Falosne udaje pri registracii

Diskusia k herni B**n Poker

Re: B**n Poker

Odoslaťod party77 18 Okt 2008 23:42

suhlasim...... prave som sa chcel zaregistrovat na bwine ale ked som videl ten formular tak som to radsej zrusil. Na akeho chuja je im moja adresa...??? To mi znie trochu nebezpecne... Zadavat uplne osobne udaje len kvoli tomu aby som si zahral poker?? V dnesnej dobe sa daju zneuzit aj mensie udaje...
Takze idem si dat opravit sportinget hernu... tam sa ma take hluposti nepytali... iba som si zvolil nick a heslo.... dostal som identifikacne cislo... a to je vsetko... :-)
Len skoda ze to posrali s tym ich upgradom .... :-(
party77
 
Príspevky: 18
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod cortezzzCZ 30 Okt 2008 14:59

no, tak to nechápu zase já.

když chci hrát o reálné peníze u dobré pokerové herny a chci něco vyhrát, vůbec mi nevadí, že po mě ta herna chce moje osobní údaje! vždyť jim pošlu moje peníze a mám u nich konto - když jdu do banky, tak jim ty údaje musím také dát!

a už vidím společnost kótovanou na vídenské burze, sponzora real madrid, ac milan a bayernu mnichov, sponzora motoGP atd atd.. , jak používá ukradené údaje usera party77.. :]]]] :lol:

to bych tomu věřil spíš u sportingbetu, který nechá hrát i děti, jestli teda po nich tyhle údaje nechce.
cortezzzCZ
 
Príspevky: 8
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Bwin Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!