Osobne udaje

Diskusia k herni DOXXbet poker

Osobne udaje

Odoslaťod Ronio 20 Nov 2010 14:35

Pre: Roman Šajbidor


Vážený klient,

vklad na Váš hráčsky účet prebehol v poriadku.

Dovoľujeme si Vás požiadať o zaslanie požadovaných osobných dokladov - kópiu občianskeho preukazu / pasu a kópiu platobnej karty, ktorú ste použili, tak ako sme Vás o tom pri platbe informovali.

Na kópii zasielaných dokladov môžete prekryť niektoré údaje, viditeľné však musia ostať aspoň tie, ktoré ste uviedli pri registrácii a platbe. Jedná sa o nasledujúce údaje:

• Občiansky preukaz - meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa
• Kreditná karta – prvé 6-číslie karty, posledná 4-číslie karty, meno držiteľa, dátum expirácie

V prípade ak požadované kópie dokladov nezašlete do troch dní, Vaše hráčske konto bude zablokované a nebude Vám umožnené ho využívať.

Pre bezpečné uloženie Vašich dokladov kliknite prosím na nasledujúci odkaz: https://www.doxxbet.com/.......

Ďakujeme Vám.

S pozdravom,



takyto mail mi nesla dosiel, oni nemozu odomna pytat cislo kreditnej karty a vsetky moje udaje, to je asi nejaky podvod.. ci ?
Ronio
 
Príspevky: 165
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 8 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Doxxbet

Odoslaťod Chlpo1989 20 Nov 2010 14:40

Ronio napísal:...

Je to bezne, len neviem ci v takomto rozsahu. Ak budes kopirovat kred. kartu, tak zakry tretie stvorcislie.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Doxxbet

Odoslaťod vlade 20 Nov 2010 14:42

Ronio napísal:takyto mail mi nesla dosiel, oni nemozu odomna pytat cislo kreditnej karty a vsetky moje udaje, to je asi nejaky podvod.. ci ?


Normalna vec, ved to chcu v kazdej herni.

Ked zakryjes tie cisla kreditky ktore nepotrebuju tak sa nemas coho bat. Je to standardne overenie...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34


Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!