Problem s vkladom cez paysafe card

Diskusia k herni DOXXbet poker

Problem s vkladom cez paysafe card

Odoslaťod popoBA 26 Dec 2010 00:31

hej fesaci kamaratka si dnes u vas zalozila ucet,poslala si nanho 25e cez paysafe card,vypisalo jej to ze poziadavka bola zamietnuta ale z PSC peniaze odisli,takze budte tak laskavi a kuknite sa nato kam odisli a preco nie na jej ucet.jej nick je hankaill
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: DOXXbet

Odoslaťod APminer 26 Dec 2010 10:03

popoBA napísal:hej fesaci kamaratka si dnes u vas zalozila ucet,poslala si nanho 25e cez paysafe card,vypisalo jej to ze poziadavka bola zamietnuta ale z PSC peniaze odisli,takze budte tak laskavi a kuknite sa nato kam odisli a preco nie na jej ucet.jej nick je hankaill


mne nic neprislo ... zkus support (pokud nic, posli mi maila s celym jmenem atd. ;) )
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: DOXXbet

Odoslaťod DOXXbet 26 Dec 2010 14:57

popoBA napísal:hej fesaci kamaratka si dnes u vas zalozila ucet,poslala si nanho 25e cez paysafe card,vypisalo jej to ze poziadavka bola zamietnuta ale z PSC peniaze odisli,takze budte tak laskavi a kuknite sa nato kam odisli a preco nie na jej ucet.jej nick je hankaill


Zdravim,
preposlal som cely problem k nam na support, zistime kde je problem, vyriesime k spokojnosti :)
Obrázok používateľa
DOXXbet
 
Príspevky: 37
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 0

Re: DOXXbet

Odoslaťod popoBA 26 Dec 2010 15:14

Obrázok
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: DOXXbet

Odoslaťod popoBA 02 Jan 2011 19:55

value je to naozaj bohovska,co z toho ale clovek ma ked si u vas zalozi account,posle peniaze a tie sa stratia po ceste?support trosku pourgujte ohladom hankaill lebo sa moze velmi rychlo stat ze mate po zakaznikovi a postarane o vybornu ustnu reklamu...su sice sviatky a jedno s druhym, ale tyzden je aj tak podla mna adekvatna doba aby jej bol poslany aspon mail ze co sa deje
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Pocet odohranych hands

Odoslaťod vlences 03 Jan 2011 11:43

Prosím vás kde na doxxbete ukazuje počet hands ktoré ste odohrali. Napr hrám cash game asi hodinu a neviem potom zistit kolko rúk som odohral?. Niečo som našiel v Lobby-Options, ale nerozumiem tomu, a nepripočítava to hands. A nepoznáte nejaký free software ktorý sa dá použiť v Doxxbete,stačí na počítanie bb/100hands, nejaký jednoduchý. Ďakujem.
vlences
 
Príspevky: 12
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: DOXXbet

Odoslaťod DOXXbet 03 Jan 2011 12:14

popoBA napísal:value je to naozaj bohovska,co z toho ale clovek ma ked si u vas zalozi account,posle peniaze a tie sa stratia po ceste?support trosku pourgujte ohladom hankaill lebo sa moze velmi rychlo stat ze mate po zakaznikovi a postarane o vybornu ustnu reklamu...su sice sviatky a jedno s druhym, ale tyzden je aj tak podla mna adekvatna doba aby jej bol poslany aspon mail ze co sa deje


hankaill dostala mail od nas zo supportu, problemom su samotne PaySafe karty niektore su proste spatne, stalo sa to viacerym zakaznikom, niekomu platby prejdu niekomu nie, samozrjeme sme to reklamovali u samotneho providera, caka sa na ich vyjadrenie.


vlences napísal:Prosím vás kde na doxxbete ukazuje počet hands ktoré ste odohrali. Napr hrám cash game asi hodinu a neviem potom zistit kolko rúk som odohral?. Niečo som našiel v Lobby-Options, ale nerozumiem tomu, a nepripočítava to hands. A nepoznáte nejaký free software ktorý sa dá použiť v Doxxbete,stačí na počítanie bb/100hands, nejaký jednoduchý. Ďakujem.


Ak sa nemylim tak pocet ruk ktore ste odohrali nenajdete nikde, jedine co vidite je pocet VIP bodov, ktore ste nazbierali. Mozete pouzit externe aplikacie typu Holdem Manager alebo Poker Tracker 3, ktore vam kompletne zanalyzuju vasu hru.
Obrázok používateľa
DOXXbet
 
Príspevky: 37
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 0

Re: DOXXbet

Odoslaťod popoBA 03 Jan 2011 13:40

hej vravela mi ze ho dostala a podla rady skusila este raz nabit.mali ste pravdu tie peniaze sa vratili spat na psc no pri opatovnom nabiti opat vyskocila tato tabulka :

Obrázok

teraz uz je mimo ale zajtra by vam mala poslat aj cislo tej psc a dalsie podrobnosti
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: DOXXbet

Odoslaťod popoBA 06 Jan 2011 18:04

takze hankaill si skusila 3x dobit ucet cez PSC a opat bola transakcia zamietnuta z vasej strany,kartu som o chvilu nato pouzil ja na CAKE poker a uplne bez problemov cize sa tymto s vasou hernou lucime a zelame vela spokojnych zakaznikov s pevnejsimi nervami
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24


Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!