Rakeback

Diskusia k herni DOXXbet poker

Rakeback

Odoslaťod Lachy69 11 Máj 2013 19:49

čaute...ak to tu už bolo rešené, tak sorry za spam, ale má doxx na ongame nejaký rakeback??
dík
Lachy69
 
Príspevky: 6
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rakeback

Odoslaťod Stanley VII 11 Máj 2013 20:14

Zatiaľ ešte nemajú žiadny VIP program ani rakeback. (na spustení VIP programu pracujú, ale presný čas spustenia známy nieje). Časť z rake môžeš dostať naspäť iba cez vstupný bonus, ktorý má hodnotu od 35 do 45% rakebacku, podľa toho, ktorý bonus si vyberieš.

Info o bonusoch nájdeš aj v recenzii tu: http://www.pokerportal.info/poker-herna/2 ... bet-poker/

Ak robíš nejakú vyššiu rake, povedzme 500, najlepšie 1000+, tak ti viem pomôcť s vybavením nejakých lepších podmienok ešte pred spustením VIP programu, stačí mi napísať súkromnú správu, alebo mail na stanley@pokerportal.sk :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Rakeback

Odoslaťod Lachy69 18 Máj 2013 12:41

okey dík...a nahodou nevieš nechystajú niečo?? inak dá sa niekde kuknut kolko som na-rakeoval??
Lachy69
 
Príspevky: 6
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rakeback

Odoslaťod Stanley VII 19 Máj 2013 11:51

Lachy69 napísal:okey dík...a nahodou nevieš nechystajú niečo??


Neviem presne, čo máš na mysli. Ak VIP program, tak viem len čo som už napísal vyššie, že ho pripravujú, ale kedy by mal byť spustený, to zatiaľ neviem. Pravdepodobne budú obnovené aj veľmi dobré preteky, ktoré robili na Doxxbete každý mesiac len pre hráčov Doxxbetu (do kt. nebudú mať prístup hráči iných herní siete Ongame). ktoré mávali skvelú value :)

Lachy69 napísal:inak dá sa niekde kuknut kolko som na-rakeoval??

Koľko si narakoval sa dá pri hre turnajov vypočítať relatívne ľahko, stačí si pozrieť rake na jednom turnaji a vynásobiť počtom turnajov. Na cashgames je to už ťažšie, keďže na výpočet rake používajú všetky herne Ongame siete metódu Ongame essence, ktorej vzorec je utajovaný. Výška rake sa dá v Ongame herniach zistiť vydelením počtu získaným bodov za hru o reálne peniaze číslom 3.6 (keďže za $1 rake dávajú 3.6 bodu) . Na Doxxbete ale zatiaľ nikde nevidím zobrazovať ani tieto body (možno ich je niekde vidieť, ale ja som to nenašiel).
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Rakeback

Odoslaťod Jumbik 24 Máj 2013 20:39

Kde presne si môžem pozrieť stav čistenia bonusu na Enete? Nejako to neviem nájsť v Lobby herne tak ako sa to píše v recenzii. Díky
Jumbik
 
Príspevky: 1
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rakeback

Odoslaťod Stanley VII 24 Máj 2013 23:16

Stav Enet bonusu nájdeš po nalogovaní na stránke Doxxbetu, kliku na Poker a Potom na Poker Bonus v hornej časti stránky, ako môžeš vidieť na obrázku.

Z lobby herne sa tam dostaneš po kliku na symbol Eura a potom na Cashier.

doxxbet-poker-bonus.png
doxxbet-poker-bonus.png (247.87 ) Zobrazená 2037 krát
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!