yakuzov blog - cesta samuraja

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod yakuzaaaa 15 Jan 2010 09:53

no a este nieco k I HAD DREAM :P

po tom ako som pomaly koncil turnaj, vykazoval stratu, nuz otvoril som si este jeden stol a to bol podla mna krok k ceste osvieteniu.. priatelia na tom stole ste mohli zacar rybarcit ako divi..

najprv som tomu ani nechcel verit, zdalo sa mi to cudne, ale nakoniec som sa presvedcil o opaku.. vsetci hrali uplne vsetko, min. 3 typkovia calling station aj ked na stole bola do oci bijuca flash, straight, proste vsetko, mohli ste do nich tlacit co ste chceli a oni s radostou dorovnavali a bubaky sa sypali.. este pozitivna vec, ze aj ked som chcel na tomto stole byt aspon do rana (zacal som asi tusim pred polnocou, koncil asi niekedy po jednej - mace unaveny som ako prasa teraz v praci), ukoncil som a este sa mi podarilo konecne rozbehat pokertracker.. chyba bolo v tom, ze som mal nahraty stary soft herne, kt. neumoznoval hand history, tak som uninstall, cez pokerportal stiahol soft a uz to islo podla navodu.. este chcem preluskat user guide, ale aspon prvy graf pripajam zo vcerajsej hry.. ako viem, ze nie je to buhvi co, ale je to prvy graf v poker tracker..

nuz tu je :



takze asi tak, som zvedavy ako dnes prezijem a zacinam mat pocit, ze bubaky sa sypu len v noci :good:

:gl: vsetkym
Prílohy
stats.png
stats.png (25.35 ) Zobrazená 4412 krát
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod Chlpo1989 15 Jan 2010 10:58

Hras NL10?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod yakuzaaaa 15 Jan 2010 11:06

Chlpo1989 napísal:Hras NL10?



hej, hej.. ako tie uplne najnižšie limity som vypustil a zacal na tychto stoloch.. chcem zacat nejako normal, a prave tu mi BM drzi (mam teraz nejakych 20BI).. dlho predtym som hral totiz NL 20 a kedze som nemal potrebny BM casto som padol, potom nemal lowe, bol som nasraty, hladal som chyby aj ked v podstate islo casto o dobre zahratu hru s nestastnym koncom :crazy:

takze tak.. ty kde hravas ?
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod Chlpo1989 15 Jan 2010 11:10

Ja sa priucam na na NL2. Poprve nemam BM na vyssie stakes a tu za chyby platim najmenej cize ucenie je tu najlacnejsie :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod yakuzaaaa 15 Jan 2010 12:45

hej mas pravdu, nizsi limit, menej prehry, ale zasa aj menej vyhry...

ako nehovorim, ze som nejaky borec, ale tie limity NL10 celkom zvladam, mozno aj NL 20, ale tam tiez chcem vybudovat najprv slusny BM a az potom sa na ne pustit. hravam tam max. 3 stoly sucasne, niekedy len jeden, kde sa vsak snazim ratat vsetko mozne: out, odds, pozeram ake startovne komb. kde hrat a ako ich hram... a tak, proste ucit sa vtlkat do hlavy zakladne povinne udaje, co je u mna total problem, lebo jednym uchom dnu a jednym von :-)

BM :.. hmm no ja som si povedal, ze aby som mal pokoj na dusi a konecne zacal nejako normal, investoval som 15BI do pokru (nieco vlastne lowe, nieco lowe este z pokru), reku skusim pekne od piky , step by step a uvidim.. v minulosti som hraval tak, ze som vlozil 50USD, limity 20NL, otvoril dva, tri stoly a samozrejme, stacil bad day, par chyb a stracal som vsetko.. nehovorim ze vzdy, ale viacmenej clovek potom ked ma malo lowe, boji sa hrat tu "svoju" hru a tak to bolo aj u mna, radsej som fold ako call..

teraz hram tak pohodkovo, nesnazim sa nejako extra - myslim, ze aj na NL 10 sa da ucit a najdes tu typkov, co su niekedy ochotni zaplatit naozaj vsetko :D co tam zatial som, tak mam +/- +7BI, hravam tam asi tak tyzden, tyzden aj pol, vlastne od 06.01.2010 - vtedy dosla vyplata a zainvestoval som hehe, cize sa to da ked dodrziavas par pravidiel :dzejkej: ...

prajem :gl:
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod spax 15 Jan 2010 13:13

i na nl1k najdes lidi, co ti zaplati vsechno ;)
kazdopadne gl, pokud si nejsi jisty s poctem stolu, tak radsi vol mene a postupne pridavej dle toho, jak si budes jisty. studuj, divej se na videa a uvidis, ze casem se vysledky dostavi ;)
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod Chlpo1989 15 Jan 2010 13:15

yakuzaaaa napísal:hej mas pravdu, nizsi limit, menej prehry, ale zasa aj menej vyhry...

momentalne mi nejde o peniaze ale o to naucit sa tie zaklady hry, ovladnut vsetky aspekty od BM az ratanie odds outs a pod., beatovanie hracov na danych limitoch a aby som v tom vsetkom mal jasno...druha vec je ze chcem zacat uplne od dola nech vidim nejaky progres mojej hry.

yakuzaaaa napísal:hravam tam max. 3 stoly sucasne, niekedy len jeden, kde sa vsak snazim ratat vsetko mozne: out, odds, pozeram ake startovne komb. kde hrat a ako ich hram... a tak, proste ucit sa vtlkat do hlavy zakladne povinne udaje, co je u mna total problem, lebo jednym uchom dnu a jednym von :-)

tak toto si myslim by mal byt standard na kazdom stole nie? akoze ked mas otvorenych 8 stolov a nevnimas co odkial hras tak by si to asi nemal hrat...preto som zacinal s dvoma, aby som sa naucil vsetko vnimat a po case som si stol po stole pridaval, pokial som bol cerstvy rozmyslal som a citil som sa fit. Pokial nie hral som opat len 2 (koli koncentracii). Nesnazim sa ale hrat viac ako 4, pretoze si myslim, ze neviem absorbovat vsetky info z kazdeho stola. Jednoducho este nemam na to skill a nehram svoju A-game.

yakuzaaaa napísal:viacmenej clovek potom ked ma malo lowe, boji sa hrat tu "svoju" hru a tak to bolo aj u mna, radsej som fold ako call..

pokial si moneyscared nikdy nebudes hrat A-game a nie je hanba hrat nizsie imo

yakuzaaaa napísal:na NL 10 sa da ucit a najdes tu typkov, co su niekedy ochotni zaplatit naozaj vsetko


typkov najdes aj na NL100 a aj vyssie, chalani co tam hraju ti vedia povedat (staci si pozriet ich videa). A co sa tyka ucenia, tak podla mna kazdy lvl obsahuje v sebe nieco co by si mal do dalsieho lvlu zvladat dokonale a pokial nie mal by si ostat na danom limite aj pokial mas BM na vyssi...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod emjayko 15 Jan 2010 13:16

imo citas nahovno tie knizky ked nedodrzujes bm... to by mala byt prva zasada nie ziadne dohananie strat na NL50 so 4BI to moze vies k jedinej veci a sam isto vies k akej... ak nezacnes poriadne dodrziavat bm tak su ti informacie z kniziek na prd...
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod yakuzaaaa 15 Jan 2010 13:30

Chlpo1989 napísal:
yakuzaaaa napísal:hej mas pravdu, nizsi limit, menej prehry, ale zasa aj menej vyhry...

momentalne mi nejde o peniaze ale o to naucit sa tie zaklady hry, ovladnut vsetky aspekty od BM az ratanie odds outs a pod., beatovanie hracov na danych limitoch a aby som v tom vsetkom mal jasno...druha vec je ze chcem zacat uplne od dola nech vidim nejaky progres mojej hry.

yakuzaaaa napísal:hravam tam max. 3 stoly sucasne, niekedy len jeden, kde sa vsak snazim ratat vsetko mozne: out, odds, pozeram ake startovne komb. kde hrat a ako ich hram... a tak, proste ucit sa vtlkat do hlavy zakladne povinne udaje, co je u mna total problem, lebo jednym uchom dnu a jednym von :-)

tak toto si myslim by mal byt standard na kazdom stole nie? akoze ked mas otvorenych 8 stolov a nevnimas co odkial hras tak by si to asi nemal hrat...preto som zacinal s dvoma, aby som sa naucil vsetko vnimat a po case som si stol po stole pridaval, pokial som bol cerstvy rozmyslal som a citil som sa fit. Pokial nie hral som opat len 2 (koli koncentracii). Nesnazim sa ale hrat viac ako 4, pretoze si myslim, ze neviem absorbovat vsetky info z kazdeho stola. Jednoducho este nemam na to skill a nehram svoju A-game.

yakuzaaaa napísal:viacmenej clovek potom ked ma malo lowe, boji sa hrat tu "svoju" hru a tak to bolo aj u mna, radsej som fold ako call..

pokial si moneyscared nikdy nebudes hrat A-game a nie je hanba hrat nizsie imo

yakuzaaaa napísal:na NL 10 sa da ucit a najdes tu typkov, co su niekedy ochotni zaplatit naozaj vsetko


typkov najdes aj na NL100 a aj vyssie, chalani co tam hraju ti vedia povedat (staci si pozriet ich videa). A co sa tyka ucenia, tak podla mna kazdy lvl obsahuje v sebe nieco co by si mal do dalsieho lvlu zvladat dokonale a pokial nie mal by si ostat na danom limite aj pokial mas BM na vyssi...



hej mas pravdu.. v podstate asi rozmyslame rovnako, stym, ze ty si zacal na NL2 ja na NL10, s poctom stolov mam ten isty problem, ze niekedy mi to skratka prerastie cez hlavu a som v keli, mam preto radsej 2-3, ok max, ale to uz je max 4 stoly... s ratanim odd, outs a pod. - hej vsak ja si stale vtlkam do hlavy, len este to nie je taka automatika, niekedy pridlho ratam, len to som chcel... no a mne trocha o tie peniaze ide :-) .. ako tiez ked som v minulosti hraval vyssie, boli dobre obdobia, len vdaka nedodrziavaniu BR som to vsetko stratil, takze preto tu a preto takto aby som si zas nemusel :wall:
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod yakuzaaaa 15 Jan 2010 13:36

emjayko napísal:imo citas nahovno tie knizky ked nedodrzujes bm... to by mala byt prva zasada nie ziadne dohananie strat na NL50 so 4BI to moze vies k jedinej veci a sam isto vies k akej... ak nezacnes poriadne dodrziavat bm tak su ti informacie z kniziek na prd...


necitam ich nahovno.. praveze moj problem je, ze v case downsingu som velmi zbrkly a ked sa nedari si myslim, ze pri vyssich limitoch rychlejsie dokazem vynulovat stratu... blby pristup mam, preto som aj napisal, ze som zhresil a po 10 min som odtial makal prec.. chybu si uznavam, sypem si popol na hlavu a uz som sa za to riadne vyfackal... BM je pre mna dolezitost n. 1, chcem napredovat postupne, ale co uz sme len ludia, kazdy niekedy odhryzne z toho zakazaneho jablka

Obrázok

ale ano, musite ma pucovat s tym BM ak niekedy zasa napisem, ze som hral nizsie limity, prosim o riadny ZDRBm nech sa uvedomim... THX
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!