Měl jsem ho callnout?

Všetko, čo sa týka Texas Holdem cash games

nie

Odoslaťod chipfeeder 11 Jún 2008 18:36

trikoza si len mysli, ze ked sa pochvali aky je nabijak, tak sa hned zlaknem , lol

trikoza, tak napriklad tu som bral 220 eur

http://www.pokerliga.cz/Pokerliga/?2008-03

tu som bral iba 15 eur

http://www.pokerliga.cz/Profiliga/?date=2008-5

ostatne moje zanedbatelne vysledky su vyhladatelne pracnejsie a absoltne mi za to nestojis, aby som sa sparal v historii alebo robil pre teba screenshoty

jednu z mojich turnajovych vyhier tu spominal aj keso. ja toto absolutne nepovazujem za dolezite.

tak ako spomina hufelix, meracia miestnost existuje a prijimam vyzvu 7castle a buden hravat tu ligu.

akurat mam problem, ze neviem poslat peniaze do U***et. na B**n som uz poslal, takze sa zucastnim len polovice turnajov. ale ja sa na to vyhovarat nebudem, je to moj problem. budem hrat svojim stylom, ty hraj svojim a potom porovname vysledky. toto je fair. ale vyhodnocovat ex post minule statistiky, ked nepoznas zamery, je totalne scestne


w4444x, rob si srandu z plasteliny ! :-D
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

buschle

Odoslaťod chipfeeder 11 Jún 2008 18:37

a kde je ta fotka? aj kapucne nosi, alebo sa len podoba ? :)
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

trikoza po druhe

Odoslaťod chipfeeder 11 Jún 2008 18:41

ja som tiez raz zazil, ze jeden chlapik , co mu nick zacinal na TR bol nakoniec buzerant

nebudes buzerantom aj ty, TRikoza?

takto vyzera styl tvojho myslenia :)
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: nie

Odoslaťod trikoza 11 Jún 2008 18:50

fuha tak to su paradne vysledky hodne kreativnej a absolutne neopakovatelnej strategie a hry pana chipfeedera :-D tusim herne a protihraci nevedia financne poriadne docenit tvoj dokonalu hru

opat si sa neobhajil a regujes urazkami - napokon nic nove, ale uvedom si, ze z tvojej strany to zachadza ozaj uz pridaleko
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

trikoza, k tebe uz uplne naposledy

Odoslaťod chipfeeder 11 Jún 2008 19:11

ja to za paradne vysledky nepovazujem

zanedbatelnych do 200 eur bolo podstatne viac, len su tazsie linkovatelne ako tieto 2 , ktore uz visia na nete

to ty si tvrdil, ze mi neveris ani ziadne mensie vysledky, nie ja. takze si sa dostal do pozicie chrobaka truhlika, co vsetko vie sam najlepsie a neveri slovam jednej osoby, lebo z jednej inej predchadzajucej v minulosti sa vyklula z kulturistu vyzla. takze si za tym zdegenerovanym myslenim zostavam stat aj nadalej


ty si zacal s osobnymi utokmi a nie ja, tak si sprav najprv poriadok vo vlastnej hlave.

ak neveris, kto zacal, prejdi si vsetky svoje reakcie na mna od zaciatku a pomaly
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: trikoza, k tebe uz uplne naposledy

Odoslaťod 1zart1 11 Jún 2008 19:22

Vlado zmaz tu temu a hotovo...
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

hej trikoza

Odoslaťod yegon 11 Jún 2008 19:25

silovy trojboj rulez, ake to bolo forum ak sa smiem spytat?

ja som svojho casu ked som posiloval (vysledky veskere zadne ale moje oblubene cviky boli vzdy nemainstreamove mrtvola a drep) sa tomu dost teoreticky venoval (ved myslim tuto moju inklinaciu vidiet aj tu ;) ) a zakladal som biomag.sk a bodyworld.sk

jedina dalsia stranka co u nas poznam je jurgenov silovytrojboj.sk
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: trikoza, k tebe uz uplne naposledy

Odoslaťod trikoza 11 Jún 2008 19:34

jedine co som ti napisal je ze si tvrdohlava a nepoucitelna fish

to je k tebe ako hracovi, ziadne osobne utoky tam neboli co sa bohuzial o tebe povedat neda

zdegenerovana mysel? hmm... a buzerant nie som a to bol vrchol od teba a dokaz, ze normalnu debatu jednoducho nezvladas a ze u teba vsetko ok uplne nebude ( a nie je to iba poker skill )

tie tvoje par eurove vysledky su skutocne smiesne ked si to porovnam s tym ako spochybnujes argumenty a hadas sa s hracmi ktory to zarobia za dva/tri dni (nie nemyslim tym seba, ak by si mal zasa narazky na to ze sa tu hram na pokermajstra, naopak sam viem ze sa mam vela co ucit ale urcite to nie je kreativna hra s Q3s UTG )... kde na to beries vobec odvahu?? s takymi vysledkami? neni ti to ani trochu blbe?

samozrejme dojdu tvoje obohrane argumenty type ze mas inu strategiu a nejde ti o zisk a blablabla

kazdopadne, coskoro odchadzam z prace kde nemam co robit takze bohuzial budem mat nastastie ine veci na praci ako bavit sa tvojou osobou... kazdopadne rad som prenikol do psychologie fishky, ako vlastne nad hrou premysla a myslim ze mi to pomoze do buducna, lebo ako raz uz niekto spomenul... presne na hracoch ako ty zarabame

haleluja
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: hej trikoza

Odoslaťod trikoza 11 Jún 2008 19:38

ironfactor -- nick to bol tusim bodybuilder1 alebo tak nejak (daval aj cez 100 klikov na jednej ruke :-D )

napokon aj na biomagu boli viacere individua a taky tommy je legenda (ale aspon netvrdil ze benchuje 200)
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

2 Vlade

Odoslaťod algec111 11 Jún 2008 19:51

Tuhleto téma jsem sem dal, abych věděl, jestli by jste foldli river, když už jsem se takhle hloupě limpl do hry. Protože se to zklouzlo do mezí, kde by už na jiných fórech měli účastníci diskuze ban, prosím tedy admina, aby to téma poslal na hřbitov.
algec111
 
Príspevky: 370
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Cash games - Texas Holdem

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!