Falosne udaje pri registracii

Diskusia k herni B**n Poker

Falosne udaje pri registracii

Odoslaťod darthez 07 Feb 2008 16:43

Tak toto mi doslo z bwinu.
svoje meno som neuviedol pri registraci v plnom rozsahu, ale iba inicialy.

B**n mi poslal toto a tym som pekne prisiel o svoje vyhrane prachy.

vazne diky B**n !


Je nam ľúto, že Vás musíme informovať o tom, že príslušné oddelenie sa na základe našich bezpečnostných opatrení rozhodlo Vaše konto blaze45 uzavrieť bez možného znovuotvorenia.

Na základě našich VOP se musí každý uživateľ zaregistrovať so správnymi údajmi.

Pripájame výňatok z našich VOP:

Predpokladom pre účasť na ponuke Spoločnosti je zaregistrovanie sa ako užívateľ.

Na registráciu má užívateľ správne a úplne vyplniť pripravený prihlasovací formulár, ktorý obsahuje nasledovné údaje:

meno a priezvisko; adresa bydliska; e-mailová adresa;
==================
dátum narodenia; pohlavie;
voľba užívateľského mena; voľba hesla; voľba súkromnej otázky (táto otázka bude položená, predtým ako sa vyplatia pravé peniaze alebo keď používateľ zabudne napr. svoje heslo a žiada o nové heslo).

Spoločnosť je oprávnená užívateľa v prípade nesprávnych údajov vylúčiť z účasti na ponuke a odoprieť mu vyplatenie prípadnej výhry.

Užívateľ je povinný na požiadanie Spoločnosti poskytnúť kópiu úradného preukazu s fotografiou (kópia pasu, vodičského preukazu, občianskeho preukazu) !!!

Túto kópiu nám môžete poslať faxom na číslo 0043 1 585 60 44 18 .

Kópiu si môžete na Vaše konto priradiť sami a to nasledovným spôsobom:

- na konte po prihlásení, v položke Môj účet Vklady/Výplaty, kliknite na Platby , kde sa Vám otvorí stránka s možnosťami platieb na B**n.

Tu na pravej strane môžete nájsť vetu v znení:

- Nahrajte kópiu Vášho preukazu totožnosti s fotografiou alebo iného dokladu.

Kliknite na tento odkaz a náš systém Vás navedie ako nato.

Uistite sa prosím ,že obsah súboru nepresahuje 2MB!

Súbor môžete uložiť ako .jpg, čím sa by malo zabrániť akýmkoľvek problémom.

Je nám ľúto, že sme museli pristúpiť k tomuto rozhodnutiu .

Či Vám bude vyplatená zvyšná suma z vašeho účtu, necháme preveriť a akonáhle dostaneme odpoveď, budeme vás informovať emailom.

Prosíme Vás, aby ste sa v prípade ďalších otázok a nejasností na nás opäť obrátili. Pracovníci nášho oddelenia podpory a služieb zákazníkom Vám radi pomôžu.

S priateľským pozdravom

Oddelenie podpory zákazníkov B**n
darthez
 
Príspevky: 3
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: jak som sa odrbal

Odoslaťod vlade 07 Feb 2008 17:07

no vidis, bolo ti to treba?

Nechapem preco je pre niekoho problem uviest svoje normalne udaje...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

B**n

Odoslaťod darthez 07 Feb 2008 20:05

z jednoducheho dovodu. neudem poskytovat nikomu svoj obciansky preukaz. nechce sa mi to pastovat vsetky tie mali plne dristov co mi poslal nejaky debil z bwinu. asi neciali o ochrane osobnych udajov. taktiez nerozumiem preco nemozem hrat v anonymite pokial nepoziadom a vyplatenie vyhry. v kazdom pripad es bwinom som nadobro skoncil. su ine, ovela lepsie online herne
darthez
 
Príspevky: 3
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n

Odoslaťod keso26 07 Feb 2008 20:44

myslis ze ine herne Ti vyplatia vyhru, pokial nezadas pravdive udaje ? :) ..tiez nechapem, preco je pre niekoho problem uviest pravdive udaje.
..co sa tyka bwinu, pri registracii accountu si pristupil na ich podmienky a suhlasil s nimi, ak sa Ti nepacili, nemal si pokracovat v registracii, aj ked kto by to cital, ze ? :)
..btw, citlive udaje si mohol zaciernit
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Re: B**n

Odoslaťod vlade 07 Feb 2008 21:01

Presne tak, je to v podmienkach kazdej herne, bez toho aby si s nimi suhlasil nemozes hrat.

Nechapem ake citlive udaje, otvoris si telefonny zoznam a tam mas podla teba citlive udaje na vsetkych ludi z celej republiky, meno, priezvisko, telefon, adresu. Fakt nechapem co ti s tym moze niekto urobit. Prezradit niekomu tvoje meno?

Proste kde sa naraba s peniazmi tam je nutne aby tie udaje boli pravdive a je na to par dost dobrych dovodov.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Re: Re: B**n

Odoslaťod darthez 07 Feb 2008 21:38

napisali mi mail ze mi zrusili konto, ak ho chcem aktivovat, mam poslat kopiu svoju obcianskeho preukazu faxom na nejake zahranicne cislo +431 - takze udaje z obcianskeho zrovnavas s udajnmi z telefoneho zoznamu? to snad nemyslis vazne.
darthez
 
Príspevky: 3
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: B**n

Odoslaťod vlade 07 Feb 2008 21:47

No ja neviem, co sa moze stat? Skus dat nejaky priklad ze coho sa bojis...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Re: Re: Re: Re: B**n

Odoslaťod acvonmilan 08 Feb 2008 07:08

Pripada mi, ze cim bezvyznamnejsi nekteri lidi jsou, tim umanutejsi maji predstavu o sve vyznamnosti :-)
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

Re: Re: Re: B**n

Odoslaťod keso26 08 Feb 2008 08:57

tymi citlivymi udajmi som myslel cislo ID a rodne cislo, pre niekoho su to citlive udaje, a ak sa to niekomu tak zda, moze ich kludne zaciernit, oni si myslim potrebuju len overit majitela uctu a myslim ze aj datum narodenia, to je cele.

A vlado ma uplnu pravdu, tam kde sa naraba s peniazmi, je potrebne aby tie udaje boli pravdive.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

re: jak som sa odrbal

Odoslaťod bwin_support 10 Feb 2008 14:00

Dobrý den,

rád bych Vám vysvětlil, z jakého důvodu nemůžeme na B**n přijímat neúplné registrace.

Hlavním důvodem je samozřejmě tolik diskutované \"sázení mladictvých\", z kterého ministerstvo financí a kamenná konkurence často osočuje internetové bookmakery, avšak jak vidíte, není to zcela tak, jak si neznalý představují.

Sázení či hraní pokeru na internetu (na bwinu) není a nebude anonymní. B**n je naprosto transparentní a bezpečná evropská společnost, kótovaná na burze ve Vídni a podnikající na základně licencí udělených v EU - myslíte si, že by sponzor Realu Madrid nebo AC Milan měl zájem o skandál s únikem osobních informací? Největší sázková společnost v Evropě, která schraňuje osobní údaje statisíců hráčů z celé Evropy?

Ne, tyto údaje jsou u nás bezpečnejší než v lecjaké bance. Váš fax nevyleze někde na stole u nějakého úředníka, ale je zpracován s ohledem na nejbezpěčnější přenosy důvěrných dat.

Pokud by došlo k nějakému úniku dat, nebo k přímo k hraní dětí na bwinu, půjdou akcie ihned dolů a důvěra akcionářů bude otřesena. Proto se B**n tolik chrání a vztahy se zákazníky musí být korektní - registrace nejsou anonymní a údaje musí být ověřeny.

Ani B**n, ani já osobně, ani jistě nikdo z Vás, nemáme zájem na tom, aby na internetu hráli děti. Proto se snažíme a pracujeme, jak umíme. B**n nabízí internetovou zábavu a snaží se pomoci oproti nešvarům, které by se s ní mohli spojovat.

V případě, žě Vám mohu nějak pomoci, pošlete mi email na denis.forbrich@gmail.com

Pěkný den.
bwin_support
 
Príspevky: 23
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Bwin Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!