Multitabling

Diskusia k herni DOXXbet poker

Multitabling

Odoslaťod h75so4 07 Máj 2012 05:59

Aké máte skúsenosti s hranim npr. 12 stolov v tejto herni?
h75so4
 
Príspevky: 3
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Multitabling

Odoslaťod haman 07 Máj 2012 09:43

h75so4 napísal:Aké máte skúsenosti s hranim npr. 12 stolov v tejto herni?

da sa to, ale je to na ukor kvality hry. 12stolov hram, len ked tiltujem :crazy:
1) nie je tam timebank, cize ti moze niekedy foldnut ruku, ci uz tu, v ktorej prave tankujes alebo inu pocas toho :)
2) okna si preberaju window focus, ked si na tahu, takze sa nedaju robit poznamky normalne.
3) hravam tile, neviem ako to je pri cascade, sa mi zda, ze nie vzdy sa okno s akciou popupne dopredu, cize ani nevies, ze si na tahu na niektorom stole.
4) niekedy, ked rychlo kliknem na button 3/4 (ze chcem betnut alebo raisnut 3/4 potu) a potvrdim stlacenim BET/RAISE, tak program nezaregistruje moj 1.klik a vykona len minbet/minraise. vznikaju z toho potom funny situacie, napriklad ma super bluff/raisne alebo peelne skoro zadarmo dalsiu kartu ;)
5) ked stlacis, ze uz nechces dalsie blindy a si prave na BB, tak uz ta siteutne dalsiu ruku, ked si na SB. Rovnako, ked si na SB a das ze koncis na tom stole, tak by si mal este odohrat orbit po BB ale nie, herna ta siteoutne okamzite.
6) stava sa mi, ze mi herna obcas totalne zalaguje, neviem ci to suvisi s HEM ale vtedy aj HEM je off. Ine programy a ine herne reaguju, ale Doxx vytuhne na takych 15-20sekund a to staci na to, aby si na kazdom stole foldol ruku a bol zaroven sit out.
7) preferred seat konecne tam domontovali, ale nefunguje s HEM1 este, takze to nezapinam.
8 ) Je tam dost prisny rezim, ked sa das siteout na chvilu (potrebujes si odskocit), neviem presne, ale asi uz po 2 orbitoch ta vykopne zo stola.
9) v ramci stola sa neda presadit na inu stolicku, ked si uz sadnes, ked je inde volne miesto. Ked das site out, tak ti dovoli, len na tu istu sa vratit. Da sa to obist tak, ze stol uplne zavries, pockas 1-2 ruky kym sa odohraju a otvoris si ten stol znova a potom ti ponukne na vyber vsetky volne miesta. Dost otravne.
10) Ked ta disconnectne z internetu, mne sa este nepodarilo vratit normalne na stoly a dohrat rozohrane ruky, vzdy ma to siteoutne a foldnu mi vsetko.
11) ked si sadas na stol, musis stlacit, kam si chces sadnut (aj ked je tam len 1 volne miesto) potom sa ta herna spyta, za kolko sa kupis (neda sa to preddefinovat), nasledne musis stlacit Auto Rebuy (tiez sa to neda nastavit na trvalo) a potvrdit vystrahu, ze vies o co ide. cize 4 kliky navyse na kazdy stol.

Ale inak je na Doxxe multitabling fasa ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Multitabling

Odoslaťod h75so4 07 Máj 2012 10:41

Takze ty tam koľko stolov hravas?
h75so4
 
Príspevky: 3
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Multitabling

Odoslaťod haman 08 Máj 2012 14:55

h75so4 napísal:Takze ty tam koľko stolov hravas?

hravam 2 az 12 stolov podla nalady a velkosti obrazovky, ktoru mam dostupnu ;).
Vacsinou 6 az 9 stolov.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Multitabling

Odoslaťod pokpleja 04 Sep 2012 12:05

ako to ma doxx s HM? funguje tu HUD?
Obrázok používateľa
pokpleja
 
Príspevky: 213
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 6 krát/12 krát
Karma: 0

Re: Multitabling

Odoslaťod nabokow 04 Sep 2012 13:57

nehram sice na doxxe atm, ale na inej entraction herni....HUD funguje, preferred seating to ma momentalne tak, ze kedze mas aj pri 6-maxe na vyber full ring stolicky, tak pri viacerych otvorenych stoloch mi na niektorych prehodi statistiky k inym hracom - zo zaciatku otravne, ale ked som odohral par tisic ruk, zvykol som si.
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9


Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!