Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné ceny

Diskusia k herni DOXXbet poker

Chceli by ste skrátiť neskorú registráciu v buy-inových turnajoch DOXXbet ligy zo 60 na 30 min.?

Áno - viac by mi vyhovovali 30 min. neskoré registrácie
17
74%
Nie - som za zachovanie 60 min. neskorej registrácie
6
26%
 
Celkový počet hlasov : 23

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Kejml1 13 Nov 2015 11:05

refreshing napísal:Pekny podvecer,

ako casty ucastnik tychto turnajov by som mal tiez jeden navrh a to predlzit Late reg na 120m ako je to aj na inych mtt turnajoch.
tiez rebuye by som nastavil na unlimited, aby sa predchazdalo situaciam, ze ak hrac nahodou vypadne, aby mal stale moznost zabojovat o final table, pripadne ITM, pripadne TOP3, pripadne Prve miesto.

GL pri stoloch :spax: :spax: :spax: :spax:



Jasné, já bych to prodloužil tu late registraci aspon na půl dne... :wall: A neomezený rebuy bych nechal i po addonu :crazy:

Za tento príspevok od Kejml1 poďakovali :
nooormalis
Kejml1
 
Príspevky: 38
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Kejml1 13 Nov 2015 11:17

killco napísal:Unlimited rebuy by to totalne zabil. Ako kvaldy na ps. V kazdej streete 5x all in. Toto je uz loteria, nie poker. Takto ma kazdy ucastnik rovnake moznosti dane uz na starte. Jasne ze by si sa takto zbavil hracov co na to nemaju, ale toto je sutaz pre vsetkych, nie pre par cashovkarov co si chcu prilepsit. Ak chcete late.reg. 120 min., tak nech sa paci, ale nestazuj sa potom, ze si zacal na 10 bb. Mne by skor vyhovoval kratsi, aby som pri tom tak dlho nevysedaval.

Edit: moj nick na doxxbete: pokerbaca



Jakýkoliv rebuy je katastrofa,natož unlimited, úplně to kazí poker... Když už rebuy, tak max. 1 dokoupení, jinak to je ruleta a ne poker!!!!!

Za tento príspevok od Kejml1 poďakovali :
nooormalis
Kejml1
 
Príspevky: 38
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod refreshing 14 Nov 2015 01:52

:D neda mi neodpovedat priaznivcom pokru

...Ak chcete late.reg. 120 min., tak nech sa paci, ale nestazuj sa potom, ze si zacal na 10 bb.

Refreshing:
zaujimave :D neviem odkial si prisiel na to, ze mne vadi zacinat na 10 BB ale OK, kazdy mame pravo vyjadrit svoj nazor, niekto aj vestecku gulu

..Mne by skor vyhovoval kratsi, aby som pri tom tak dlho nevysedaval.

Refreshing:
ak pri tom nechces dlho vysedavat, kludne si zapni ruletu, black jack atd,mozes kedykolvek odist a nesediet pri tom vobec

..Jakýkoliv rebuy je katastrofa,natož unlimited, úplně to kazí poker... Když už rebuy, tak max. 1 dokoupení, jinak to je ruleta a ne poker!!!!!

Refreshing:
nechapem preco mate taky strach z rebuyov a addonov:

1)kazdemu sa stane ze dostane KK jeho super AA,
2) ak mate dost znalosti aby ste tuto hru porazali tak rebuy nepotrebujete a je to pre vas velke plus ze vasi slabsi superi stale hraju a vy mate moznost ziskat ich chipy

ESTE by som rad doplnil ze tuto diskuju zacal hrac ktoremu sa nepacil dlhy late reg(aj ked sa o tom diskutovalo uz predtym a doslo sa k zaveru ze late reg ostane nastaveny na 60m), potom sa k tomu vyjadril Stanley z vedenia a vytvoril anketu, nevidim dovod preco by sa malo hlasovat iba o ponechani alebo skrateni late regu ak niektorym hracom vyhovuje aj jeho predlzenie ?
Ma snad vas hlas vacsiu vahu ako ten moj? alebo preco by sa malo hlasovat iba za navrh pre skracovanie late regu na 30m a nehlasovat za navrh jeho predlzenia na 120m ?

GL pri stoloch
refreshing
 
Príspevky: 30
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: -1

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Giulietta 14 Nov 2015 10:39

Kejml1 napísal:Jakýkoliv rebuy je katastrofa,natož unlimited, úplně to kazí poker... Když už rebuy, tak max. 1 dokoupení, jinak to je ruleta a ne poker!!!!!


mal by si pochopiť, že ak nechceš hrať o 10€ ale o 125€, tak to niekto musí zaplatiť...a herňa to nebude...unlimited rebuy je najjednoduchší spôsob ako 125€ GTD pri tak malom hráčskom poli dosiahnuť, resp. navýšiť.
Ale tu by najradšej každý hral freeroll o 1k GTD. :wall:
Ak nechcete do turnajov investovať, herňa ponúka množstvo iných. Spomeniem len pravidelný €50 Lucky Coin. Hráva sa x-krát do dňa a máte 50€ GTD aj keď sa regne iba 30 hračov. BI je 1€, žiaden rebuy ani addon.
Podľa mňa ideálny formát pre teba a mnoho iných. :angel:
Giulietta
 
Príspevky: 35
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Stanley VII 14 Nov 2015 10:43

Dlhší late reg ako 60 min by spôsobil pri nízkom počte hráčov problémy. Ak by obvykle štartovalo 300 hráčov, nehrozila by možná registrácia aj keď je v turnaji napr. už len 5 hráčov. Pri momentálnych počtoch by ale mohlo končiť napr. na 5. mieste 6 ľudí a rozhádzalo by to bodovanie. Už teraz niekedy skonči na 10-tom mieste viac hráčov a nerobí to pri bodovaní dobrotu. Predĺženie late reg by z tohto dôvodu mohlo byť reálne až keď bude turnaje hrávať výrazne viac hráčov.

Ak by sme to postavili extrémne, je jasné, že hráči obľubujúci freerolly by pravdepodobne turnaje videli najradšej bez rebuyov, bez add-onu, bez late reg, najlepšie dokonca úplne bez klasickej registrácie, aby o prize pooly hrali iba kvalifikovaní cez freeroll :) To by však mohlo fungovať s takýmito prize poolmi iba veľmi krátko. Herňa ligu dotuje už pri tomto nastavení značnými peniazmi a keby mala dotovať úplne všetko, je to samozrejme neudržateľné a neboli by nakoniec ani freerolly. Priaznivé podmienky a dostatok času pre hráčov tvoriacich prize pooly ich rebuymi a add-onmi sú preto aj v záujme freerollových hráčov.

Význam hráča, ktorý si kúpi buy-in, rebuy a add-on naozaj nie je iba vo fee, ako padlo v diskusii v minulosti. Jeho význam pre ligu je skutočne v každom jednom cente, pretože inak by musela herňa garancie presne o ten cent viacej dotovať. Práve títo hráči teda vytvárajú z väčšej časti prize pool, o ktorí si potom môžu zahrať aj hráči z freerollov. Pre zachovanie momentálnej výšky prize poolov je preto dôležité, aby bolo nastavenie turnajov priaznivé aj pre vytvorenie prize poolov, inak ich nebude z čoho tvoriť.

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
Giulietta
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod refreshing 14 Nov 2015 17:55

dakujem za vyjadrenie stanlyeho a za velmi jasne a kontretne vysvetlenie dotovania tychto turnajov, pretoze sa mi zda, ze fakt vacsina hracov( hlavne kvalifikantov) netusi ako tento system turnajov v lige funguje

Este jedna vec k mojmu poslednemu navrhu o 120m late reg:

samozrejme ze je to pritiahnute za vlasy, mat v tak malom hracskom poli 120m late. reg., chcel som len upozornit na to ze ak niektorym hracom nevyhovuje sucasny stav a chcu navrhnut nejake ine riesienie, ktore vyhovuje prave im, moze nastat aj opacna situacia a to, ze aj ini hraci navrhnu riesenia, ktore sa mozu odhlasovat, a tym sa moze situcia nie vylepsit, ale este viac zhorsit oproti sucasnej...( ale je mi jasne ze kazdy chce to najlepsie pre seba. aj ja ked som hraval tieto stepy do turnajov, som neznasal ked sa tam polovica ludi regovala na poslednu chvilu, ale je to ich pravo a bohuzila je to vacsinou kvoli tomu ze nepotrebuju hrat prvych 60m, lebo dokazu vybudovat potrebny chipcount, aby sa dostali na FT/ITM atd aj so zaciatocnymi 10BB/20BB. a zopakujem este raz, hraci si myslia ze je to vyhoda registrovat sa v poslednej minute late regu. ale je to prave naopak, oni prichadzaju o moznost hrat hodinu viac oproti ostatnym a tym ziskat ovela viac chipov ako ich superi.

Za tento príspevok od refreshing poďakovali :
sslater
refreshing
 
Príspevky: 30
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: -1

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Giulietta 19 Nov 2015 20:54

môžem mať takú nesmelú otázku? načo sa hrajú kvalifikácie, keď sa z 10-tich výhercov ticketu regnu na turnaj traja?
Giulietta
 
Príspevky: 35
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod refreshing 20 Nov 2015 12:46

pekny den prajem,

vzhladom na vcerajsiu situaciu, ktora sa stala( nie prvy krat) mal by som navrh a to aby boli hraci, ktori vyhraju vstupenku z kvalifikacie, registrovani automaticky. Viem, ze sa to uz riesilo minule, a padli tam nazory, ze kazdy by mal mat moznost late regu a bola by to nejaka diskriminacia a bla bla,, ( nie nemali by mat rovnake prava, oni to hraju zadarmo, my platime)

Proste je evidentne, ze kvalifikanti si nevazia tuto moznost hrat zadarmo turnaje, ktore si my platime, takze ak sa uz z 10tich vyhercov nedokaze 5 z nich regnut na start turnaja, nieco nie je v poriadku. :good: :good: :good:

Kludne mozte dat o tom aj hlasovat :D

GL pri stoloch
refreshing
 
Príspevky: 30
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: -1

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Giulietta 20 Nov 2015 19:21

zdieľam podobný názor ako refreshing a prichádzam s menej radikálnym riešením...navrhujem aby boli tickety z kvalifikácii časovo limitované iba na turnaj, ktorý po danej kvalifikácii nasleduje...to znamená, ak sa hrá kvalifikácia v sobotu 21.11., ticket z nej sa bude dať použiť iba v najbližšom nedeľňajšom turnaji (t.j. 22.11.)...a keď ho daný kvalifikant nevyužije,tak mu jednoducho prepadne...kvalifikanti si zrejme nevážia možnosť hrať turnaj zadarmo a takto by si dobre rozmysleli, či svoj ticket využijú alebo sa budú spoliehať na to, že sa turnaj začne aj bez nich...myslím si, že by s tým nemal byť žiaden technický problém
alebo Vám vážne vyhovuje ak sa turnaje nehrajú??? :wall:
Giulietta
 
Príspevky: 35
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Stanley VII 20 Nov 2015 19:52

Ak by šlo kvalifikácie nastaviť tak, aby boli víťazi vstupeniek automaticky zaregistrovaní v cieľových turnajoch, tak by sme to tak spravili, technicky to však bohužiaľ nejde. Čo sa týka časového obmedzenia platnosti vstupeniek na 24 hodín, preverím či je to možné a prípadne to zvážime.

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
Giulietta
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!