PREHRAL som vsetko!

Všetko, čo sa týka Texas Holdem cash games

PREHRAL som vsetko!

Odoslaťod tomason 06 Mar 2009 19:58

Po 2och rokoch som nadne,
poslednych 4000 ruk mam neskutocnu smolu. Najprv som si myslel ze sa somnou pohrala iba variacia. Zacal som hravat teda jeden stol a viacej tight. Dva tyzdne v kuse prehravam kazdy all-in napriek tomu ze som v 90% pripadoch vyrazny favorit. Viedlo to k totalnemu bankrotu. Kukol som co na to hovori HM a mam tu pre vas graf. Zakreslil som vam tam cervenou rozdiel medzi vysledkami ake by som mal na zaklade EV a ake mam v reale. Mate niekto podobne skusenosti? (hravam NL20/NL10)
Prílohy
graf HM.jpg
graf HM.jpg (92.34 ) Zobrazená 7041 krát
tomason
 
Príspevky: 14
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PREHRAL som vsetko!

Odoslaťod dzejkej 06 Mar 2009 20:04

No je to variance, samozrejme. Ja som v januari tiez okolo 10 BI pod EV s profitom, lenze moj bankroll to prezil, pretoze mam dobry bankroll management.

Verim, ze nepises o tom, ze si prehral komplet vsetok BR, ale iba vsetko, co si zarobil. Ak si prehral vsetko, tak si mal prejst na nizsi limit. Ak si prehral iba Tvoj zarobok, tak to je downswing, ktory sa stane este velmi casto. Preto mame rakeback dealy a clearujeme aj bonusy - aby sme mali aspon nejaky ten bubak :).

Zanalyzuj hru, popracuj na svojich chybas, prejdi na limit, na ktory mas dostatocny BR a uvidis, ze sa to casom vrati. :good:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: PREHRAL som vsetko!

Odoslaťod yegon 06 Mar 2009 20:06

je to neprijemne ale stava sa to, len nechapm ten bankrot, z grafu sa zda ze si breakeven za poslednych 10k ruk a to je uplne bezne - nie je tam nijaky vyrazny minus ktory by mohol vymazat tvoj bankroll
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: PREHRAL som vsetko!

Odoslaťod buschle 06 Mar 2009 20:14

to je graf za 2roky ?

daj si pauzu tyzden-dva , prejdi o 1lvl nizsie , vyber si hernu s dobrym reward systemom pre mensie limity.

ta EV je brutal.. , ale stava sa to. Thats poker.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: PREHRAL som vsetko!

Odoslaťod tomason 06 Mar 2009 20:18

no prehral som cca 30 - 40 buyinov. hram na Bwine RB teda ziadny, clearujem iba bonusy akurat mam rozrobeny $250(30% uz som uhral) ale asi ho nestihnem clearnut pretoze nemam uz za co hrat. (hej prehral som to co som zarobil) Nizsie prejst nemozem lebo hram najspodnejsi limit.

stava sa to bezne? 4-12 BI je bezne. ja som 30-40 buyinov dole koli tomu ze fishkam chodia zazraky na river ...myslim ze to je dost sick. je mi z toho zle :(
Naposledy upravil tomason dňa 06 Mar 2009 20:30, celkovo upravené 1 krát.
tomason
 
Príspevky: 14
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PREHRAL som vsetko!

Odoslaťod tomason 06 Mar 2009 20:20

buschle napísal:to je graf za 2roky ?

daj si pauzu tyzden-dva , prejdi o 1lvl nizsie , vyber si hernu s dobrym reward systemom pre mensie limity.

ta EV je brutal.. , ale stava sa to. Thats poker.

graf je cca od februara. p hram 2 roky
tomason
 
Príspevky: 14
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PREHRAL som vsetko!

Odoslaťod yegon 06 Mar 2009 22:12

stale mi to nejde do hlavy ak je to graf za 2 mesiace tak mas teraz bankroll taky velky ako si mal pred dvoma mesiacmi nie?

to si mal pred dvoma mesiacmi 0?

urcite sa to nestava bezne ale videl som grafy kde bol typek 60BI pod allin equity - ta polozka nie je az taka smerodajna na malom pocte ruk, moze byt ze mas smolu v potoch ktore sa dostanu k showdownu ale zase mozes mat stastie v potoch ktore ti superi foldnu a to sa vyhodnotit neda a na malej vzorke ruk to moze skakat dost hore dole

citim s tebou - poker vie byt nechutny
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: PREHRAL som vsetko!

Odoslaťod Horsey7 06 Mar 2009 22:16

tomason napísal:..ja som 30-40 buyinov dole koli tomu ze fishkam chodia zazraky na river ...myslim ze to je dost sick. je mi z toho zle :(


jj verim..je to fakt sick

ale ber to tak, ze si "len" prehral co si predtym vyhral za 2 mesiace..cize si na nule a nie v minuse

je to este relativne mala vzorka ruk a verim, ze sa to otoci :good:

cheer up a GL :gl:
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: PREHRAL som vsetko!

Odoslaťod TuKE 07 Mar 2009 07:17

Tiež nechápem ako sa dá prehrať všetko, keď si de facto tam, kde si bol pred 2 mesiacmi?

Nerobil by som si z toho ťažkú hlavu, 10k je veľmi malá vzorka, to som kedysi odohral za deň na NL25 :D , takže odporúčam vydržať, ono sa to obráti ;)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: PREHRAL som vsetko!

Odoslaťod w4444x 07 Mar 2009 07:27

tuke : "vyhral som vsetko"
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Ďalšia

Naspäť na Cash games - Texas Holdem

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!