Klamari z Ongame

Diskusia k herni DOXXbet poker

Klamari z Ongame

Odoslaťod murded 31 Mar 2015 11:59

Neda mi to nepodelit sa o skusenosti s klamarmi z ongame. Pred tyzdnom som hral turnaj Narodna pokrova liga na doxxbet ongame herni a tak ako som skoncil tu na bubline by asi nasralo kazdeho. Ide o reklamaciu tohto turnaja cez mail support doxxbetu z dovodu ktory pochopite pokial budete citat dalej. Neobvinujem doxxbet ale ongame a budem rad pokial aj vy napisete ak sa vam nieco podobne stalo.
Mailova konverzacia medzi mnou a supportom doxxbet:
24.3. murded
Dobry den,
vcera 23.3.2015 20:00 som sa zucastnil turnaja "Narodni pokerova liga CZ/SK - 50$ added" na vasej herni ongame. Ked sme ostali uz len posledni piati hraci som si vsimol ze mi nefunguje chat. Nebolo mozne pisat do chatu a ani sa mi nezobrazoval chat ostatnych hracov, tak som sa rozhodol software restartovat. Bolo priblizne 22:00 software som vypol, no pri opatovnom zapnuti ostalo svietit okienko s tym ze sa hlada update a nic sa nedialo a herna mi nenabehla. Tento stav pretrvaval priblizne 25 minut pocas ktorych ma ostatni hraci stale oberali o blindy ako sitouta. Za tento cas kym nebolo moze sa prihlasit na ongame hernu ma z mojho priebezneho druheho ci tretieho miesta obrali o vsetky chipy a vypadol som ako piaty teda hrac na bubline. Herna sa zapla az v case ked som uz bol vyradeny z turnaja. Ziadam odskodnenie za tento turnaj nakolko islo o chybu vasej herne. Tato chyba ma navyse pripravila o moznost uspiet v kvalifikacii do narodnej pokerovej ligy kde som este pred vcerajsim turnajom bol na priebeznom stvrtom mieste (vid. prilozeny link).

http://www.narodnipokerovaliga.cz/rubriky/turnaje/doxxbet-online-kvalifikace-do-npl-brezen_5901.html

account: murded
nick v herni ongame: murded_80

24.3. doxxbet support
Dobrý deň,
z Ongame supportu nás informovali, že k pochybeniu z ich strany neprišlo a
neevidujú žiadne problémy počas turnaja.
Odporúčajú Vám stabilizovať si pripojenie k internetu, či používať naživo
streaming.

S pozdravom,
DOXXbet team

24.3. murded
Dobry den,
presne takuto nejaku reakciu som ocakaval, ze sa budu proste od toho distancovat a tvrdit ze chyba nebola na ich strane. Stale si stojim za svojim a tvrdim ze chyba bola na ich strane a ziadam odskodnenie. Prikladam screeny ktore boli vytvorene v tom case je na nich jasne vidno ze software nenabehol ani v priebehu par minut a ostal stat v stave hladania updatu. Na druhom screene je zapnuty aj pingplotter (trasuje a pinguje adresu http://www.dsl.sk) ktory jasne dokazuje ze moje pripojenie k internetu bolo uplne v poriadku a chyba bola teda na strane ongame.
Spoiler:
Obrázok

Spoiler:
Obrázok


25.3. doxxbet support
Dobrý deň,
mrzí nás čo sa Vám stalo, ale Ongame žiadne problémy nezaznamenal a preto Vám
vklad do hry vrátiť nemôžeme.

S pozdravom,
DOXXbet team

25.3. murded
Dobry den,
ja sa na vklad do hry mozem akurat tak vykaslat, nejaky jeden dolar ma z biedy nevytrhne. Ide tu o to ze som prisiel o vyhru, o body do ligy a uplne zbytocne zabil dve hodiny mojho casu vinou ongame. To ze oni tvrdia ze ziadne problemy nezaznamenali ma nezaujima lebo klamu. Pocas tej polhodiny software nebol schopny najst update a teda spustit hernu. Ti hraci co uz boli pripojeni v tom case samozrejme nemali problemy lebo sa nepokusali vypnut a znovu zapnut software. Ongame mali problem so strankou kde overuje dostupnost noveho updatu. Nech mi teda vysvetlia tie screeny ako to ze software nenabehol a ostal stat v stave hladania updatu (predosly mail). Keby som nemal funkcne pripojenie k internetu tak by ten screen vyzeral tak ako na screene ktory prikladam teraz (ongamebezpripojenia.jpg). Takisto prikladam screen ktory vytvoril moj kamarat ktory takisto hrava na tejto herni a pokusal sa na moj popud zapnut zrovna v tom case tuto hernu. Presne takisto mu to ostalo stat v stave hladania updatu a pritom bol pripojeny na internet na uplne inom mieste ako ja (ongamekamarat.jpg). Vidim ze ongame proste povie hocico a je to tak a nijak inak. Vsak kto by si aj priznal svoju chybu ked staci klamat a aj tak mu budu verit.
ongamebezpripojenia.jpg
Spoiler:
Obrázok

ongamekamarat.jpg
Spoiler:
Obrázok


doxxbet support uz bez odpovede

31.3. murded
Dobry den,
vcera sa opat nedalo prihlasit na hernu ongame a tym padom mi bolo znemoznene hrat turnaj Narodna pokrova liga o 20:00. Poker klient vypisoval hlasku "Neuspesne prihlasenie". Liga znamena ze vysledky z tychto turnajov sa pocitaju do mesacneho rebricka. Ziadam kompenzaciu od ongame lebo opat ich chybou som nemohol hrat tento turnaj a tak som prisiel o moznost sa umiestnit v mesacnej lige. Dnes opat nie je mozne sa prihlasit do herne, tentoraz uz vypisuje ze "Poker je kvoli udrzbe nedostupny". Aka udrzba? Vsak este pred tyzdnom tvrdili ze je vsetko z ich klientom v poriadku a samozrejme klamali ako som tvrdil ja. Ziadam odskodnenie od ongame aj za turnaj z 23.3.2015. Prikladam screeny
account: murded
Spoiler:
Obrázok

Spoiler:
Obrázok


To som zas zvedavy co za bachorky zase napisu ti sasovia z ongame :evil:
Obrázok používateľa
murded
 
Príspevky: 119
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 26 krát/12 krát
Karma: 2

Re: Klamari z Ongame

Odoslaťod DevilMayCry 31 Mar 2015 12:19

Pomohlo by ti keby si nasiel hracov, ktori mali rovnaky problem.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Klamari z Ongame

Odoslaťod Boocker 31 Mar 2015 12:55

Btw NPL je turnaj konany Pokerarenou a nie Pokerportalom :) Btw vcera som hral na ongame ten isty turnaj a nezaznamenal som ziadny problem s pripojenim s nicim. Vacsinou by som sa snazil reinstalovat soft alebo hladat nejaku chybu v mojom pc. Pri takejto situacii. ALe gl a daj vediet ako si dopadol
Boocker
 
Príspevky: 14
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Klamari z Ongame

Odoslaťod murded 31 Mar 2015 14:48

Najst dalsich hracov ktori mali v tom case ten isty problem uz asi nenajdem. Nasiel som jedneho, mojho suseda ktoremu som v tom case volal na mobil aby sa skusil tiez pripojit na ongame, takisto mu to neslo a ostalo mu to takisto stat v stave hladam update je to aj na jednom z tych screenov.
Boocker o kolkej si sa prihlasil na ongame ked si hral vcera ten turnaj? Tesne pred 20:00 to asi nebolo. Ja som sa pokusal tam prihlasit 19:55 a ked sa mi to nepodarilo do 20:00 tak uz nemalo zmysel to dalej skusat kedze turnaj uz bezal a nebola tam late reg. A co myslis preco ten turnaj vcera hralo len 11 ludi? Prave z toho dovodu ze poniektori hraci sa tam reguju len tesne pred startom turnaja a v tom case nebolo mozne sa na hernu prihlasit. Velmi pochybujem ze by ho nehral napriklad taky Thales ktory bol priebezne v tej lige niekde na prvych 4 miestach a nechal si tak ujst moznost umiestnit sa na lepsom mieste v konecnom poradi ligy. Inak vcera vecer okolo 21:45 sa do herne sice uz dalo prihlasit ale nedalo sa registrovat do toho smiesneho 16 dolaroveho freerollu. Proste po kliknuti na tlacidlo registrovat zdarma sa nic neudialo len uz nebolo dalej mozne kliknut na tlacidlo registrovat. Tuto situaciu im uz asi ohlasilo dost vela hracov takze sa v tom dnes uz museli trochu povrtat (z toho ta nemoznost sa dnes prihlasit okolo 10:30 a hlaska "Poker je kvoli udrzbe nedostupny") a polatat aspon tie najvacsie diery ak ich samozrejme vobec dokazali najst
Samozrejme sa ospravedlnujem ze nejde o pokerportal turnaj ale na arene nepoznam nikoho tu aspon par hracov
Obrázok používateľa
murded
 
Príspevky: 119
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 26 krát/12 krát
Karma: 2

Re: Klamari z Ongame

Odoslaťod TomMolivan 31 Mar 2015 16:32

Ja len na margo názvu vlákna - že niekto nehovorí pravdu ešte neznamená, že klame. Môže sa jednoducho mýliť :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Klamari z Ongame

Odoslaťod yegon 31 Mar 2015 18:07

internet nie je priamy kabel z bodu A do bodu B - chyba mohla byt kdekolvek cestou a nemusi to byt zavinene priamo hernou, odskodnovat ta za chybu niekoho ineho asi nebudu
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Klamari z Ongame

Odoslaťod Mrkva 31 Mar 2015 18:23

vyborny napad restartovat hernu kvoli tomu ze ti nejde chat , kotry je btw casto blkovany vo finalnych fazach vo vacsine herni aby sa hraci nemohly dohadovat
Mrkva
 
Príspevky: 34
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Klamari z Ongame

Odoslaťod palo1973 31 Mar 2015 19:47

by som odporucal zmenit nazov vlakna,nie som sice pravnik,ale niekoho nazyvat klamarom by mohlo mat aj pravne dosledky,poskodzovanie dobreho mena sa tomu tusim nadava,a keby ta oni zazalovali urcite by pytali viac ako mozes vyhrat v tej lige
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Klamari z Ongame

Odoslaťod pakroc 31 Mar 2015 22:36

lol, zalovat! nie sme v skolke :D,

urcite pojdu na sud s nejakym nickom z pokerportalu

mnoho ludi pise PS denne na support jak je to cele rigged, ze klamu a podvadzuaju, potom placu a obvinuju ich na vsetkych pokrovych forach, o 2+2 ani nehovorim

myslis ze niekoho zato zalovali? get real
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Klamari z Ongame

Odoslaťod sudden 01 Apr 2015 17:34

Keby sa nieco podobne stane na PS tak by si pravdepodobne dostal aspon nejake seriozne vysvetlenie, pripadne nejake symbolicke odskodnenie. Na tychto vsivackych sietach ako je Ongame asi nic take nehrozi.

Ja som pred par rokmi na nejakej mrtvej Ongame herni hraval a jedinu skusenost s ich supportom som mal ked mi bez vysvetlenia zablokovali roll co som tam mal a 4 dni im trvalo kym mi vobec odpovedali na mail preco mam zablokovane peniaze. S vysvetlovanim sa neobtazovali len napisali zoznam dokladov, ktore im mam poslat. To je proste jedno z rizik hrania na tychto herniach, ked je nejaky problem tak riesit to s ich supportom je maximalne utrpenie :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Ďalšia

Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!