LIVE CASH GAME vs NORMALNA PRACA

Všetko, čo sa týka Texas Holdem cash games

LIVE CASH GAME vs NORMALNA PRACA

Odoslaťod Magnus 10 Jún 2015 03:28

Zaujimalo by ma, ci uz niekto sekol s normalnou pracou a zacal zit iba z pokru. Teraz nemyslim online poker, ale live. Da sa to vobec?
Ide o to, ze pracujem, pracujem roky a volajako zistujem, ze ma ta praca nikam neposuva. Bavi ma, ale viem, ze ani financne ani mentalne sa uz nemam kam posunut. Zato v pokri vidim vlastne unlimited moznosti. Priatelke sa postavili vlasy dupkom, ked som jej navrhol, ze odidem z prace a budem sa venovat len pokru. Sam mam ale pochybnosti, ci to riziko predsa len nie je privysoke. Skusal som aj pracu+poker subezne bohuzial to nejde jednak casovo a jednak sa potom nesustredim ani na jedno ani na druhe.
V pokri musim zarobit samozrejme viac ako v robote. Mesacne si v robote zarobim 2k. Teoreticky kolko potrebujem safe BR na livu hru? Kolkokrat mesacne ist hrat? Kde je najlepsie miesto momentalne na live cash? Rozmyslam, ze sa mi vlastne prevrati denny rezim na nocny. Ako to zvladate vy? Da sa sklbit poker, rodina, sport, priatelia,konicky? Budem rad za kazdy nazor.
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: LIVE CASH GAME vs NORMALNA PRACA

Odoslaťod allsam 11 Mar 2016 11:30

-prečo chceš hrať live keď online odohráš 10* viac rúk ?

-Tvoj problém je že sa chceš živiť pokrom ale nahováraš si že práca + poker sa nevieš sústrediť

-Tvoje riešenie je že budeš hrať poker popri práci, začni hodina denne a píš si koľko zarobíš za hodinu

-ked zarobis 13 eur na hodinu dlhodobo a budes hrat 160 hodin mesacne tak mozes dat vypoved v praci

-tu máš vynikajúcu odpoveď na Tvoju otázku : https://www.quora.com/What-is-it-like-t ... ough-poker
Naposledy upravil allsam dňa 11 Mar 2016 18:58, celkovo upravené 2 krát.
allsam
 
Príspevky: 235
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: LIVE CASH GAME vs NORMALNA PRACA

Odoslaťod amaterik 11 Mar 2016 13:33

Magnus napísal:Zaujimalo by ma, ci uz niekto sekol s normalnou pracou a zacal zit iba z pokru. Teraz nemyslim online poker, ale live. Da sa to vobec?
Ide o to, ze pracujem, pracujem roky a volajako zistujem, ze ma ta praca nikam neposuva. Bavi ma, ale viem, ze ani financne ani mentalne sa uz nemam kam posunut. Zato v pokri vidim vlastne unlimited moznosti. Priatelke sa postavili vlasy dupkom, ked som jej navrhol, ze odidem z prace a budem sa venovat len pokru. Sam mam ale pochybnosti, ci to riziko predsa len nie je privysoke. Skusal som aj pracu+poker subezne bohuzial to nejde jednak casovo a jednak sa potom nesustredim ani na jedno ani na druhe.
V pokri musim zarobit samozrejme viac ako v robote. Mesacne si v robote zarobim 2k. Teoreticky kolko potrebujem safe BR na livu hru? Kolkokrat mesacne ist hrat? Kde je najlepsie miesto momentalne na live cash? Rozmyslam, ze sa mi vlastne prevrati denny rezim na nocny. Ako to zvladate vy? Da sa sklbit poker, rodina, sport, priatelia,konicky? Budem rad za kazdy nazor.


Ja to napíšem stručne. Zbytočne špekuluješ. Ja poker milujem, ale riešiť dilemu či 2K stabilne mesačne či poker, tak volím 2K stabilne mesačne. Nestojí to za tie stresy a keď budeš mať rodinu s deťmi (ak ešte nemáš), tak oceníš to, že budeš mať aj s ohľadom ku nim stabilný príjem a nebudeš musieť stále myslieť na to, že MUSÍŠ hrať.

Buď vďačný za to čo máš, hraj si poker pre zábavu s tým, že ak sa ti bude dariť, tak si niečo prilepšíš.

Ale globálne, neodrádzam hocikoho od toho hrať profesionálne, akurát pri tebe mám pocit, že by si nebol spokojný ani pri jednom a preto ti radím zostať tam kde si.

Za tento príspevok od amaterik poďakovali - 2:
3Sammy, Luhar
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: LIVE CASH GAME vs NORMALNA PRACA

Odoslaťod Any_Two 16 Apr 2019 11:33

Magnus napísal:Zaujimalo by ma, ci uz niekto sekol s normalnou pracou a zacal zit iba z pokru. Teraz nemyslim online poker, ale live. Da sa to vobec?
Ide o to, ze pracujem, pracujem roky a volajako zistujem, ze ma ta praca nikam neposuva. Bavi ma, ale viem, ze ani financne ani mentalne sa uz nemam kam posunut. Zato v pokri vidim vlastne unlimited moznosti. Priatelke sa postavili vlasy dupkom, ked som jej navrhol, ze odidem z prace a budem sa venovat len pokru. Sam mam ale pochybnosti, ci to riziko predsa len nie je privysoke. Skusal som aj pracu+poker subezne bohuzial to nejde jednak casovo a jednak sa potom nesustredim ani na jedno ani na druhe.
V pokri musim zarobit samozrejme viac ako v robote. Mesacne si v robote zarobim 2k. Teoreticky kolko potrebujem safe BR na livu hru? Kolkokrat mesacne ist hrat? Kde je najlepsie miesto momentalne na live cash? Rozmyslam, ze sa mi vlastne prevrati denny rezim na nocny. Ako to zvladate vy? Da sa sklbit poker, rodina, sport, priatelia,konicky? Budem rad za kazdy nazor.


ako si dopadol nakoniec? podarilo sa vám ziskovo hrať tie roky full time?
Any_Two
 
Príspevky: 5
Založený: Apr 2019
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Cash games - Texas Holdem

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!