Problemy s tipovanim

Diskusia k herni B**n Poker

Problemy s tipovanim

Odoslaťod stetinac 05 Mar 2008 13:05

Minule som na B**n popri hrani pokru natrafil na vyhodny kurz na sportovu udalost . Rozhodol som sa, ze toho využijem a vsadim si poriadne, ale pustilo ma to iba do sumy 1700 sk na kurz 1,9. Stavka bola riadne priata a mnou skontrolovana. Asi za hodinu som sa siel pozriet zo zaujimavosti či si kurz v ponuke uz upravili a zistil som ze upravili na 1,2 a mne stavku zrusili co som naozaj neocakaval. Bez meskania som vytiahol okamzite odtial vsetky moje penize, lebo som sa rozhodol ze na B**n uz nebudem riskovat podobne prihody.
stetinac
 
Príspevky: 14
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vyhodny kurz

Odoslaťod aston 05 Mar 2008 13:15

tak to je haluz=-O me se stalo na B**n pri sazce na tenis takovahle kuriozita.Na LIVE sazkach byl vypsan kurz na 5 a 6 game.1 vyhraje oba prvni hrac,0 kazdy vyhraje po jednom 2 vyhraje oba druhy hrac.Ten zapas davali i B**n zive na LIVE sazkach a videl jsem,ze oba vyhrali po setu a stejne mi to bylo prd platny,pac jejich vyhodnoceni bylo 2 a suport semnou diskutoval o tom,ze mam predlozit hmatatelny dukaz.Kde bych ho asi vzal,kdyz nikde nejsou rozepsany gamy.Uz tam nesazim@=@=
aston
 
Príspevky: 117
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Vyhodny kurz

Odoslaťod expekt 05 Mar 2008 14:12

Velmi podrobne vysledky a z mnozstva turnajov sa daju aj spatne najst tu: http://www.stevegtennis.com
expekt
 
Príspevky: 876
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Vyhodny kurz

Odoslaťod aston 05 Mar 2008 14:17

podivam se,diky*THUMBS UP*
aston
 
Príspevky: 117
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Vyhodny kurz

Odoslaťod bwin_support 06 Mar 2008 12:51

je mi velmi líto, že máte negativní zkušenost, kterou popisujete. na druhou stranu - na bwinu sází denně stovky tisíc hráčů z celé Evropy a 99,9999% z nich žádné podobné zkušenosti nemá. Pokud si opravdu přejete nastalou situaci řešit, popište mi celý problém na denis.forbrich@gmail.com a já se Vám budu snažit pomoci. B**n se samozřejmě musí velmi opratrně bránit každému narčení z manipulace, protože každý den přicházejí pokusy o změny vložených sázek atd..

mimochodem - každá internetová i kamenná sázková kancelář si ponechává právo sázky zrušit - to dělají i lokální firmy.
bwin_support
 
Príspevky: 23
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Vyhodny kurz

Odoslaťod aston 06 Mar 2008 13:54

Uz jsme si vymenili 3 e-maily.Vy si stojite za svem a ja taky.Jde mi o tenhle zapas-3.1.2008 12:55 Jednoduchá sázka Nicolas Mahut (FRA) - Marin Čilič (CRO) (Kdo vyhraje 5. a 6. gem v 1. setu?)
aston
 
Príspevky: 117
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Vyhodny kurz

Odoslaťod acvonmilan 06 Mar 2008 14:24

Kazdy muze udelat chybu. Ja na Bwinu sazel nejake zlute karty, bylo to nejak vyhodnoceno, ale ruzne zdroje na internetu se lisily. Podle oficialnich statistik UEFA jsem podal protest proti vyhodnoceni sazenky, do 24h bylo vse v poradku opraveno.

Domnivam se tedy, ze chybne byl prubeh gamů zobrazen primo pri LIVE sazce a skutecne probehl tak, jak bylo nakonec uvedeno. Firma jako B**n by urcite neriskovala svou povest pro par drobnych z jedne sazky...
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

Re: Re: Re: Re: Re: Vyhodny kurz

Odoslaťod Maveno 06 Mar 2008 14:38

Mně se stalo to samé na Sportingbetu, vsadil jsem zápas v házené a po pár hodinách mi sázku zrušili, že se spletli v kursu.... právo na to mají, ale lumpárna to je, protože to je princip sázení: najít chybu, kde se bookmaker spletl a využít toho....
Maveno
 
Príspevky: 17
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Vyhodny kurz

Odoslaťod cyrop74 06 Mar 2008 18:18

B**n asi castejsie zle vyhodnocuje výsledky...xiii, ja som pred polrokom tipoval pocet rohovych kopov v zapase...vyhra bola smiesna..ale mal som tip vyhodnoteny, ako nevyhravajúci...tak som napisal reklamaciu ...ktoru mi nakoniec uznali...tak som dostal par korun, ale kolko je ludi, kt. sa neozvu po celom svete....moze to byt dobry biznis pre stavkovu.
cyrop74
 
Príspevky: 19
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhodny kurz

Odoslaťod Maveno 06 Mar 2008 19:26

To mě vyjebnul Expekt obráceně, vyhodnotili mojí sázku jako vyhrávající a dali mi peníze, já ty prachy znovu vsadil a prohrál, druhý den se rozhodli, že sázka byla nevyhrávající a já měl stav konta -xxx Kč :-)
Maveno
 
Príspevky: 17
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Bwin Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!