spojenie B**n a Pa***Poker

Diskusia k herni B**n Poker

spojenie B**n a Pa***Poker

Odoslaťod hessik 31 Mar 2011 11:31

co to prinesie na B**n nove okrem hracov????
hessik
 
Príspevky: 39
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod eMPe3k 31 Mar 2011 12:11

na B**n zrejme nic, skor to vyzera tak ze hraci z bwinu (50-60% celkoveho ongame trafficu) budu presunuty na Party Poker a B**n, ktory je vlastnikom softwaru Ongame ho asi bude predavat.

edit: tu je o tom diskusia http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/party-B**n-platforms-merge-ongame-network-sold-surplus-asset-975550/
Obrázok používateľa
eMPe3k
 
Príspevky: 55
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 6 krát/5 krát
Karma: -2

Re: B**n Poker

Odoslaťod hessik 18 Apr 2011 20:09

Ludia neviete co je s tym spojenim medzi B**n a Partypokrom??? Som niekde cital ze tomu malo prist 1.aprila ci tak nejak a na Bwine sa nic nedeje ani nikde ziadne informacie ako to bude dalej. Ak niekdo nieco vie nech sem hodi info.
hessik
 
Príspevky: 39
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod vlade 18 Apr 2011 20:44

hessik napísal:Ludia neviete co je s tym spojenim medzi B**n a Partypokrom??? Som niekde cital ze tomu malo prist 1.aprila ci tak nejak a na Bwine sa nic nedeje ani nikde ziadne informacie ako to bude dalej. Ak niekdo nieco vie nech sem hodi info.


Spojenie prebehlo, ale to sa jednalo zatial len o spojenie firiem, pokrove herne B**n a party sa budu spajat az za par mesiacov.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34


Naspäť na Bwin Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!