Neda sa prejst na stranku herne

Diskusia k herni B**n Poker

Neda sa prejst na stranku herne

Odoslaťod forte1 11 Nov 2008 18:52

Prosím vás, vôbec mi nejde otvoriť stránku B**n herne. To isté mi robí aj Stan James. Kde je problém? Mám v compe niečo nastavené aby neotváralo istý druh stránok?
forte1
 
Príspevky: 11
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod cortezzzCZ 11 Nov 2008 20:39

forte1 napísal:Prosím vás, vôbec mi nejde otvoriť stránku B**n herne. To isté mi robí aj Stan James. Kde je problém? Mám v compe niečo nastavené aby neotváralo istý druh stránok?


hm, to nevím.. u ostatních stránek tento problém nemáte? co se vám objeví za hlášku?
cortezzzCZ
 
Príspevky: 8
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod forte1 11 Nov 2008 21:50

Teraz som pozrel aj iné herne. Nejde mi ich viac. Napr. P****Stars, Titan, Full Tilt, CD Poker. Niektore idú, U***et, Dracula, Party Galaxy. Jednoducho mi ich nenájde, akoby som nebol pripojený k internetu.
forte1
 
Príspevky: 11
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod cortezzzCZ 12 Nov 2008 08:35

forte1 napísal:Teraz som pozrel aj iné herne. Nejde mi ich viac. Napr. P****Stars, Titan, Full Tilt, CD Poker. Niektore idú, U***et, Dracula, Party Galaxy. Jednoducho mi ich nenájde, akoby som nebol pripojený k internetu.


no tak to je jasné - problém je někde na vaší straně. kde, to vám asi neproradím - ale odkud se připojujete? z domova? pokud ano, řešil bych to s vaším providerem..
cortezzzCZ
 
Príspevky: 8
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod vlade 12 Nov 2008 13:48

forte1 napísal:Teraz som pozrel aj iné herne. Nejde mi ich viac. Napr. P****Stars, Titan, Full Tilt, CD Poker. Niektore idú, U***et, Dracula, Party Galaxy. Jednoducho mi ich nenájde, akoby som nebol pripojený k internetu.


tiez sa mi zda ze to moze byt jedine na strane poskytovatela internetu, je to nejaka velka firma od ktorej mas internet (orange, t-com, tmobile a pod., alebo nieco menej zname a skor lokalne) ?
Je pocitac na ktorom robis tvoj vlastny, alebo je to niekde vo firme (v tomto pripade to moze byt nastavene aj administratorom siete) ?
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: B**n Poker

Odoslaťod forte1 12 Nov 2008 15:57

Poskytovateľa netu mám lokálneho. Problém bude pravdepodobne v nejakom nastavení počítača. Na starom mi tieto stránky ukazovalo, no na novom notebooku, ktorý som pripojil cez wifi router mi to nejde.
forte1
 
Príspevky: 11
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod vlade 12 Nov 2008 16:50

forte1 napísal:Poskytovateľa netu mám lokálneho. Problém bude pravdepodobne v nejakom nastavení počítača. Na starom mi tieto stránky ukazovalo, no na novom notebooku, ktorý som pripojil cez wifi router mi to nejde.


no, ja by som videl prave skor problem u toho poskytovatela, skus im na pisat na nejaky support ze ti nejdu stranky, vymenuj ich tam a uvidis ze to bude problem u nich a opravia to pre vsetkych alebo to poriesia len specialne pre teba, kazdopadne zacal by som u nich...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: B**n Poker

Odoslaťod Barin 12 Nov 2008 22:34

forte1 napísal:Teraz som pozrel aj iné herne. Nejde mi ich viac. Napr. P****Stars, Titan, Full Tilt, CD Poker. Niektore idú, U***et, Dracula, Party Galaxy. Jednoducho mi ich nenájde, akoby som nebol pripojený k internetu.


Zaujimave prave to zacalo robit aj mne, nejde mi F****Tilt,U***et ani B**n...hrate niekto momentalne na niektorej z tychto troch?
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: B**n Poker

Odoslaťod w4444x 12 Nov 2008 22:37

mne idu vsetky , podla mna vas obama zabanoval :D
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: B**n Poker

Odoslaťod cstrike22 13 Nov 2008 14:21

cstrike22
 
Príspevky: 1212
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4


Naspäť na Bwin Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!