EV krivka v cash game

Všetko, čo sa týka Texas Holdem cash games

Re: EV krivka v cash game

Odoslaťod yegon 28 Jún 2010 00:19

Paliking napísal:no tak teraz ste ma zmiatli, no praveze ako hovoris ze je to ako s hodom mincou.....a tou keby hadzes do konca zivota tak je ten pocet priblizne rovnaky
tak preco by taka nemohla byt aj moja EV krivka? :-)


karty si nepamataju ako vyzera tvoj graf, kazdy den zacinas ako keby odznova. To znamena ze je rovnako pravdepodobne ze za najblizsich 100.000 ruk tvoja EV krivka bude 30BI pod profitom ako ze bude 30BI nad profitom. To ako to bolo doteraz nema na buducnost ziaden vplyv

jedine co sa dlhodobo bude zmensovat je nie rozdiel medzi EV a skutocnymi vyhrami v absolutnych cislach ale tento rozdiel deleny poctom odohranych ruk - logicky sim viac ruk tym mensie rozdiel na jednu ruku az po nekonecne vela odohratych rukach ten rozdiel bude nulovy lebo cokolvek lomeno nekonecno je 0
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EV krivka v cash game

Odoslaťod Paliking 28 Jún 2010 00:43

no tak som to aj od zaciatku myslel.....ze budem stale behat "rovnako" okolo krivky a budem sa jej drzat... nikde som nenapisal opak :-)
ja som reagoval na kolegu vyššie ktory hovoril ze vzdy budem pod EV krivkov a ze to je väčšia pravdepodobnost...a to s tými kockami vyznelo ako keby mu dal za pravdu
Paliking
 
Príspevky: 79
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 1

Re: EV krivka v cash game

Odoslaťod Paliking 28 Jún 2010 00:49

yegon napísal:karty si nepamataju ako vyzera tvoj graf, kazdy den zacinas ako keby odznova. To znamena ze je rovnako pravdepodobne ze za najblizsich 100.000 ruk tvoja EV krivka bude 30BI pod profitom ako ze bude 30BI nad profitom. To ako to bolo doteraz nema na buducnost ziaden vplyv


ano je rovnaka pravdepodobnost ze bude +/- 30BI, ale o mnoho vecia sanca je ze to bude +/- 0BI

ale je to jedno....chapem co hovorite :gl:
Paliking
 
Príspevky: 79
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 1

Re: EV krivka v cash game

Odoslaťod yegon 28 Jún 2010 07:11

Paliking napísal:no tak som to aj od zaciatku myslel.....ze budem stale behat "rovnako" okolo krivky a budem sa jej drzat... nikde som nenapisal opak :-)
ja som reagoval na kolegu vyššie ktory hovoril ze vzdy budem pod EV krivkov a ze to je väčšia pravdepodobnost...a to s tými kockami vyznelo ako keby mu dal za pravdu


no teraz ked si 30BI v minuse tak je vacsia pravdepodobnost ze v minuse ostanes do konca zivota nez ze sa prekoprcnes do plusu
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EV krivka v cash game

Odoslaťod meomir 28 Jún 2010 07:18

Hod este Showdown a Without Showdown krivku. A dopis aky limit hravas.
meomir
 
Príspevky: 539
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 0

Re: EV krivka v cash game

Odoslaťod buschle 28 Jún 2010 07:32

Paliking napísal:...


musis proste hrat co najlepsie stale a zmierit sa so vsetkym :D
Neprijemna vec je ze ,ak budes mat casto badruny tak to chces nechces posobi aj na tvoju hru.
Potom je na tebe ako sa s tym dokazes vysporiadat.
. Zaklad je dobry bankroll. Cim vyssie hras tym viac BIs. Od nl200 kludne 80-100BI.


predstav si ze mas dvoch rovnako dobre hrajucich hracov

hrac A moze bezat za 500K ruk 100BI nad EV
hrac B moze bezat za 500K ruk 100BI pod EV

obaja hraju NL1k

hrac A ma o 200 000 usd viac :)

sumar :
ak vsak budu hrat 1000 rokov kazdy mesiac 50K ruk . .. ich rozdiel vo vyhrach bude za tych 600 milionov ruk zanedbatelny imo :)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: EV krivka v cash game

Odoslaťod Paliking 28 Jún 2010 12:27

meomir napísal:Hod este Showdown a Without Showdown krivku. A dopis aky limit hravas.


Showdown a Without Showdown krivka - jedna je v nebi a druhá v pekle :crazy: - proste taka kriva vidlicka
limity hram NL20 kedze hram na NOIQ, kde nieje az tak vela stolov tak doplnam aj z NL10 a FR NL50
Paliking
 
Príspevky: 79
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 1

Re: EV krivka v cash game

Odoslaťod lolofon 28 Jún 2010 14:27

@josipjs:
To, ze na micros castejsie ides do AI ako favorit neznamena, ze mas vacsiu pravdepodobnost byt pod ev krivkou ako byt nad nou. Znamena to, ze dostanes viac bad beatov ako rozdas, ale s tamtym to nema nic...
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: EV krivka v cash game

Odoslaťod josipjs 28 Jún 2010 15:55

lolofon napísal:@josipjs:
To, ze na micros castejsie ides do AI ako favorit neznamena, ze mas vacsiu pravdepodobnost byt pod ev krivkou ako byt nad nou. Znamena to, ze dostanes viac bad beatov ako rozdas, ale s tamtym to nema nic...


vravim to je len IMO a mas pravdu a aj s toho som vychadzal, ze ty vela bad beatov nenahadzes "spoluhracom" preto ked hlboko klesnes tak sa ti tachsie dohanaju Sklansky"s bucks
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: EV krivka v cash game

Odoslaťod chytry 28 Jún 2010 17:03

Skor by ta mohlo trapit, ze aj tvoja EV krivka stagnuje uz dost dlho.
chytry
 
Príspevky: 27
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Cash games - Texas Holdem

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!