGG Factor 2,52
WtSD 26 W$SD% 55
Flop CB 63.2 Turn CB 60.2
Prílohy
nl4.jpg
nl4.jpg (84.99 ) Zobrazená 3003 krát
UrbiSVK
 
Príspevky: 18
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Urbi Blog

Odoslaťod Zeltzn 05 Jan 2014 17:28

Kašli na redline. Ja mám negatívnu redline a žijem ;).

snazim sa hrat poriadne dobru hru a zrazu pride zly flip a tak si prihodim zopar stolov aby som to dobehol


To asi vieš, že toto nie je správny mindset :) Ja by som sa skôr začal sústrediť na svoju hru ako na výsledky. Ak môžeš, tak ignoruj výsledky a makaj na svojej hre! :)

co sa tyka EV krivky som 10dollarov nad nou


Tejto line by som nedával veľký kredit a už vôbec by som sa ňou neriadil. Ja ju proste ignorujem, žiadnu výpovednú hodnotu nemá.

Skôr ako nejaké stats by si mohol postnuť nejaké hands, z tých statov, ktoré si nám poskytol veľa nevyčítame (ale čo môžem na prvý pohľad vidieť, tak určite overcbetuješ F, čo môže byť niekedy dobré, ale zároveň leak)

:gl:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Urbi Blog

Odoslaťod UrbiSVK 05 Jan 2014 18:01

tak teda este jedna pre mna zaujimava handa (pre vas mozno ze nie :D) ...



CO: $4.00
BTN: $4.77
SB: $3.53
Hero (BB): $5.68

Pre Flop: ($0.06) Hero is BB with 7 :diamond: K :diamond:
CO raises to $0.12, 2 folds, Hero calls $0.08

Flop: ($0.26) K :spade: 4 :spade: 7 :heart: (2 players)
Hero bets $0.26, CO calls $0.26

Turn: ($0.78) 6 :diamond: (2 players)
Hero bets $0.78, CO calls $0.78

River: ($2.34) 6 :heart: (2 players)
Hero bets $1.87, CO calls $1.87




PFR--na CO mam staty 36/30 na malej vzorke cca 150ruk.. ale ma 80percenty Cbet a tak si hovorim ak netrafim flop skusim ho x/reisnut na bezpecnom nizkom flope.. plus K7 sa mi proti nemu zda byt docela dobra karta kedze CO PFR ma 47percent.. mozno som mal 3betnut ale F3bet ma 40 percent tak som si povedal ze skusim tu prvu myslienku..

Flop--- Pre man rozpravkovy flop dva pary sa mi zdaju byt velmi dobre voci nemu.. WTSD ma 33percent a fold to Cbet okolo 40 tak si hovorim ze ked ma K8+ .. TT+ urcite mi to zaplati a tak betujem pot.. + je tam mozna Fdraw


Turn- pre mna nehra neaku rolu stale sa drzim toho planu co na flope ,, keby prisla karta ako J alebo Q asi by som cbetol menej a cakal ci nespravi 3bet a celkovo by som asi musel ovela viac rozmyslat... nastastie neprisla ani fdraw...

River-- dalsia 6tka.. hovorim si ze ta karta je pre mna uplne nepodstatna dokonca si hovorim ze mi asi aj pomohlo lebo teraz mi to s AK KQ da ovela radsej ked ma 2pairs... a tak znova betujem for value...

Vysledok nieje podstatny nejak mam hlavne otazku na ten river.. ci som to mal betnut for value s tou handou.. ci to bolo vlastne EV+.. a tiez na size betting sa chcem spytat.. a tiez to PFR ci som vlastne mal callovat :)
UrbiSVK
 
Príspevky: 18
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Urbi Blog

Odoslaťod Zeltzn 05 Jan 2014 18:06

PF - 3b/fold, ak villain neotvára 35-40% CO (not sure). Na tento stat musíš mať veľkú vzorku, aby mal výpovednú hodnotu.
F - začal by som checkom - sám vravíš, že má vysoký fcb; note: xr na nizkom boarde readless, ktorý je lepší pre súpera by default by som určite nerobil

Potom sa to už samozrejme hralo samo.
Naposledy upravil Zeltzn dňa 05 Jan 2014 18:17, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Urbi Blog

Odoslaťod UrbiSVK 05 Jan 2014 18:14

takze vlastne od zaciatku zle zahrate :( .. a na akom flope by bol podla teba ten X/R na flope vhodny ?? btw. som tam fakt nedal ten result.. mal pocket AA takze vlastne som prehral len som chcel vediet ci ten river bet som mal dat mensi alebo radsej len X/c
UrbiSVK
 
Príspevky: 18
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Urbi Blog

Odoslaťod Zeltzn 05 Jan 2014 18:20

XR na flope je "dobrý" vtedy, keď tam môžeš reprezentovať nejaké silné ruky, ktoré fakt môžeš mať. napríklad ak by prišiel flop K96tt, tak ty môžeš XRaisovať niečo ako K9,99,66 a k tomu pridáš adekvátny počet bluffov (napríklad 2bluffy:1 value na flope). Samozrejme, že môžeš XRaisovať pre exploit, ale na to by som sa na NL4 ešte nezameriaval :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!