Vyber penazi

Diskusia k herni B**n Poker

Re: B**n Poker

Odoslaťod Stanley VII 01 Sep 2011 17:24

Väčšinou sa dá robiť výber len tým istými spôsobmi, akými si už robil vklad. Ak si už vkladal aj tou novou kartou a stále vidíš medzi možnosťami na výber len tú starú, tak bude asi dobré keď sa na to opýtaš priamo podpory bwinu.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: B**n Poker

Odoslaťod BlizzardSvK 17 Júl 2012 21:05

Dobrý večer,je tu niekto kto v poslednom čase cashoutoval z tejto herne?Ide o to,že cashout trvá už 10 dní a jedná sa o dosť veľkú čiastku.Vyberám na Skrill (MB).
BlizzardSvK
 
Príspevky: 20
Založený: Júl 2011
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod Stanley VII 17 Júl 2012 23:03

Ja som vyberal $120 a peniaze mi prišli 2. júla. Výber som zadal 23. júna, ale požadovali odo mňa dokumenty, poslal som len jeden, tak chceli aj ten druhý a viem, že pri ňom som si dal na čas. Neposielal som to mailom, ale cez ich formulár, tak neviem presne kedy to bolo, ale tipujem, že tak týždeň od požiadania mi to trvalo, lebo už mi posielali mail, že mi teda cashout zrušia a peniaze pripíšu naspäť na B**n konto, ak im to nepošlem čoskoro. Takže ten dlhý výber bol skôr kvôli mne než kvôli nim, inak by mi to asi prišlo tak do 4 dní tipujem podľa toho ako som poslal doklady. Možno aj skôr od kedy som poslal doklady, aj 1 deň, už si to nepamätám. Ale v podstate u mňa to bolo 10 dní aj s tými opletačkami s dokladmi a to som si dal ja poriadne na čas, kým som ich zaslal.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: B**n Poker

Odoslaťod BlizzardSvK 17 Júl 2012 23:35

Vďaka,ja som vyberal 7.7,doklady som posielal hneď,no znepokojuje ma,že niesú ani schopní odpovedať na maily.3 som im poslal a stále čítam ako to prebralo finančné oddelenie...
BlizzardSvK
 
Príspevky: 20
Založený: Júl 2011
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Bwin Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!