Aprílová PokerPortal liga o €650 a vecné ceny

Diskusia k herni DOXXbet poker

Aprílová PokerPortal liga o €650 a vecné ceny

Odoslaťod admin 28 Mar 2017 13:25

Diskusia k článku: Aprílová PokerPortal liga o €650 a vecné ceny

PokerPortal liga sa teší stúpajúcej účasti, jej turnaje si preto zahráme na DOXXbete samozrejme aj v apríli!

Vďaka 5 aprílovým nedeliam hráme tento mesiac o jeden bodovaný turnaj viac než naposledy. Každý z nich samozrejmne ponúkne aj tentokrát kvalifikáciu zadarmo cez freeroll deň pred svojím štartom.

Víťaz každého nedeľného turnaja získa navyše fľašu kvalitného alkoholu na oslavu s priateľmi – o čo sa hrá v konkrétnom turnaji prezradíme vždy v deň štartu na našej stránke.
Detaily turnajov
Názov Deň Čas (SEČ) Typ Buy-in Prize pool Pokerportal liga freebuy aprílové soboty 20:00 + 45 min. late reg. 1x €0.5 rebuy freeroll 3x miesto
do Pokerportal liga 100€ GTD Pokerportal liga 100€ GTD aprílové nedele 20:00 + 50 min. late reg. freezeout €5.5 €100 gtd + prekvapenie
Turnaje sú len pre SK hráčov, heslá do freebuyov nájdete na našej stránke v menu Online turnaje/PokerPortal freerolly a turnaje.

...

Celý článok => Aprílová PokerPortal liga o €650 a vecné ceny
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Aprílová PokerPortal liga o €650 a vecné ceny

Odoslaťod visit0r 23 Apr 2017 19:17

a mate co ste chceli late regeri zas som ukazal ze na mne liga zavisi ci uz tak alebo inak bezo mna liga je nič ale keby sa ten jeden tam nehral so mnou ivis tak by som povolil aby sa hrala so mnou možte hrat len poker ine hry detske si nechajte doma ked si nedate povedat to je vaša vec a pre redakciu odporučam ponechat minimum hračov 10 a nezvyšovať odmeny ako bolo slubene potom určite si liga ziska vačšiu priazen
visit0r
 
Príspevky: 14
Založený: Apr 2017
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aprílová PokerPortal liga o €650 a vecné ceny

Odoslaťod visit0r 23 Apr 2017 19:29

a verte mi dnes som tu ligu potreboval hrať lebo jedine co mam je ta vstupenka ale mam svoje zasady a obetoval som svoj profit lebo so mnou vymr.... už nikto nebude ci uz herne ci ludia dost bolo opice treba vycvičiť aby sme tu nemali prales
visit0r
 
Príspevky: 14
Založený: Apr 2017
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aprílová PokerPortal liga o €650 a vecné ceny

Odoslaťod chio11 23 Apr 2017 19:48

visit0r napísal:a verte mi dnes som tu ligu potreboval hrať lebo jedine co mam je ta vstupenka ale mam svoje zasady a obetoval som svoj profit lebo so mnou vymr.... už nikto nebude ci uz herne ci ludia dost bolo opice treba vycvičiť aby sme tu nemali prales



skor keby si sa ty uz sam obetoval.to co tam dokazujes kazdy turnaj je na zaplakanie.urazanie,ponizovanie a pisanie si sam so sebou.nerozumiem stale ako ti toto vsetko stale prechadza
Obrázok používateľa
chio11
 
Príspevky: 11
Založený: Mar 2013
Poďakoval/li: 14 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aprílová PokerPortal liga o €650 a vecné ceny

Odoslaťod visit0r 23 Apr 2017 20:04

presne taketo opice som mal na mysli ranena vrana zakraka je tu par mesiacov ale nezacal dobre jediny ktory tam hovori sam zo sebou ale snazi sa pchat kazdemu do riti preto ho tam v riti kazdy ma kto mna pozna vie aky som a ked si ritolez do zlej osoby sa obuvas lebo potom teba spoznat nikto nebude chciet jedine zvyšok opic ktore vedia trt ako aj ty
visit0r
 
Príspevky: 14
Založený: Apr 2017
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aprílová PokerPortal liga o €650 a vecné ceny

Odoslaťod visit0r 23 Apr 2017 20:05

ale dakujem ze sa o mna tolko zaujimaš a venuješ sa mi ale sorry nemam zaujem
visit0r
 
Príspevky: 14
Založený: Apr 2017
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aprílová PokerPortal liga o €650 a vecné ceny

Odoslaťod haman 24 Apr 2017 08:27

je to pochopitelne, vacsina hrala Day2 Banco Masters a Rebuy Stars, takze priority su priority.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Aprílová PokerPortal liga o €650 a vecné ceny

Odoslaťod A_Rimmer 24 Apr 2017 13:59

Interpunkcia alebo interpunkčné znamienka alebo rozdeľovacie znamienka sú grafické znaky, ktoré nemajú fonetickú ani lexikálnu hodnotu a používajú sa na členenie textu. Pri čítaní nahlas sa prejavujú zmenou intonácie a prestávkami v texte. Každé interpunkčné znamienko podľa svojej povahy plní v texte vyčleňovaciu, pripájaciu alebo odčleňovaciu funkciu.

Za tento príspevok od A_Rimmer poďakovali :
ThomasSVK12
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Aprílová PokerPortal liga o €650 a vecné ceny

Odoslaťod lubos44 29 Apr 2017 18:02

vstupenka z minuleho tyzdna prepada ,ked sa nehralo.nieje to moja chyba
lubos44
 
Príspevky: 24
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Aprílová PokerPortal liga o €650 a vecné ceny

Odoslaťod ThomasSVK12 29 Apr 2017 23:49

A_Rimmer napísal:Interpunkcia alebo interpunkčné znamienka alebo rozdeľovacie znamienka sú grafické znaky, ktoré nemajú fonetickú ani lexikálnu hodnotu a používajú sa na členenie textu. Pri čítaní nahlas sa prejavujú zmenou intonácie a prestávkami v texte. Každé interpunkčné znamienko podľa svojej povahy plní v texte vyčleňovaciu, pripájaciu alebo odčleňovaciu funkciu.


to je asi príliš zložité :lol2:
ThomasSVK12
 
Príspevky: 53
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!