Skusenosti s hernou

Diskusia k herni Cake poker

Skusenosti s hernou

Odoslaťod alydzi 08 Sep 2009 13:37

zdravim

Nehra nahodou niekto z vas v tejto herni ???

Chcel by som sa prihlasit do nejakej herne a zacat vyuzivat caro rakebacku. :(( Zial uz vo vacsine herni, v ktorych by som chcel hrat, som regnuty takze rb nehrozi napr FULL tilt :(((

Momentalne rozmyslam nad Cake alebo B**fair a neviem sa rozhodnut, alebo ak ma niekto skusenosti s nejakou inou hernou s dobrym RB tak sem s nou :))) Momentalne som uz zategistovany v (AP, P*R, PS, FTP, Titan, Paradise, Pacific, i4poker, Pokerroom, B**n, CD poker, Bodog, Betclick, Party, Expekt, Dream, Nordicbet )

Nema niekto z vas s tymito hernami skusenosti ako to tam chodi ... Mam zaujem hravat prevazne cash games (NLH, PLO) od 0.50/1 po 2/5 zo zaciatku uvidime ako to pojde.


Dakujem

g
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Cake Poker

Odoslaťod admin 08 Sep 2009 13:45

Cake poker - Rakeback 33%, platia myslim raz tyzdenne priamo na konto v herni, z rakebacku sa odpocitavaju bonusy, aj poplatky za vklad/vyber. Co chces este vediet? Tu to mas rozpisane => http://rakeback.pokerspravy.sk/rakeback ... Poker.html
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Cake Poker

Odoslaťod alydzi 08 Sep 2009 14:03

hlavne by ma zaujimali postrehy od tych co tam hravaju pravidelne, lebo som teraz niekde cital, ze im to dost padalo ...

plus ci tam nie su problemy s vybermi ...

Popripade ak ma niekto nejaku inu hernu na ktorej rad hrava a je tam RB tak nech odporuci ...

dikes
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Cake Poker

Odoslaťod 1zart1 08 Sep 2009 14:14

alydzi napísal:hlavne by ma zaujimali postrehy od tych co tam hravaju pravidelne, lebo som teraz niekde cital, ze im to dost padalo ...

plus ci tam nie su problemy s vybermi ...

Popripade ak ma niekto nejaku inu hernu na ktorej rad hrava a je tam RB tak nech odporuci ...

dikes


Hraval som v tejto sieti, nic mi nepadalo, vybery v pohode..slusne turnaje. Vadilo mi ale pri CG male percento hracov PF, to sa potom hra samozrejme tazsie
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Cake Poker

Odoslaťod alydzi 08 Sep 2009 15:47

presne to som mal na mysli, ked som pozeral tu hernu tak sa tam fakt hralo malo CG :(((

turnaje nejak nemusim takze to je mi jedno ...

vies mi popripade poradit aj nejaku inu hernu kde sa hraje dost vela CG a maju aj rakeback ???

dik
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Cake Poker

Odoslaťod algec111 10 Sep 2009 11:54

Navíc mám dojem, že Cake ze zásady nepodporuje HEM a PT.
algec111
 
Príspevky: 370
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

cake poker

Odoslaťod 202mateo202 25 Apr 2010 15:34

Ten ich software sa mi zdá dosť zastaralý najme graficke spracovanie, chcem sa spýtať na uroven hrácov, aké mate skusenosti?
a este doplním skor hrávam sit and go turnaje ..
202mateo202
 
Príspevky: 136
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 16 krát/1 krát
Karma: 0

Re: cake poker

Odoslaťod palo1973 25 Apr 2010 17:26

sngs maju na vsetkych mensich herniach velky problem-slabsi traffic
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27


Naspäť na Cake poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!