Co sa vam paci/nepaci na B**n

Diskusia k herni B**n Poker

Re: B**n Poker

Odoslaťod 3flash3 10 Dec 2009 01:50

pepe1111 napísal:mna by skor zaujimalo co si myslite o rozdavani kariet v tejto herni. ja som tam do teraz hraval ale uz tam koncim lebo tam sa mi poker dost znechutil. idem skusit do inej.


a co si tam hraval??ako dlho si hraval??ako dlho vlastne hras poker???preco sa ti znechutil???
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: B**n Poker

Odoslaťod haman 30 Júl 2011 23:19

som rad, ze som si vybral hernu, kde sa neda:

1. zvolit default preferred seat - po otvoreni kazdeho stola si musim zvolit seat nanovo
2. nastavit default Post Blinds automatically a Wait for Big Blind - na kazdom stole to treba vzdy postlacat
3. vypnut default Always muck cards - treba to prepinat na kazdom stole stale
4. skoncit celu CG session na 1 stlacenie - Stop session on next BB on all tables alebo take nieco - nejde to ani na 1 stole, treba si next BB manualne vystriehnut a dat Leave/Sit Out
5. okamzite pozriet last hands - ale treba cakat, kym sa otvori browser a stiahnu sa udaje - niekedy sa nezobrazia HTTP error
6. nastavit automaticke dokupovanie na XX BigBlinds ked klesne stack, treba na kazdom stole priebezne mackat buy chips - najlepsia situacia je, ked je velky pot, mate pol stacku vnutri, rozmyslite, vyprsi vam cely timebank - dostane Sit Out - stlacite rychlo Site In - aby ste hrali dalsiu ruku, ale nestihnete stlacit Buy Chips a tak mate polovicny stack a v tej ruke sa stacknete a vyhrate.
7. mat rakeback
8. mat mensie stoly, takze na mojom monitore 22" maximalne 6tabling.
9. napisat poznamka k hracovi, ktory odisiel od stola - neexistuje editor poznamok, alebo moznost poznamkovat v bocnej hand history.
10. mat dlhsi timebank ako 20sekund.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: B**n Poker

Odoslaťod pakroc 31 Júl 2011 12:59

vsak vydrz par mesiacov a budu tam mat Party soft. :)
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Predchádzajúca

Naspäť na Bwin Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!