PokerPortal liga na DOXXbete je späť!

Diskusia k herni DOXXbet poker

PokerPortal liga na DOXXbete je späť!

Odoslaťod admin 08 Dec 2016 15:30

Diskusia k článku: PokerPortal liga na DOXXbete je späť!

Bolo vám smutno za pravidelnými mesačnými ligami? V tom prípade vás určite poteší, že pravidelná PokerPortal liga na DOXXbete je späť!

Celkovo si v decembri zahráme 6 bodovaných turnajov vždy v stredu a v nedeľu. Každý deň pred ligovým turnajom sme pre vás pripravili freeroll, cez ktorý sa môžete kvalifikovať zadarmo. A keďže sa blíži čas darčekov, miesto obvyklých 5 postupových miest postúpi v decembri z každého freerollu až 10 hráčov!
Detaily turnajov Turnaje odštartujú utorkovým freerollom 13.12. a posledný bodovaný turnaj sa odohrá v nedeľu 1.1. Spolu si tak môžete zahrať 6 freerollov a 6 buy-inových turnajov:

Názov Deň Čas (SEČ) Typ Buy-in Pokerportal liga freeroll utorky a soboty 20:00 + 30 min. late reg. freezeout freeroll Pokerportal liga 75€ GTD stredy 20:00 + 50 min. late reg. 2R1A €2.2 Pokerportal liga 100€ GTD nedele 20:00 + 50 min. late reg. 2R1A €2.2
Vstup je povolený len SK/CZ hráčom a freerolly sú chránené heslami,...

Celý článok => PokerPortal liga na DOXXbete je späť!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: PokerPortal liga na DOXXbete je späť!

Odoslaťod refreshing 08 Dec 2016 19:24

Zdravim

chcel by som sa opytat ako to bude s registraciou kvalifikantov v garantovanych turnajoch, lebo v minulosti doslo k situaciam kedy sa kvalifikanti umyselne chceli registrovat az v poslednych minutach late regu a niekedy sa turnaj ani nezacal kvoli nedostatocnemu poctu hracov (kludne by ste to mohli vyriesit tym, ze kvalifikanti by boli do tychto turnajov registrovany automaticky

pekny den
refreshing
 
Príspevky: 30
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: -1

Re: PokerPortal liga na DOXXbete je späť!

Odoslaťod Nancya 08 Dec 2016 20:08

Momentálne sú hráči z freerollov automaticky zaregistrovaní do turnaja hraného na ďalší deň.
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

Re: PokerPortal liga na DOXXbete je späť!

Odoslaťod haman 09 Dec 2016 18:49

hura! :Yahoo!:
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: PokerPortal liga na DOXXbete je späť!

Odoslaťod aNdr3Jo 11 Dec 2016 10:24

refreshing napísal:Zdravim

chcel by som sa opytat ako to bude s registraciou kvalifikantov v garantovanych turnajoch, lebo v minulosti doslo k situaciam kedy sa kvalifikanti umyselne chceli registrovat az v poslednych minutach late regu a niekedy sa turnaj ani nezacal kvoli nedostatocnemu poctu hracov (kludne by ste to mohli vyriesit tym, ze kvalifikanti by boli do tychto turnajov registrovany automaticky

pekny den



V sieti Ongame automaticka registracia kvalifikantov zial nebola mozna. V sieti Hive to vsak ide :)

V mene herne DOXXbet prajem prijemnu zabavu pri stoloch :gl:
aNdr3Jo
 
Príspevky: 165
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 113 krát/39 krát
Karma: 7

Re: PokerPortal liga na DOXXbete je späť!

Odoslaťod palo1973 22 Dec 2016 13:43

byt vami tak by som mu vyhovel,zda sa ze to naozaj mysli vazne

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali :
A_Rimmer
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: PokerPortal liga na DOXXbete je späť!

Odoslaťod Nancya 22 Dec 2016 16:29

Dolora musela som bohužiaľ upraviť tvoj príspevok (odstránenie vulgarizmov). Možno si zvyknutý dosahovať zvoleným tónom svoje ciele, ale veľmi by ma prekvapilo, ak ti ľudia potom vychádzajú v ústrety.

Pridanie Whisky v blízkej budúcnosti aktuálne nezvažujeme a po prečítaní tvojho príspevku si myslím, že ak by si ju vyhral, obsah alkoholu v nej by nemusel robiť dobrotu.

Keďže si však pre ligu dôležitým hráčom a navyše idú Vianoce, dúfam, že mi ostatní nebudú mať za zle, ak pridáme k turnajom špeciálnu cenu aspoň pre teba. Ak teda vyhráš niektorý z najbližších ligových turnajov, exkluzívne pre teba zašleme čaj z medovky. Nielenže výborne chutí, ale jeho účinky prinesú dúfam na chvíľu krajší život tebe aj ľuďom v tvojom okolí.

Budem ti držať palce :gl:

Za tento príspevok od Nancya poďakovali - 2:
palo1973, TomMolivan
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

Re: PokerPortal liga na DOXXbete je späť!

Odoslaťod Nancya 22 Dec 2016 16:34

...a vďaka za upozornenie na zmätočnú registráciu, pozrieme sa na to :dzejkej:
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

Re: PokerPortal liga na DOXXbete je späť!

Odoslaťod callaway92 28 Dec 2016 08:47

Ahoj, plánujete v ligách pokračovat i v roce 2017? případně budete přidávat i nějaké věcné ceny? Děkuji za odpověď i za pořádání těchto turnajů.
callaway92
 
Príspevky: 7
Založený: Jún 2015
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerPortal liga na DOXXbete je späť!

Odoslaťod Nancya 29 Dec 2016 11:27

V ligách pravdepodobne budeme pokračovať, vecné ceny sme zatiaľ nezvažovali, skôr sme uvažovali o prípadnom zvyšovaní garancií, keď sa budú turnaje dobre plniť.
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

Ďalšia

Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!