Privátne PokerPortal freerolly

Diskusia k herni DOXXbet poker

Privátne PokerPortal freerolly

Odoslaťod admin 07 Jún 2012 15:49

Diskusia k článku: Privátne PokerPortal freerolly

Je sobota večer, chystáte sa hrať poker a vaša priateľka/manželka z toho nieje nadšená, pretože by bola najradšej, aby ste večer strávili s ňou? V spolupráci s herňou Doxxbet Poker sme pre vás pripravili tri turnaje o €30 a strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski pre každého hráča, ktorý skončí v TOP3 turnaja. Je to vynikajúca príležitosť zahrať si poker s priateľkou po boku a vyhrať pre ňu pekný darček, ktorému sa každá žena poteší! Turnaje o €30 a strieborné náušnice Swarovski si môžete zahrať v tieto termíny: sobota 9.júna o 20:00 sobota 16.júna o 20:00 sobota 23.júna o 20:00 Turnaje majú vstup úplne zadarmo, chránené sú heslom, ktoré nájdete v deň turnaja na našej stránke po kliku na PokerPortal turnaje v hlavnom menu. Turnaje sú freezouty, počiatočný stack je 1,500 žetónov a blindy stúpajú po 10 minútach. Turnaje nájdete v lobby herne Doxxbet pod názvom PP SK/CZ Freeroll v časti Tournaments/Special. Ak v tejto herni ešte nemáte založený účet, vďaka registrácii cez našu stránku získate v herni Doxxbet Poker najvyšší možný povolený rakeback vo výške 30% a bonus k prvému vkladu vo výške 100% vkladu až do...

Celý článok => Privátne PokerPortal freerolly
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22176
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Privátne PokerPortal freerolly

Odoslaťod Stanley VII 07 Jún 2012 16:37

Sú tu nejaké ženské hráčky, ktoré si robia na náušnice zálusk?

Mojej žene padli do oka tie slabomodré srdiečka, ktoré sú v realite ešte krajšie ako na obrázku, takže nemám inú možnosť ako skončiť v sobotu druhý :D
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátne PokerPortal freerolly

Odoslaťod pegas1975x 08 Jún 2012 13:28

No mne je uplne jedno ktore z tych nausnic by som pre svoju priatelku vyhral. Hlavne aby boli nejake :lol2:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Privátne PokerPortal freerolly

Odoslaťod Stanley VII 08 Jún 2012 13:40

pegas1975x napísal:No mne je uplne jedno ktore z tych nausnic by som pre svoju priatelku vyhral. Hlavne aby boli nejake :lol2:

Hrávate niekedy nejaké turnaje aj spolu?

Prípadne otázka aj pre ostatných, hrávate niekedy s priateľkami? Ako berú poker? Zatiaľ teda viem len o Rafim a Hermionke, že hrajú poker obaja :) Ja niekedy hrám s manželkou tiež, aj keď nejako často to nebýva.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátne PokerPortal freerolly

Odoslaťod pegas1975x 08 Jún 2012 13:53

Moja priatelka poker neznasa a aj na SPT do Ziliny som musel ist tajne :angel:
Celkovo ludia okolo mna nemaju pre poker pochopenie.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Privátne PokerPortal freerolly

Odoslaťod Quasimodo 08 Jún 2012 15:06

A kde bude zverejnene heslo na tento turnaj prosim?
Quasimodo
 
Príspevky: 39
Založený: Máj 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Privátne PokerPortal freerolly

Odoslaťod Stanley VII 08 Jún 2012 15:10

Heslo bude zverejnené zajtra, všetky heslá na PokerPortal freerolly sa zverejňujú v deň ich konania v položke hlavného menu PokerPortal turnaje.

...ešte radšej upozorním aj tu, že turnaje sú nastavené na 20:00, chvíľu bola na stránke info, že sa hrá o 19:00 ale na Doxxbete sú turnaje nastavené na 20:00, tak som časy upravil aj v článku.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátne PokerPortal freerolly

Odoslaťod hermionka 08 Jún 2012 16:50

Tie su pekne, ale aj tie tmavomodre srdiecka by som predychala :D

Stanley VII napísal:Sú tu nejaké ženské hráčky, ktoré si robia na náušnice zálusk?

Mojej žene padli do oka tie slabomodré srdiečka, ktoré sú v realite ešte krajšie ako na obrázku, takže nemám inú možnosť ako skončiť v sobotu druhý :D
hermionka
 
Príspevky: 3
Založený: Mar 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Privátne PokerPortal freerolly

Odoslaťod Johny40 09 Jún 2012 14:38

Dnes by som si rád s vami zahral ten freeroll - mám len 2 otázky : ako sa registrovať cez PP? nejaký špeciálny promo kód ani nič podobné sa mi nepodarilo nájsť :wall: a 2. otázka - môžem ten freeroll hrať aj keď som tam nikdy nedepozitoval peniaze a zrejme ani nikdy nebudem?
Obrázok používateľa
Johny40
 
Príspevky: 156
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 42 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Privátne PokerPortal freerolly

Odoslaťod Stanley VII 09 Jún 2012 18:48

Vklad nieje podmienkou, kľudne si môžeš zahrať aj bez vkladu. Registrovať sa môžeš klikom na registrácia v recenzii, ktorú nájdeš aj na tomto odkaze, použitie promo či bonus kódov nevyhnutné nieje...

http://www.pokerportal.info/poker-herna/212/doxxbet-poker
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Ďalšia

Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!