cash game

Všetko, čo sa týka Texas Holdem cash games

Re: cash game

Odoslaťod dzejkej 25 Jan 2009 15:00

Co je "system hrania"? Dolezitejsie ako Tvoje karty su super a jeho karty. Napr. tam na BTNe keby nestealoval casto, tak dost jeho ruk zahrnuje na tom flope par alebo overcard + draw. Ten check/minraise je taktiez blbost, mal by si aspon raisnut viac. V ktorej knihe sa pise to? :)

Ale ved hraj ako chces, po par tisic rukach sa uvidi ako Ti ten system vyhovuje. Moze to na 0.01/0.02 fungovat, otazka je, ci bude ten profit dostatocny a ci si lahko odvyknes ked prejdes vyssie.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: cash game

Odoslaťod Horsey7 25 Jan 2009 15:19

petardo napísal:
Horsey7 napísal:heh palo ma predbehol..v kazdom pripade si naozaj precitaj zaklady http://www.pokerportal.info/pokrove-strategie/ inak budu ostatni na tebe ryzovat :fish:

To asi plati vsetko az pri vyssich limitoch.Pri tych co hrajem ja sa deju zazraky na turne a nemozne na riveri.
Ale citam a pozeram stale.


prave naopak..na microlimitoch budes ziskavat len vtedy ked budes dlhodobo hravat s lepsimi rukami ako superi..ak budes hrat aj priemernu ABC hru neexistuje aby si nebol, opakujem dlhodobo, ziskovy

na tychto limitoch nespekuluj a hraj disciplinovane najlepsie ruky a kludne UTG zahadzuj AT, KQ a uplne by som vyradil zo skorych pozicii akekolvek SC

odohraj 10k ruk a potom mozes napisat ci si v strate alebo nie ;)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: cash game

Odoslaťod petardo 25 Jan 2009 23:13

Horsey7 napísal:
petardo napísal:
Horsey7 napísal:heh palo ma predbehol..v kazdom pripade si naozaj precitaj zaklady http://www.pokerportal.info/pokrove-strategie/ inak budu ostatni na tebe ryzovat :fish:

To asi plati vsetko az pri vyssich limitoch.Pri tych co hrajem ja sa deju zazraky na turne a nemozne na riveri.
Ale citam a pozeram stale.


prave naopak..na microlimitoch budes ziskavat len vtedy ked budes dlhodobo hravat s lepsimi rukami ako superi..ak budes hrat aj priemernu ABC hru neexistuje aby si nebol, opakujem dlhodobo, ziskovy

na tychto limitoch nespekuluj a hraj disciplinovane najlepsie ruky a kludne UTG zahadzuj AT, KQ a uplne by som vyradil zo skorych pozicii akekolvek SC

odohraj 10k ruk a potom mozes napisat ci si v strate alebo nie ;)

Tu je graf.Pozeraj ako to vyzera ked hrajem slusne.Nakonec to potom musim dorovnat s tym mojim systemom :D
Na tom stole sa vobec neraisovalo,velmi malicko. Potom nam preskocilo a sli sme traja do AI PF (Ja KQ suited ,jeden A9 ,treti to po flope zahodil,vyhral s A high card :crazy: ). Mal som maly stack,tak som to tam supol,nech sa nabijem a poriesim to. Za 4 ruky som to mal spat. Inak vy by ste ich urcite vybrali len ja nemam nervy cakat na dobre karty.Ked aj dosli tak blby flop a vzdy nieco chytili.Keby som im tam zavalil moj klasicky overbet asi by si to rozmysleli a foldli.
Prílohy
cash.jpg
cash.jpg (61.93 ) Zobrazená 3576 krát
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: cash game

Odoslaťod trikoza 25 Jan 2009 23:20

:omg: doyle petardo supersystem
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: cash game

Odoslaťod petardo 25 Jan 2009 23:36

trikoza napísal::omg: doyle petardo supersystem

Nez sa to naucim hrat ,nechcem byt v hlbokom minuse. Musim to nejak riesit.
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: cash game

Odoslaťod tucniak 25 Jan 2009 23:50

fakt si sem dal graf za 59 ruk? :D
Naposledy upravil tucniak dňa 25 Jan 2009 23:51, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: cash game

Odoslaťod Horsey7 25 Jan 2009 23:51

komu niet rady tomu niet pomoci :)

1. ak nechces investovat peniaze do hry, hraj o play money

2. ak chces investovat, tak hraj ako ti bolo poradene, inak sa obavam,ze len budes pisat ako sa ti strasne nedari a aki su vsade zli hraci a aku mas smolu

3. skus hrat zopar dni (min. 1000 ruk) sposobom top 10 kombinacii a daj sem potom vysledok - 59 odohranych ruk ma vypovednu hodnotu 0..rovnako ako to ze dnes som odohral 1063 ruk so ziskom $0.36 na NL10 a pritom som bol spokojny so svojou hrou = vysledok tvojej hry v $ uvidis tak min. po 20000 rukach

howg
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: cash game

Odoslaťod petardo 26 Jan 2009 00:01

Horsey7 napísal:komu niet rady tomu niet pomoci :)

1. ak nechces investovat peniaze do hry, hraj o play money

2. ak chces investovat, tak hraj ako ti bolo poradene, inak sa obavam,ze len budes pisat ako sa ti strasne nedari a aki su vsade zli hraci a aku mas smolu

3. skus hrat zopar dni (min. 1000 ruk) sposobom top 10 kombinacii a daj sem potom vysledok - 59 odohranych ruk ma vypovednu hodnotu 0..rovnako ako to ze dnes som odohral 1063 ruk so ziskom $0.36 na NL10 a pritom som bol spokojny so svojou hrou = vysledok tvojej hry v $ uvidis tak min. po 20000 rukach

howg

Jaaaaj ja som si az teraz vsimol ,ze si mi tam napisal,ze mam odohrat 10K ruk,ja som cital 10 ups :o Som slepy jak patron.Vcera som to napalil na riveri AI lebo som mal straight.Ked chlapik foldol som zistil ,ze mi do postupky chybala jedna karta :lol2: Dnes som zase skoro foldol ja straight.Mohli by to na PS vypisovat co mam.
Dobre vytlacim si tych top 10 ruk ,nacapim na stenu a budem hrat len tie. No tych 10K ruk takto nahram za 10 rokov asi. :)
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: cash game

Odoslaťod petardo 26 Jan 2009 15:09

Aky je to hrac so statistikou 21/7/9 ?
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: cash game

Odoslaťod dzejkej 26 Jan 2009 15:26

petardo napísal:Aky je to hrac so statistikou 21/7/9 ?


vacsinou pokrovy! :crazy:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Cash games - Texas Holdem

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!