Vyber penazi

Diskusia k herni B**n Poker

Re: B**n Poker

Odoslaťod Cizo7891 30 Dec 2008 13:03

No sken dokladov som neposielal lebo to tam nikde ako podmienka nebolo vysvietene. A ked je to fakt podmienka tak to je celkom problem skener ani fotak nemam ( znie to smiesne ,ale fakt nemam :) )
Edit:Ok tak teraz som si to pozrel este raz na tie outpayments a uz to tam vidim pri infe ale pripada mi to tam spomenute tak ako ked su tie oj*bavacky firmy kde pisu ze som vyhral milion ale treba zavolat na nejake cislo a dole malymi pismenkami pise ze minuta stoji 150 korun....
Inak B**n je moja prva herna takze som to nevedel, to posielanie dokladov je aj v inych herniach? Napriklad v P****Stars je tiez nutne zaslat doklady?
Cizo7891
 
Príspevky: 23
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod vlade 30 Dec 2008 13:21

Cizo7891 napísal:No sken dokladov som neposielal lebo to tam nikde ako podmienka nebolo vysvietene. A ked je to fakt podmienka tak to je celkom problem skener ani fotak nemam ( znie to smiesne ,ale fakt nemam :) )
Edit:Ok tak teraz som si to pozrel este raz na tie outpayments a uz to tam vidim pri infe ale pripada mi to tam spomenute tak ako ked su tie oj*bavacky firmy kde pisu ze som vyhral milion ale treba zavolat na nejake cislo a dole malymi pismenkami pise ze minuta stoji 150 korun....
Inak B**n je moja prva herna takze som to nevedel, to posielanie dokladov je aj v inych herniach? Napriklad v P****Stars je tiez nutne zaslat doklady?


a mobil mas? tam byva tiez fotak ktory sa da pouzit. Pripadne popros nejakeho kamosa nech ti to odfoti. Na to posielanie dokladov som aj zabudol, to sa posiela ale len prvy krat.

Na P****Stars este nechceli odo mna ziadny doklad pri vybere, niektore herne take pravidla maju, niektore nie. O zaslanie dokladov mozu v niektorych herniach poziadat az neskor, ked napriklad vyberas viac penazi.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: B**n Poker

Odoslaťod Cizo7891 30 Dec 2008 14:43

Jasne mobil mam ale to je taky fotak ze by tam ledva videli nejake udaje asi si to budem musiet odfotit u niekoho ineho. Ale aj tak mi to pride divne , ze mi to dovolilo poslat tie peniaze (hoci nedosli este) a nechcelo to odomna tie udaje. Teraz tie peniaze nebudem mat ani na ucte ani na bwine, nepripada mi to velmi seriozne
Cizo7891
 
Príspevky: 23
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod popokatepetl 11 Aug 2009 06:52

ahojte mam maly problem... tyka sa vyplatenia vyhier... vzdy som si dal vyplacat vyhry na SLSP visa electron kartu, vyplaty prisli do 3 dni bez problemov... zmenil som banku teraz mam OTP a visa classic no vyplata mi este stale nedosla na ucet... aj ked v pohode mi pri vklade z nej stiahne love... B**n support povedal, ze mam kontaktovat vydavatela visy lebo peniaze boli odoslane... zeby to pri inej banke trval prevod aj dva tyzdne?
popokatepetl
 
Príspevky: 1
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod AjoPP1 30 Mar 2010 17:54

Caute, chcel by som sa spytat kolko na bwine trva cashout a byvaju s tym problemy? Pytam sa za kamarata, pretoze sa boji, ze mu peniaze nepridu tak aspon aby sme vedeli zhruba ako dlho by to malo trvat :crazy: Diky :poklona:
AjoPP1
 
Príspevky: 118
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod vlade 30 Mar 2010 18:04

AjoPP1 napísal:Caute, chcel by som sa spytat kolko na bwine trva cashout a byvaju s tym problemy? Pytam sa za kamarata, pretoze sa boji, ze mu peniaze nepridu tak aspon aby sme vedeli zhruba ako dlho by to malo trvat :crazy: Diky :poklona:


Treba tam poslat oskenovanu kopiu obcianskeho, ak vsetko sedi, tak nebudu ziadne problemy, bohuzial uz sa nepamatam kolko tam trva vyber, myslim ze nejaky standard, 2-3 dni.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: B**n Poker

Odoslaťod AjoPP1 30 Mar 2010 20:20

Diky, kamos pre istotu poslal kopiu obcianskeho aj vodicaka aj kreditky a prisiel mu mail ze kopia jeho kreditnej karty bola akceptovana. Tak hadam to bude ok :)
AjoPP1
 
Príspevky: 118
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod MarTiny 31 Mar 2010 16:20

Ja som ťahal minulý týždeň v pondelok večer a peniaze mi nabehli v piatok večer. Takže asi tak, može to byť ale aj kratšie samozrejme.
Obrázok používateľa
MarTiny
 
Príspevky: 43
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 16 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod vlade 31 Mar 2010 16:23

Mi napadlo este ze to moze byt rozne podla sposobu akym sa vybera, napriklad na moneybookers to asi pride skor ako na bankovy ucet.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: B**n Poker

Odoslaťod mi3ckoo 13 Aug 2011 15:21

Prosim vas , ako sa da zmenit cislo karty na ktoru si chcem poslat vyhrate peniaze ? V ponuke mam len staru kreditnu kartu ... Na vlozenie uz pouzivam inu ,, no na vyplatu mam stale staru ktora uz nejestvuje .. diq....



http://imgupload.sk/viewer.php?file=554 ... 497771.jpg
mi3ckoo
 
Príspevky: 47
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Bwin Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!