Privátna PokerPortal Doxxbet liga o takmer $750

Diskusia k herni DOXXbet poker

Re: Privátna PokerPortal Doxxbet liga o takmer $750

Odoslaťod ratikejt 29 Júl 2013 12:22

Servus. Chcel by som sa poďakovať pokerportalu aj herni doxxbet za túto ligu ktorá môže naozaj pomôcť začínajúcim hráčom vybudovať bankroll resp tým troška skúsenejším ho posunúť dalej. Škoda len že si to niektorý hráči nevážia a znižujú úroveň tejto ligi nie tak svojou hrou (každý má svoj štýl) ale najmä vulgárnym atakovaním ostatných hráčov, za čo samozrejme nemôžete/me, chyba nastala asi niekde inde :-)...Som rád že som zasa skončil na prvom mieste, teda na delenom prvom mieste a týmto chcem pogratulovať Zolingovi54 tiež k spoločnému prvenstvu aj keď je aktuálne evidovaný na 2hej pozícii. Neviem ako sa k tomu postavia kompetentný, samozrejme ak by skončila liga podľa aktuálnej tabuľky:
1.ratikejt122
2.Zoling54
3.2Miroslav2
.
.
nehneval by som sa :-), ale nakoľko nikde nebolo vopred definované (aspoň ja som to nezaregistroval) rozdelenie výhier na delených miestach navrhujem obom víťazom rozdeliť peniaze za 1 a 2 miesto v rovnakom pomere, tzn. 80 a 80 (aj keď stále inklinujem viac k prvej uvedenej možnosti :wall: :wall: ) prajem všetkým veľa úspechov za pokrovými stolmi a dúfam že sa takéto akcie pre cz/svk komunitu hráčov podarí ešte viac krát zorganizovať :gl:
ratikejt
 
Príspevky: 15
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Privátna PokerPortal Doxxbet liga o takmer $750

Odoslaťod Zoling 29 Júl 2013 12:33

Samozrejme ze v pohode 80/80, ja som iba zartoval. Samozrejme nikde nebolo vopred povedana co v pripade rovnosti bodov.
Obrázok používateľa
Zoling
 
Príspevky: 203
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 10 krát/17 krát
Karma: 1

Re: Privátna PokerPortal Doxxbet liga o takmer $750

Odoslaťod refreshing 29 Júl 2013 13:17

Caute.
Tak aj ja sa pripajam a blahozelam obidvom vitazom :D . Tiez sa chcem podakovat pokerportalu za ligu a mal by som jeden navrh. Chcel by som navrhnut, ci by sa nedala zorganizovat rovnaka liga pre SK//CZ hracov ale s trosku vyssimi buyinmi ako 3,5,10 $, samozrejme ak by bol o nieco take zaujem. Prajem vela stastia pri stoloch :D

Za tento príspevok od refreshing poďakovali :
Zoling
refreshing
 
Príspevky: 30
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: -1

Re: Privátna PokerPortal Doxxbet liga o takmer $750

Odoslaťod Stanley VII 29 Júl 2013 21:03

Keby hral ligu väčší počet hráčov, mohli by sme ísť aj do vyšších buy-inov, ale nie som si istý, ako by liga dopadla pri vyšších buy-inoch, ak turnaje s buy-inom $1 hrávalo väčšinou do 25 hráčov :)

Zatiaľ ešte na ďalšej lige presne dohodnutí s DOXXbetom nie sme, ale určite budeme chcieť nejaké turnaje/ligu priniesť aj v najbližšej budúcnosti. Takže ak niekto uvažujete, či sa registrovať alebo nie (ako som zachytil napr. v chate), odpoveď znie: určite áno :)

Odkaz na recenziu DOXXbet s odkazom na stiahnutie: http://www.pokerportal.info/poker-herna/2 ... bet-poker/

Čo sa týka termínov výplat, zatiaľ presný termín povedať neviem, čakal som dnes, či náhodou nebudú ohľadom výsledkov nejaké prípadné reklamácie, ale vyzerá to, že všetci sú spokojní, takže dnes večer odosielam výsledky DOXXbetu a hneď ako budem vedieť, kedy približne by ste mali odmeny dostať, dám vedieť. Poprosím vás tiež dajte vedieť sem do fóra, keď vám odmeny dorazia, aby som vedel, že je všetko, ako má byť :)

V predchádzajúcich ligách aj v ligách v iných herniach sme pri rovnosti bodov vždy delili odmeny priemerom, preto rovnaké rozhodnutie aj tentokrát :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátna PokerPortal Doxxbet liga o takmer $750

Odoslaťod ratikejt 29 Júl 2013 22:05

Servus, mne osobne sa návrh na ligu s väčšími BInmi páči ale treba rešpektovať názor väčšiny a asi aj fakt že táto akcia má slúžiť začínajúcim hráčom budovať bankroll pri minimálnom riziku. Čo sa týka toho ako by tá potenciálna liga dopadla, tak nie som si istý čo do počtu hráčov ale top pozíciu resp top pozície by som aj vedel odhadnúť :lol2: čo sa týka pravidiel ligy ako napríklad rovnosť bodov, možná by bolo vhodné tieto pravidlá pre lepšiu orientáciu začleniť do základných informácii. :gl:
ratikejt
 
Príspevky: 15
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Privátna PokerPortal Doxxbet liga o takmer $750

Odoslaťod Zoling 08 Aug 2013 10:17

Peniaze kedy?
Obrázok používateľa
Zoling
 
Príspevky: 203
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 10 krát/17 krát
Karma: 1

Re: Privátna PokerPortal Doxxbet liga o takmer $750

Odoslaťod Stanley VII 08 Aug 2013 10:48

Pôvodne mali byť do minulého piatku. Preverím, kde to viazne ak vám ešte neprišli.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátna PokerPortal Doxxbet liga o takmer $750

Odoslaťod Stanley VII 08 Aug 2013 20:04

Podľa posledných informácií by ste mali peniaze dostať najbližší pondelok alebo utorok. Manažér, ktorý to má prideliť sa ospravedlňuje, ale je na dovolenke v krajine, z ktorej mu neumožňuje sa pripojiť a vykonať tie platby. Tak snáď čoskoro dorazia k svojim majiteľom :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátna PokerPortal Doxxbet liga o takmer $750

Odoslaťod Stanley VII 13 Aug 2013 17:20

Pokyn na vyplatenie výhier bol dnes zadaný na DOXXbete do systému, takže ak náhodou ešte ceny nemáte na účtoch už dnes, zajtra by ste ich tam mať mali.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Predchádzajúca

Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!