Freerolly na Doxxbete o vyše €5,000 s nízkou účasťou!

Diskusia k herni DOXXbet poker

Freerolly na Doxxbete o vyše €5,000 s nízkou účasťou!

Odoslaťod admin 22 Mar 2013 11:30

Diskusia k článku: Freerolly na Doxxbete o vyše €5,000 s nízkou účasťou!

V herni Doxxbet Poker si môžete každý deň pravidelne zahrať bez akýchkoľvek podmienok vstupu 6 freerollov, každý o €10. Turnaje sú časovo rozmiestnené počas celého dňa:

10:00 Cappucino Freeroll 10 Euro GTD
11:30 Coffee Freeroll 10 Euro GTD
14:15 Lunch Freeroll 10 Euro GTD
17:00 Tea Freeroll 10 Euro GTD
20:30 Dinner Freeroll 10 Euro GTD
22:30 Dessert Freeroll 10 Euro GTD

Väčšinu z týchto freerollov hráva 300-500 hráčov, najväčšej obľube sa teší Lunch Freeroll, ktorý obvykle hráva približne 800 hráčov.

Tieto freerolly sú skvelou príležitosťou na každodenný tréning a v prípade, že sa na vás usmeje šťastie, sa vám možno podarí získať pre váš bankroll aj nejaké to euro navyše.

O oveľa vyššie sumy sa však hrá v Doxxbet freerolloch Level A 5 Seat GTD Weekly Special. Tieto nové freerolly pribudli v herni Doxxbet len nedávno a hrajú sa 3-krát týždenne - vždy v utorok, štvrtok a v sobotu o 16:50.

V každom z týchto freerollov je v prizepoole garantovaných 5 postupových miest na turnaj Weekly Special 5.000 Euro GTD, ktorý sa na
Celý článok => Freerolly na Doxxbete o vyše €5,000 s nízkou účasťou!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Freerolly na Doxxbete o vyše €5,000 s nízkou účasťou!

Odoslaťod Stanley VII 23 Mar 2013 15:53

Registrácia do dnešného Doxxbet Freerollu Level A 5 Seat GTD Weekly Special už začala, turnaj začne o 16:50, zatiaľ je len 155 registrovaných, konečné číslo zrejme bude ako zvyčajne okolo 280 hráčov, čo je pri prizepoole 275 eur a vstupe zadarmo veľmi dobrá možnosť pre začínajúcich hráčov ;)

Viac info o Doxxbet freerolloch je v článku: http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... ou-ucastou
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Freerolly na Doxxbete o vyše €5,000 s nízkou účasťou!

Odoslaťod Mrkva 13 Aug 2013 18:09

garant na tom turnaji je 3500
Mrkva
 
Príspevky: 34
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Freerolly na Doxxbete o vyše €5,000 s nízkou účasťou!

Odoslaťod Stanley VII 13 Aug 2013 18:52

Dík za upozornenie, opravím, zrejme nedávno znižovali tú garanciu, keďže väčšinou museli dotovať.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Freerolly na Doxxbete o vyše €5,000 s nízkou účasťou!

Odoslaťod Miyako 14 Aug 2013 13:25

Trochu to preháňate, nemyslíte? Propagácia je jedna vec a klamstvo druhá....nízka účasť? Keď hraje turnaj s prize poolom 10€ 300 hráčov to je podľa vás nízka účasť? Keď hraje o 5 vstupeniek 250 hráčov, to je málo? To, že ste tie vstupenky rozložili na peniaze, aby to vyzeralo lepšie, je už druhá vec.
Miyako
 
Príspevky: 76
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Freerolly na Doxxbete o vyše €5,000 s nízkou účasťou!

Odoslaťod Stanley VII 14 Aug 2013 14:48

Čo je veľa, čo je málo? Je to vec názoru, niekto skáče s platom 350e mesačne od radosti, lebo je vyšší ako minimálna mzda, iný za menej ako 1,000e mesačne ani prstom nepohne :)

Ako je uvedené aj v článku, je to v porovnaní s inými herňami, kde hrá freerolly bez akýchkoľvek podmienok vstupu viac hráčov a ak sa jedná o prize pool v hodnote 275e, tak je obvykle účasť častokrát desať a viac násobná. Freerolly s nejakým väčším prize poolom bez akýchkoľvek podmienok vstupu také časté nie sú, ale ak pozriem len v prvej herni, ktorú mám momentálne otvorenú (U***et) účasť na podobných freerolloch, účasť je nasledovná:

unibet-freerolly.png
unibet-freerolly.png (91.12 ) Zobrazená 2330 krát


Turnaj s prize poolom 200e = 3,500 hráčov. Ak by sa niekto pýtal mňa, či je podľa mňa turnaj s prize poolom 275e a účasťou do 250 hráčov turnajom s nízkou účasťou, ja by som povedal, že je, ale 100 ľudí, 100 názorov :)

Takže ak som podľa teba v článku klamal, tak sa ti ospravedlňujem, určite to nebolo zámerom a je to jednoducho iný subjektívny pohľad na to, čo je podľa nás dvoch málo alebo veľa :) Dúfam, že voči všetkým, ktorí majú iný názor na to, čo je veľa, mi je poľahčujúcou okolnosťou aspoň fakt, že v článku sú uvedené presné počty, aby si každý sám zvážil, čo je pre neho veľa a čo nie. :)

Podľa mňa je jednoducho turnaj bez akýchkoľvek podmienok vstupu, ktorý hrá do 250 hráčov a ponúka 5 vstupeniek, každú s hodnotou 55e pre začínajúcich hráčov jednoducho skvelý turnaj a v časoch, keď som s pokrom začínal ja, by som si nohy dolámal, aby som stihol dobehnúť domov a pustiť si ho :) Hlavne, keď to nie je jednorazovka a hrá sa pravidelne 3-krát týždenne. Preto dúfam, že aspoň niektorých hráčov, ktorí o tomto turnaji nevedeli a začínajú s pokrom táto informácia potešila :angel:

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
burila
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Freerolly na Doxxbete o vyše €5,000 s nízkou účasťou!

Odoslaťod Miyako 15 Aug 2013 13:19

Podľa mňa najvýhodnejší freeroll pre Slovákov ponúka herňa Full Tilt Poker. Bez akýchkoľvek podmienok (okrem tej, že musíte byť zo Slovenska), sa hraje každý deň freeroll o 150 dolárov (hraje ho cca 400 hráčov). Ak si prepočítaš tie vstupenky na peniaze, tak je to síce výhodnejšie, ale aj keď vyhraješ vstupenku, to ešte neznamená, že niečo získaš (Je dosť pravdepodobné, že v ďalšom turnaji sa už na ITM neumiestniš a teda ak aj keď si vyhral vstupenku za 55e, tak vlastne nemáš nič.)
Čo sa týka tých 10eurových freerollov, tak tam sa o nízkej účasti nedá absolútne hovoriť, ani keby si mal 100 000 ľudí a 100 000 chutí.
Miyako
 
Príspevky: 76
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 0


Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!