yakuzov blog - cesta samuraja

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod dzejkej 14 Jan 2010 13:34

yakuzaaaa napísal:ocuvajte mam doma knihu od helmuta : JAK HRAJI POKER PROFESIONALOVE.. ako uprimne nic riadne som sa z toho nedozvedel, co by mi pri NL HOLDEM mohlo nejako pomoct... je to moj osobny nazor, ci sa to dostalo do ruk aj niekomu inemu a ma rovnaky, pripadne podobny nazor ?


Mne to posluzilo ako tazitko na dokumenty, ked bol prievan. Taktiez nejaku tu minulu zimu nekurili jeden den, takze to padlo vhod ako kvalitne palivo. Hellmuth v plamenoch vyvola v cloveku prijemny pocit.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod yakuzaaaa 14 Jan 2010 13:37

dzejkej napísal:
yakuzaaaa napísal:ocuvajte mam doma knihu od helmuta : JAK HRAJI POKER PROFESIONALOVE.. ako uprimne nic riadne som sa z toho nedozvedel, co by mi pri NL HOLDEM mohlo nejako pomoct... je to moj osobny nazor, ci sa to dostalo do ruk aj niekomu inemu a ma rovnaky, pripadne podobny nazor ?


Mne to posluzilo ako tazitko na dokumenty, ked bol prievan. Taktiez nejaku tu minulu zimu nekurili jeden den, takze to padlo vhod ako kvalitne palivo. Hellmuth v plamenoch vyvola v cloveku prijemny pocit.


ako kupil som si to ako prvu knihu, ze helmuth wow kniha, urcote bude fajn.. ja debil som si ani len obsah nepresiel.. s odstupom casu zistujem, ze su ovela hodnotnejsie... ale co uz staviame dom, mame tam krb a je malo dreva a vonku je celkom zima, tak mozno ak sa nebude velmi darit pojdem zakurit troska :D
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod Horsey7 14 Jan 2010 13:46

z tej knihy ked vyfiltrujes NLHE + vyfiltrujes totalne bullshit nestrategicke stranky, tak dostanes asi 10-15 stran, ktore z teba teda lepsieho hraca velmi casto nespravia aj keby si sa ako snazil :)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod yakuzaaaa 14 Jan 2010 13:51

Horsey7 napísal:z tej knihy ked vyfiltrujes NLHE + vyfiltrujes totalne bullshit nestrategicke stranky, tak dostanes asi 10-15 stran, ktore z teba teda lepsieho hraca velmi casto nespravia aj keby si sa ako snazil :)


najviac ma pobavil clanok o cybernet nete, kde helmuth vrelo odporuca stranku tusim www.philhelmuth.com hehe.. to ma dostalo...

btw ked sme o tom, kt. je takym vasim pokrovym vzorom ? pre mna YEGON jednoznacne :-) ale tak celosvetovo asi Ivey - neviem, taky kludas, vie co hra, radost na nho pozerat...
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod dzejkej 14 Jan 2010 13:55

yakuzaaaa napísal:btw ked sme o tom, kt. je takym vasim pokrovym vzorom ? pre mna YEGON jednoznacne :-) ale tak celosvetovo asi Ivey - neviem, taky kludas, vie co hra, radost na nho pozerat...


Pre mna Yegon jednoznacne a celosvetovo tiez Yegon jednoznacne! Po Yegonovi dlho dlho nic a potom durrrr.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod Chlpo1989 14 Jan 2010 14:05

Moj jednoznacne Trikoza potom Trikozove objemy a dalej uz asi len Headsupro s nedokoncenou challenge co je moj najvacsi ciel a teda vyhecovat proti sebe vsetkych ludi tu na pp.sk :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod emjayko 14 Jan 2010 14:34

Chlpo1989 napísal:Moj jednoznacne Trikoza potom Trikozove objemy

pre mna su vzorom trikozove objemy chlastu... a samozrejme jennifer tilly aka i tought u got pocket kings
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod trikoza 14 Jan 2010 15:40

emjayko napísal:
Chlpo1989 napísal:Moj jednoznacne Trikoza potom Trikozove objemy

pre mna su vzorom trikozove objemy chlastu... a samozrejme jennifer tilly aka i tought u got pocket kings


chalani kde chodite na taketo blbosti, ved ja uz nepijem :trikoza3:, ja uz budem iba :trikoza2:
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod yakuzaaaa 14 Jan 2010 16:07

zodpovedne mozem prehlasit, ze trikozu som osobne videl v posilke - prave koncil, upoteny s usmevom na tvari.. takze co chvila z teba bude :

Obrázok

:-)

inak triky nezbehne na pivo niekedy ? massive alebo tak ?
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod yakuzaaaa 15 Jan 2010 09:26

Hellowes borci ako sa dari ?
ja s polozatvorenymi ocami v praci spominam na vcerajsok.... v praci si nosim notas, kukam pomedzi robotu yegonove videa a cardrunners a neviem cim to je, konecne navnadeny som sa vecer asi o siedmej dostal ku kompu.. btw vcerajsi zavazok, ze budem hrat iba hodinku a o to viac studovat, som sa snazil dodrzat, teda az na to, ze som hral asi 2,5 hodky :lama: .. ale preluskat som sa snazil nejake videjka + stranky (koky ja uz ani neviem co vsetko citam :-) + ryanfee knizocku + nastartovat pokertracker...

vecer zacal asi jemne katastrofalne, kedy sa mi za pol hodku podarilo prehrat 3 BI +/- (stoly NL 10, 6 pl) - ako niektore vlastnymi chybami a niektore fakt len na bad beat, ale co uz, ako beriem to tak ako yegon v jednom svojom videu ked tusim chytil set po flope, pushuje tusim az na AI, river pride K, neviem kto bol s nim v HU a ukazuje KK a yegon sa smeje ako divy :lol2: - tak takto som sa tie bad B snazil brat aj ja + vypol som na chvilu hernu, siel sa najest, predychat ten zachvat smiechu a dat sa znova do toho... v ten vecer mi ale nedalo, zhresil som, porusil som asi na 10 min svoje predsavzatie o BM a siel na stol NL 50, ze skusit troska vyrovnat stratu - nastastie ma vsak po tych 10 min. osvietilo a uz som aj padal prec, s plusom mozno 5 dolcov... skusil som este 2 SND DaN 10 dol - obe sa mi podarilo dotiahnut do uspesneho konca, cize strata po vsetkych sessions nebola az taka zla..

registroval som sa na jeden turnaj este co chodi o 22:00 - 1.000 dol cash guaranteed, BI 2+0,2, celkom slusne som zacal zo cca 480 maniakov som bol dlho v prvej 15., potom to uz zacalo byt blaznive a po prvej prestavke som samozrejme s cim asi, prehral asi 3/4 svojho potu.. ano s AA proti K-Q, typek dostal na flop Q + flash draw a nakoniec vyhral na flash... gentlemantsky sa mi ale ospravedlnil v chate :-) a potom to uz islo dole vodou, ponevac som mal maly stack, blinsy 150/300 a blabla..

takze tolko moje straty, co chvila pokracujem v I HAD A DREAM :tuke2:
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!