Trapovanie buttonu

Všetko, čo sa týka Texas Holdem cash games

Trapovanie buttonu

Odoslaťod buschle 30 Jún 2008 13:23

V nejakych videach som si vsimol hlavne vyssie limity ze hraci pouzivaju obcas taktiku .. ked je agresivny player na v blindoch .. napr..

Midposition raise 4bb. . on ma na buttone AA,KK, a ide len call lebo ocakava z blindov reraise s hocicim od agresivneho hraca.. ktory samozrejme reraise .. a on ide potom Allin.
Robite to obcas ?
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

buschle

Odoslaťod chipfeeder 30 Jún 2008 14:30

toto je prilis konkretna situacia na to, aby sa dali rozvijat nejake vseobecne postupy hry. ja sa az tak casto s tymto nestretavam.

ja by som povacsine len callol toto bez ohladu na to, aki hraci by sedeli na blindoch. a pripadny reraise z blindov samozrejme push AI.
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Trapovanie buttonu

Odoslaťod TuKE 30 Jún 2008 22:18

NIE

Hrám NL25 a tam sa už bojím limpnúť na UTG s AA, pretože mám strach, že žiadna z rýb mi to neotvorí a ja budem hrať proti 5tim limperom :-).

Vyššie limity sú samozrejme niečo iné, ale na nižších limitoch nájsť dostatočne agresívneho hráča na to, aby som limpol proti openraiserovi na BTNe a spoliehal sa na 3bet od blindov je skoro nemožné, čiže NIE nerobievam to, aj keď by som rád :-)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Re: Trapovanie buttonu

Odoslaťod yegon 30 Jún 2008 22:57

na to potrebujes read ze super bude squeezovat s hocakymi kartami a takych hracov je malo. Da sa to sem tam spravit ked v blindoch je shortstack ktory rad pushuje pred flopom. Par krat som to tak na NL100 hral ale je to uplne nepodstatne percento pripadov - hraci na tychto limitoch proste nie su na to dostatocne agresivni
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73


Naspäť na Cash games - Texas Holdem

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!