CHK alebo chipfeederove kombinacie

Všetko, čo sa týka Texas Holdem cash games

trikoza

Odoslaťod chipfeeder 30 Jún 2008 13:13

ved je to absolutne proti logike. agresivnost stola ma s tymto praveze velmi vela spolocneho

je rozdiel, ci hras na stole, kde preflop reraise neuvidis ani raz za 1000 hier, alebo kde sa reraisuje kazdu 20. hru.

ja netvrdim, ze raisovat pary nie je dlhodobo rentabilne. tvrdim len, ze nemusia byt rentabilne automaticky pre kazdeho a to nemusi ten hrac hrat vobec zle.

na zaklade moje praxe to uz nezmenim. raisnem alebo raise dorovnam len vtedy, ked som si viacmenej isty, ze budeme hrat len dvaja..

ked vam to prinasa profit aj zo skorych pozicii , ked nevies , co sa bude za tebou diat, tak no problem. ale to, ze ja to hravam inak, este nie je dovodom na to, aby ma niekto osobne napadal. na toto som alergicky
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: trikoza

Odoslaťod trikoza 30 Jún 2008 13:26

odcitujem tu kesa

"2. reraisy nie su vobec caste, ani velmi agresivny hrac Ta nereraisne s horsou rukou ako QQ+, AK sem tam AQs, pretoze ak ide o solid hraca aj ked agresivneho, vie ze moj raise uz nieco znamena."


a nikto ta osobne nenapada ak si si nevsimol, skor od teba tu lietaju nadavky jedna radost
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

keso

Odoslaťod chipfeeder 30 Jún 2008 13:29

ale to ja ovplyvnit nedokazem, ako to vidis ty :-D

podla mna manipulujes, vyberas si hrozienka z pripadov, kedy hitnes set a vystackujes supera. ale musis samozrejme uznat, ze keby to bolo obratene, vystackuje super teba :)

foldnute Q3 tu nebudem davat, bola by to nuda. dam tu aj prehrate ruky, len tam musi byt akykolvek raise

ak tej teorii hry na setvalue nerozumiem , skus mi to vysvetlit naposledy polopate aj s konkretnymi cislami :) ale urcite nie na konkretnych prikladoch, pri ktorych nastava optimalna situacia pre profit. tomuto sa hovori manipulacia . ja tu mozem dat x pripadov ruk, kedy so setom padnes na hubu :)
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: keso

Odoslaťod trikoza 30 Jún 2008 13:30

jezisi kriste, to je stale dokolecka dokola to iste
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

trikoza

Odoslaťod chipfeeder 30 Jún 2008 13:31

v zivote som na nikoho nadavku nevyslal ako prvy

iba ak na nejaky bezmenny nick po prehratom coinflipe :-)
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

trikoza

Odoslaťod chipfeeder 30 Jún 2008 13:33

jezis ti nepomoze !
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

chip

Odoslaťod mysak(bon3fish) 30 Jún 2008 13:39

tady mas odkaz : http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php stahni jsi , naistaluj a natahni svoje handy ( zabere to minimum casu ) a pak nam sem hod svoje vysledky :) ;) sem zvedavej na to tvoje Q3 ;)
PS: neboj je to FREE :-D trial verze
mysak(bon3fish)
 
Príspevky: 562
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: keso

Odoslaťod keso26 30 Jún 2008 13:40

prepac, ale na to uz nemam sil a ani cas. Skusal som to snad milion krat. Snad len v skratke. Moznoze sa ale k veceru premozem a este raz a posledny krat Ti to vysvetlim.

Co sa tyka konkretnych prikladov, to je presne to, o co nam ide. Samozrejme, vela krat budes musiet po cbete na flope zlozit (take ruky predsa nebudem davat, preotze ich je vacsina), ale ak raz ten set trafis, tak Ti ide predovsetkym o to, aby si protihraca vystackoval, co Ti vrati peniaze do tychto situacii investovane navyse zo slusnym bonusom, cize su to situacie z dlhodobeho hladiska ziskove. Samozrejme ide nam o to, hrat tieto pary len s bigstackmi. Ak raisuju short al. middlestacky, tak svoj par pf skladam. S tymito hracmi sa mi to neoplati hrat, pretoze aj ked ich dostanem do AI, V konecnom dosledku zaplatim viac, ako ziskam.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

re :

Odoslaťod buschle 30 Jún 2008 13:46

keso .. ide od situacie .. ked ide shortstack reraise do allinu a ma 20BB vacsinou ma K10s alebo nieco podobne.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

re dotatok

Odoslaťod buschle 30 Jún 2008 13:47

a ked ma AA tak reraise tvoj raise 4bb na 6bb -- to mam najradsej. ;D
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Cash games - Texas Holdem

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!