weeknd blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

weeknd blog

Odoslaťod weeknd 28 Jan 2013 14:58

Čaute,
tak rozhodol som sa aj ja založiť si blog. Študujem na vš a tak cez skúškové mám dosť času.Hrávam (teda učím sa) poker ešte len asi 2-3 týždne tak aktívnejšie. Snažím študovať články a samozrejme aj hrať. Hrám NL2 cash game a zatial som len nejakých 5 dolárov v pluse. Myslím, že blog mi môže pomôcť ak tu budem dostávať nejaké rady od skúsenejších. Mohli by ste mi odporučiť nejakú pokrovú literatúru, ktorá mi pomôže ako začiatočníkovi pri cash game?..A inak v posledných session keď som hral tak som si písal ku každému hráčovi nejakú poznámku ako hral a vtedy som povyhrával - aký máte na to názor? je aj nejaký pokrový program, ktorý by mi v tom pomohol?
weeknd
 
Príspevky: 2
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: weeknd blog

Odoslaťod stanley100 28 Jan 2013 20:30

Ahoj,vitaj a hlavne vela zdaru.
Na zaciatok je dolezite,aby si cital co mozno najviac clankov o strategiach,o pot odds,o poziciach a tak celkovo.
je dolezite,aby si premyslal o hre,o range superov,o pomere raisu voci potu a podobne. Nedat sa rozladit,ak ta niekto sucknoutuje,alebo nahodou nevytocis par AA.
na program sa pri NL2 vykasli,aj tak sa ti malokedy stane,ze stretnes toho isteho hraca.
skor nam povedz, s akym zaciatocnym bankom zacinas,kde hras.
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

Re: weeknd blog

Odoslaťod weeknd 31 Jan 2013 08:03

ďakujem za odpoveď.začal som s 20 dolármi a hrám na titan poker zatial - momentalne tam mam 26 dolárov. a Vieš mi poradiť aj nejakú pokrovú literatúru?. a v akom pomere by som mal študovať/hrať?
weeknd
 
Príspevky: 2
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!