Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné ceny

Diskusia k herni DOXXbet poker

Chceli by ste skrátiť neskorú registráciu v buy-inových turnajoch DOXXbet ligy zo 60 na 30 min.?

Áno - viac by mi vyhovovali 30 min. neskoré registrácie
17
74%
Nie - som za zachovanie 60 min. neskorej registrácie
6
26%
 
Celkový počet hlasov : 23

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod ratikejt 28 Nov 2015 04:12

Dobrý večer,
dneska len v krátkosti, ale predsa, dovolím si nesúhlasiť s hráčmi/hráčkami refreshing a giulietta, resp. s ich predkladanými návrhmi o automatickom zaregistrovaný kvalifikantov do nasledujúceho turnaja, poprípade vytvorenia časového intervalu, ktorý je de facto len synonymom prvého návrhu. Aj v súčasnej dobe môžu nastať situácie, na základe ktorých kvalifikant nemôže(nie nechce) nastúpiť na turnaj aj napriek svojmu prvotnému odhodlaniu. Nechcem aby to vyznelo impertinente, ale to už rovno môžeme navrhnúť a zrealizovať hlasovanie aby kvalifikanti ktorí neodohrajú nasledujúci turnaj doplatili prípadný overlay. Treba si uvedomiť že každý raz začína a akákoľvek podmienka naviac môže v tejto fáze spôsobiť viacej škody ako úžitku.

Na základe vyjadrenia pána Stanley VII chcem len poukázať na fakt, že môj nick v herni/herniach enet a ongame už pomaly nadobúda status minulosť,tzn. tak by sa aj malo pristupovať k mojím postrehom a myšlienkam.

Prajem príjemný zvyšok noci :fish:

Za tento príspevok od ratikejt poďakovali :
nooormalis
ratikejt
 
Príspevky: 15
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Giulietta 28 Nov 2015 13:20

urobte z toho ligu podobnú tej na U***et...mesačne 24 turnajov a všetko freeroll-y...a bude sa v každom turnaji hrať o 5x1€ ticket...víťaz ligy dostane samozrejme aspoň 4x4€ ticket...gratulujem všetkým :poklona:

a ešte 1 otázka pre pána ratikejt-a:
je podľa Vás EV+ ak sa turnaj ani nezačne kvôli nedostatku hráčov?
nevšimla som si žiaden návrh riešenia tejto situácie z Vašej strany. :oops:
Giulietta
 
Príspevky: 35
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod MaYoPu86 28 Nov 2015 17:35

ake je prosim heslo na dnesny freeroll....? Dakujeem
MaYoPu86
 
Príspevky: 3
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod sslater 28 Nov 2015 17:54

tak mna ako jedine riesenie napada mat turanje bez neskorej registracie (to by sa prihlasili všetci čo chcu hrat) a nechat jeden rebuy a jeden addon (to budu zase spokojny, tí ktorí do toho vrazaju viac peňazí) a este napr. pozunut začiatok turnaja na 21:00 (aby ho stihli aj tí čo nemôžu o 20:00). tak by boli spokojní asi všetci.

tot moj návrh na riešenie :gl:

Za tento príspevok od sslater poďakovali :
nooormalis
sslater
 
Príspevky: 19
Založený: Dec 2011
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Stanley VII 28 Nov 2015 19:00

Ospravedlňujem sa za chýbajúce heslo, už je nahodené.

http://www.pokerportal.info/online-turnaje/
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Giulietta 28 Nov 2015 19:23

sslater napísal:tak mna ako jedine riesenie napada mat turanje bez neskorej registracie (to by sa prihlasili všetci čo chcu hrat) a nechat jeden rebuy a jeden addon (to budu zase spokojny, tí ktorí do toho vrazaju viac peňazí) a este napr. pozunut začiatok turnaja na 21:00 (aby ho stihli aj tí čo nemôžu o 20:00). tak by boli spokojní asi všetci.

tot moj návrh na riešenie :gl:


1.) začínať o 21. hod by vo väčšine prípadoch znamenalo koniec turnajov po polnoci a to by zrejme veľa ľuďom nevyhovovalo
2.) tí, ktorí do toho vrážajú viac peňazí (a tým pádom aj vytvárajú možnosť hrať o zaujímavejšie garanty) by pravdepodobne ocenili aj viac ako 1 rebuy
3.) je viac než zrejmé, že hráčom, ktorí tieto turnaje najviac dotujú vyhovuje late reg (vychádzam z toho, že väčšina z nich sa reguje práve pred koncom late reg), čiže túto časť by som menila ako poslednú :angel:
Giulietta
 
Príspevky: 35
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod ratikejt 28 Nov 2015 21:05

Dobrý večer,

Giulietta napísal:urobte z toho ligu podobnú tej na U***et...mesačne 24 turnajov a všetko freeroll-y...a bude sa v každom turnaji hrať o 5x1€ ticket...víťaz ligy dostane samozrejme aspoň 4x4€ ticket...gratulujem všetkým :poklona:

a ešte 1 otázka pre pána ratikejt-a:
je podľa Vás EV+ ak sa turnaj ani nezačne kvôli nedostatku hráčov?
nevšimla som si žiaden návrh riešenia tejto situácie z Vašej strany. :oops:


slečna/pani Giulietta, v prvom rade pre mňa osobne nie je EV+ vôbec odpovedať (nie to ešte prezentovať hlbšie myšlienkové pochody) na otázky osobe, ktorú nepoznám osobne a ktorá ani nie je súčasťou organizačnej štruktúry ligy (v prípade ak spĺňate aspoň jednu z uvedených podmienok, o čom silno pochybujem, tak sa Vám verejne ospravedlňujem). Vyjadrujem sa len z dôvodu mne prezentovanej a nepodloženej spojitosti Vás s osobou, ktorá so mnou v minulosti bola v kontakte a ktorú rešpektujem.

K návrhu riešenia - nezaregistroval som skutočnosť, že by môj nick, meno, fyzická osoba bola spájaná akoukoľvek formou so "skupinou", ktorá organizuje aktuálnu ligu. Z toho usudzujem, že nie som v žiadnom prípade povinný predkladať návrhy riešenia "problémov", za ktoré nie som adekvátne ohodnotený, resp. ktoré nevychádzajú z vopred uzatvorenej spolupráce.

Prajem príjemný deň :gl:
ratikejt
 
Príspevky: 15
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Giulietta 28 Nov 2015 21:38

milý pán ratikejt, mám hlavu v smútku, že sa nepoznáme osobne, pretože Váš intelektuálny prístup musí byť prínosom do života každého jedinca, mňa nevynímajúc :poklona:
chápem, že je jednoduchšie kritizovať návrhy iných ako prísť s nejakými vlastnými a beriem aj to, že nie ste povinný ich predkladať, no keďže je to diskusia (o ktorej si tak skromne dovolím myslieť, že sa dotýka aj Vás), dúfala som, že prispejete nejakým návrhom (samozrejme, nechcela som, aby to vyzeralo nejak násilnícky, to by som si k Vám nedovolila)
dúfam, že to nie je z mojej strany veľmi trúfalý príspevok...ak áno, vopred sa ospravedlňujem :gl:
vo všetkej skromnosti a pokore, bola by som len rada, ak by sa návrhy skúsených hráčov adekvátne ohodnotili :good:
Giulietta
 
Príspevky: 35
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Stanley VII 30 Nov 2015 19:20

Turnaje novembrovej ligy už boli ukončené, ale nejakou chybičkou bol nastavený kvalifikačný freeroll aj na dnes a zobrazuje sa v lobby DOXXbetu. Nieje však možné sa z neho nikam kvalifikovať, keďže cieľové turnaje nastavené niesú, takže nieje chyba, že nieje zverejnené heslo, chyba je, že je vidieť turnaj na DOXXbete.

Keďže novembrovou ligou nám bola ukončená séria tohtoročných líg a v najbližšiu nedeľu sa už hrá finálový freeroll o €500, v decembri klasická liga nebude. Akcie na DOXXbete však budú a čoskoro ich oznámime. Ligy budú pravdepodobne pokračovať opäť od nového roka.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Novembrová PokerPortal liga na DOXXbete o €1,275 a vecné cen

Odoslaťod Stanley VII 01 Dec 2015 09:49

V ligovej tabuľke sú už nahodené aj posledné preteky a mala by byť kompletná. Skontrolujte si prosím všetci body, či sú správne. Prípadné reklamácie môžete poslať na stanley@pokerportal.sk do stredy polnoci, potom pošleme výsledky DOXXbetu na preplatenie :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!