€1000 MiniLiga

Diskusia k herni DOXXbet poker

Re: DOXXbet

Odoslaťod Adam_OxO_G 08 Máj 2011 13:44

presne preto tam nehrame :D
Adam_OxO_G
 
Príspevky: 180
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 6 krát/11 krát
Karma: 1

Re: DOXXbet

Odoslaťod TomMolivan 08 Máj 2011 15:21

22:41:21.680 Lubkomir: kua mikes AK ti zahodim
22:41:26.803 Demon1531: xD
22:41:40.010 mikeska27: lol to urcite
22:42:00.983 Lubkomir: mal ** ich srdcove ale ideme po demonovi (mal om ich srdcove ale ideme po demonovi)

pisal som to az po hre a nie cez hru takze som nikoho neovplyvnoval, pisat ruky do chatu som uz videl milionkrat inych ludi takze predpokladam ze za to to nebolo.....aaa moje vyhlasenie ze ideme po demonovi bola akurat snaha vytiltovat demona lebo pushoval ANYTWO tak som sa chcel na nom nachipovat kedze on bol chiplider v tom momente..... a čestne môžem odprisahať že som v tom turnaji s nikým nespolupracoval a nikomu nepomáhal !!! snažil som sa sám za seba a turnaj som nakoniec aj čestne vyhral v HU...
aaa žiadne prachy si deliť nebudete, tie mi ostali :good:


Neviem síce, aká tam bola situácia, ale už len napísať do chatu "ti to zahodím, lebo šak hráme proti XX" je proste na instaban, to je skrátka hrubé porušenie pravidiel, aj keď si to možno myslel ako vtip.

Taktiež, možno si to síce napísal až po hre a teda v danej ruke nikoho neovplyvnil, ale môžeš zaručiť, že si tým neovyplyvnil ani hry nasledujúce?

A čo sa týka písania rúk do chatu, je teoreticky možné že im nevadilo, že si svoju handu napísal do chatu, ale to, že si ju zahodil. Aká bola action v tej partií?
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: DOXXbet

Odoslaťod wookie 10 Jún 2011 17:04

kedy budu pripisane odmeny z miniligy na ucty? :fish:
wookie
 
Príspevky: 39
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/3 krát
Karma: 0

Re: DOXXbet

Odoslaťod DOXXbet 10 Jún 2011 20:58

wookie napísal:kedy budu pripisane odmeny z miniligy na ucty? :fish:


realne to vidim tak na pondelok - utorok
Obrázok používateľa
DOXXbet
 
Príspevky: 37
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 0

Re: DOXXbet

Odoslaťod Meliko 10 Jún 2011 21:54

Ja by som sa chcel spýtať, kedy budú odoslané vecné ceny (tričko, karty) pre top troch hráčov z celkového poradia? :)
Meliko
 
Príspevky: 31
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!