ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 24 Dec 2010 22:48

ja mam iba jednu otazku - preco hrame NL5? :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 24 Dec 2010 22:53

rozhodol som sa skúsiť šťastie, a vyšlo to :Dale už som naspäť ;)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Mathejs 24 Dec 2010 22:57

dakomu tu chyba disciplina. Len aby ti potom z prispevkov neubudli tie vysmiate smajliky pri podobnych shotoch...
Neviem ci shot na vyssi limit je najlepsi sposob na "dohananie straty".
Obrázok používateľa
Mathejs
 
Príspevky: 251
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 27 krát/5 krát
Karma: 3

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod tucniak 24 Dec 2010 23:16

fakt nevies?;) lebo ja viem :x
ale co tam po roll managemente kaslite na to to je jedina vec ktora vas brzdi od vyssich limitov
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 24 Dec 2010 23:27

Zeltzn napísal:rozhodol som sa skúsiť šťastie, a vyšlo to :Dale už som naspäť ;)


:vyprask:

Spravil som toto iba raz v zivote a hoci sa mi to tiez podarilo, zaprisahal som sa, ze to nikdy viac nespravim :) Ked si v tilte, ked sa ti nedari a mas otrasnu naladu, tak ti to pride ako dobra idea na dohnanie straty a podari sa to, horray! :) A teraz si predstav takyto scenar (ktory sa imo stane iste castejsie, ako ten prvy): mas BR 100$, sadnes za stoly, hras par sto handov, nedari sa, si down na 90$ ale nie a nie odsadnut, aj ked vies, ze nic nevyhras... ked klesnes na 80$, tak si povies, ze to skusis na vyssom limite dohnat. Tu za par handov (v dosledku mnohych faktorov, ako napr. uz spominany tilt, lepsia uroven hracov, atd...) prehras daslich 30$, kym sa donutis odsadnut si. Do postele si lyhas s 50$, pricom vies, ze keby mas trosticka sebakontroly, mohol si mat peknych 80$ ("Teraz kym to vyhram vsetko naspat...") a keby mas sebakontroly trosku viac, tak mozes mat aj tych 90$ a zajtra to solidnou hrou a s cistou myslou vyhrat vsetko spat :)

Proste je to vec psychiky, ja viem, ze ta to laka na vyssie limity, ale skus si iba predstavit ten pocit, ze koncis den s mozno o 30% mensim BR iba kvoli tomu, ze sa od toho nevies odtrhnut (a nie kvoli variacii alebo podobnym veciam, nad ktroymi ty kontrolu nemas). Je to zato podla mna solidny stop faktor, ktory ta prinuti tu session skoncit ;)

Som rad, ze si to tam vsetko nepreflakal, ale sustred sa na svoju hru a nebud result oriented... snaz sa zdokonalovat hru, studuj, citaj, pozeraj a nerob zavery na tak malej vzorke ruk, aku odohras za 1-2 session.

:gl: and peace :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 24 Dec 2010 23:46

ok už to nespravím :friends2:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod michael163 24 Dec 2010 23:47

AMEN :) presne ako ti tu sir vravi. mam takisto skusenosti s podobnymi tilt hlupostami a aj ked sa mi to obcas podarilo, vzdy vacsina tychto "vyletov" dopadne velmi zle a potom budes velmi velmi lutovat co si spravil ked budes rebuildovat 10BI na NL4 povedzme ktore pri winrate 10BB/100 budes dohanat 10 000ruk co pri obeeme 500ruk hodina = 20hodin...kvoli 5minutam alebo kolkym kym to stihnes rozoslat navyssich stakesoch... to mas skoro ako opity sex bez gumy akurat ze tam sa ti po 5minutach hry a naslednym releasnutim bonusu zapne celozivotny doomswitch :D
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod tucniak 25 Dec 2010 00:23

co to tarate ja som dnes fakt cital ze za vsetok stuck na nejakom limite moze prave ten vas bankroll management a verim tomu :P
jasne ze vyssie to dozenies rychlejsie :crazy:
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 25 Dec 2010 00:30

ano robte si zo mna srandu, noaco aj taky musia byt :P :crazy: :crazy:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 25 Dec 2010 00:37

ty vole posledny hand session dostanem AA a chalan all in 2$ .. jasne ze mal KK a na flope sa otočí K almázia :wall: :wall:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!