$500K Freeroll Festival

Diskusia k herni Full Tilt Poker

Re: $500K Freeroll Festival

Odoslaťod kajzak27 04 Júl 2013 16:35

Cize proste ked som uz dostal 5k tiket,tak by som uz mal mat logicky aj tiket na nedelu ze? A ten nedelny tiket dostanem az do buducotyzdnovej nedele?Pretoze do tohtotyzdnov som nedostal...
kajzak27
 
Príspevky: 58
Založený: Máj 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: $500K Freeroll Festival

Odoslaťod Stanley VII 04 Júl 2013 16:59

Ak si dotal vstupenku na 5k, mal by si ma5 vstupenku aj na nedeľu. Tá sa na konkrétnu nedeľu dáva za hru v 7 dní pred touto nedeľou (nedeľa-sobota). Neviem, kedy ich pripisujú, najlepšie sa opýtať priamo FTP supportu. Ale ak si hral tento týždeň, vstupenku by si mal mať na najbližšiu nedeľu.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: $500K Freeroll Festival

Odoslaťod kajzak27 06 Júl 2013 20:28

prosim vas mozte mi napisat mail pre fulltlt cesky alebo slovensky support? Pretoze cez lobby ma to vzdy hodi max do FAQ's a to je mi nanic ked mi chybaju tikety...dikes
kajzak27
 
Príspevky: 58
Založený: Máj 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: $500K Freeroll Festival

Odoslaťod Stanley VII 07 Júl 2013 14:55

Je to zvláštne, že ten mail nieje spomenutý priamo ako kontaktný mail, ale pri iných problémoch je spomenuté, že máš kontaktovať support@fulltiltpoker.com, takže predpokladám, že treba napísať normálne na tento mail. Mali by ti vedieť odpovedať, aj keď im napíšeš po SK/CZ, ale ťažko povedať, či ti stihne prísť odpoveď ešte do začiatku turnajov...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Predchádzajúca

Naspäť na Full Tilt Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!