Turnaje / Freerolly

Diskusia k herni B**n Poker

Re: B**n Poker

Odoslaťod DevilMayCry 31 Mar 2011 10:26

eMPe3k napísal:na 2+2 som cital ze dnes by malo prebehnut iba nejake formalne spojenie a presun hracov by sa mal uskutocnit asi do 5 mesiacov.. ale to su iba nepotvrdene spravy nejakeho chlapika co sa bavil so zastupcami Party pokru pocas WPT


thx za info....takze prachy z partypokru mozem presuvat na bwinu :O:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: B**n Poker

Odoslaťod haman 06 Jún 2011 18:53

Ceskoslovensky special skoncil, resp. ho neviem najst v schedule. :(
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: B**n Poker

Odoslaťod jaroslavG 17 Júl 2012 15:08

zdravim, chcel by som do herne B**n vlozit 50e. v tejto herni som uz povyhraval nejake drobne davnejsie a teraz by som tam chcel skusit nejake mtt.Problem je v tom ze klienta som si stiahol z ich stranky a neviem či mam narok na nejaky rakeback alebo bonusy,ak ano tak mi pls poradte ako ich ziskat bez toho aby som vytvral novy ucet, :wall:
jaroslavG
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/5 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod Stanley VII 17 Júl 2012 15:44

Čau!

B**n je fajn herňa pre rekreačných hráčov, má podporu v češtine, vcelku dosť hráčov, ale čo sa týka bonusov a vip programu alebo "rakebacku", tak to až taká štedrá herňa nieje. Ak nehráš MTT turnajov veľa alebo s vysokými buy-inmi, čo pri vklade 50 eur asi veľa takých turnajov neodohráš, tak ťa rake až tak trápiť nemusí.

Ak by si plánoval hrať veľké objemy rúk na cashgames alebo veľa turnajov, tak už má rakeback určite dosť veľký význam a vtedy by stálo zato porozmýšľať aj o nejakej inej alternatíve. Ak by si rozmýšľal aj o nejakej novej herni, stačí mi napísať a rád s výberom pomôžem.

Ak si zahráš len občas nejaký turnajík, tak ti ale plne postačí aj B**n bez rakebacku či VIP programu. Stačí si zahrať napr. PokerPortal turnaje, ktoré tam organizujeme minimálne do konca júla niekoľkokrát týždenne, sú obvykle dotované tak, že ťa pri nich rake trápiť nemusí, lebo vstup má výrazne vyššiu value než má buy-in aj s rake :)

Viac info o týchto turnajoch nájdeš tu: http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... erni/1547/
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: B**n Poker

Odoslaťod jaroslavG 17 Júl 2012 15:59

stan diky za odpoved, daju sa tie turnaje hrat aj ked nie som registrovany na bwine cez vasu stranku?a mam narok aj na nejaky vip program?
jaroslavG
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/5 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod Stanley VII 17 Júl 2012 16:11

Áno, turnaje môžeš hrať aj keď si sa neregistroval cez PokerPortal, freerolly sú chránené heslom, ktoré nájdeš v deň turnaja v hornom menu pod položkou Online turnaje. Ostatné turnaje môžeš hrať aj bez hesla, keďže je to buy-in, tak nebolo potrebné tam tie heslá dávať.

Čo sa týka VIP programu bwinu, na niečo nárok máš, ale ako vravím sláva to nieje :) Viac informácií o ich vip programe nájdeš aj v našej recenzii tu http://www.pokerportal.info/poker-herna/39/B**n-poker, prípadne podrobnosti by si mal nájsť na stránke bwinu keď sa naklineš na poker a naľavo dole nájdeš banner na b"inside, čo je ich VIP program, tam si môžeš o ňom niečo prečítať.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Predchádzajúca

Naspäť na Bwin Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!