Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné ceny

Diskusia k herni DOXXbet poker

Chceli by ste skrátiť neskorú registráciu v buy-inových turnajoch DOXXbet ligy zo 60 na 30 min.?

Áno - viac by mi vyhovovali 30 min. neskoré registrácie
17
74%
Nie - som za zachovanie 60 min. neskorej registrácie
6
26%
 
Celkový počet hlasov : 23

Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné ceny

Odoslaťod admin 30 Okt 2015 14:30

Diskusia k článku: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné ceny

Pravidelná mesačná PokerPortal liga na DOXXbete bude v novembri opäť o trochu väčšia. Rozhodli sme sa totiž zaplniť všetky utorky, štvrtky a nedele v tomto mesiaci a vďaka zvýšenému počtu turnajov tak narastie garancia turnajov a ligovej tabuľky z minulomesačných €1,150 až na €1,275!

Bodované ligové turnaje si môžete zahrať vždy v utorok, štvrtok a v nedeľu o 20:00 a deň pred ich konaním sa hrajú freerolly s 10 garantovanými postupovými miestami, cez ktoré sa môžete kvalifikovať zadarmo. Prvý kvalifikačný freeroll sa odohrá ešte v sobotu 31. októbra, keďže na 1. november nám už vyšiel prvý bodovaný nedeľný turnaj.

Zoznam novembrových ligových turnajov Termíny turnajov Názov Typ Buy-in Prize pool Pondelok
2., 9., 16. a 23.
november o 20:00 PP liga kvalifikacia freezeout freeroll freezeout freeroll 10x €1.1 turnajová vstupenka do ligových turnajov Utorok
3., 10., 17. a 24.
november o 20:00 PokerPortal liga €50 Gtd 1R1A €1.1 €50 gtd + PokerPortal tričko (S/M/L/XL) pre víťaza turnaja ...

Celý článok => Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné ceny
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22178
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod lubos44 09 Nov 2015 16:38

preco nedata oneskorenu registraciu iba 10 minut lebo tak kazdy caka do prestavky a az potom sa registruje. Podla mna to nieje spravodlive voci tym co hraju od zaciatku

Za tento príspevok od lubos44 poďakovali :
nooormalis
lubos44
 
Príspevky: 24
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Hicks 10 Nov 2015 19:47

No ja necakam, ale skoro vzdy nemozem kym nejdu deti spat a to je prave okolo 21:00 takze mne to umoznuje zo stastim to vobec stihnut.

Mam otazku: o co sa hra v kvalifikacii ked nas je uz len 10 a kazdy ma listok?
Hicks
 
Príspevky: 40
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod haman 10 Nov 2015 20:14

lubos44 napísal:preco nedata oneskorenu registraciu iba 10 minut lebo tak kazdy caka do prestavky a az potom sa registruje. Podla mna to nieje spravodlive voci tym co hraju od zaciatku

to nie je vyhoda, ale nevyhoda nastupit neskor. lebo mas mensi stack a zmeskal si viacere rozdania, kedy si mohol spravit stack.

Keby to bolo ako tvrdis ty, tak by bolo najlepsie nastupit rovno na final table so starting stackom??
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod lubos44 10 Nov 2015 23:14

tyka sa to turnajov o body ked sa prihlasi cez prestavku tak ma 5000 zetonov istych
lubos44
 
Príspevky: 24
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod lubos44 10 Nov 2015 23:15

o listky tu nejde vtedy je to jedno
lubos44
 
Príspevky: 24
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Stanley VII 11 Nov 2015 22:23

V kvalifikáciách sa už pri posledných 10 hráčoch nehrá o nič a nehrá roľu, na ktorom mieste od 1. po 10. hráč skončí, berie rovnakú vstupenku. V niektorých iných ligách sme udelovali podľa konečných výsledkov iné bonusy alebo body, ale kvalifikačné turnaje ligy na DOXXbete bodované niesú. Skúsim zístiť, či sa nedajú nastaviť tak, aby po dosiahnutí 10 hráčov turnaj skončil.

Čo sa týka neskorej registrácie, je tu tých rôznych názorov viac, niektorí ste za neskorú registráciu, niektorí by ju chceli obmedziť. Urobíme teda anketu a prípadne sa môže skúsiť skrátiť zo 60 na 30 minút. Hlasovať v ankete môžete navrchu tejto témy. Pri zohľadňovaní hlasov budeme brať ohľad aj na to, ako často hlasujúci hráči tieto turnaje hrajú, aby sa rešpektoval hlavne názor tých, čo hrávajú najčastejšie a týka sa ich to teda najviac.

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
murded
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Giulietta 12 Nov 2015 18:59

Ja hrávam skoro stále (a ani nehovorím, že "dotujem" aj tých, ktorí hrajú len z ticketov) a preto by mal môj hlas zavážiť. Prečo sa tu bavíme len o jednostrannej zmene času late reg? Prečo ho napríklad nezvýšiť o ďalších 30 min? Rada si zaplatím ďalší rebuy ak sa ten čas natiahne na 90 min.
Tak a teraz sa do mňa môžu všetci "držgroši" pustiť. :angel:
Giulietta
 
Príspevky: 35
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod refreshing 12 Nov 2015 19:29

Pekny podvecer,

ako casty ucastnik tychto turnajov by som mal tiez jeden navrh a to predlzit Late reg na 120m ako je to aj na inych mtt turnajoch.
tiez rebuye by som nastavil na unlimited, aby sa predchazdalo situaciam, ze ak hrac nahodou vypadne, aby mal stale moznost zabojovat o final table, pripadne ITM, pripadne TOP3, pripadne Prve miesto.

GL pri stoloch :spax: :spax: :spax: :spax:
refreshing
 
Príspevky: 30
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: -1

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod killco 13 Nov 2015 00:47

Unlimited rebuy by to totalne zabil. Ako kvaldy na ps. V kazdej streete 5x all in. Toto je uz loteria, nie poker. Takto ma kazdy ucastnik rovnake moznosti dane uz na starte. Jasne ze by si sa takto zbavil hracov co na to nemaju, ale toto je sutaz pre vsetkych, nie pre par cashovkarov co si chcu prilepsit. Ak chcete late.reg. 120 min., tak nech sa paci, ale nestazuj sa potom, ze si zacal na 10 bb. Mne by skor vyhovoval kratsi, aby som pri tom tak dlho nevysedaval.

Edit: moj nick na doxxbete: pokerbaca

Za tento príspevok od killco poďakovali :
nooormalis
killco
 
Príspevky: 42
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!