Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Diskusia k herni Full Tilt Poker

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod 12345 08 Feb 2014 17:15

no myslim ze tu uz nie je co napisat. chlapec tvrdi treba len chciet a budete ako isildur alebo aspon na nl 50 ehm. vytesat do kamena. pozeram ze ta uz pekne poker propaganda spracovala. uz sa tesim ako si budes davat s prstom v ri isildura. este mi napis ze studujes matfyz ale ze ty vobec nemas talent a si sp rostucky jak to ciganca. boze to su take bludy taka uzasna skromnost. ako cibicek ktory chodil na mat olimpiady za mlada ak sa nemilim ale on je vlastne iba taky spr ostucky cloviecik ktory iba makal az sa dostal na samotny vrchol. no sice hra iba nl 1000-2000 ale pre niekoho je to samotny vrchol. hlavne ze clanok a diskusia je o high stakes. ukazte mi hraca co sa dostal keskou z nl2 na nl 100 000...
Naposledy upravil 12345 dňa 08 Feb 2014 17:21, celkovo upravené 1 krát.
12345
 
Príspevky: 36
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod 12345 08 Feb 2014 17:19

a ty chudacik radsej mi napis do oci co si myslis a nepostuj tu nejake pri drbane obrazocky s x vyznamom.
12345
 
Príspevky: 36
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod Akynos 08 Feb 2014 17:22

12345 napísal:no myslim ze tu uz nie je co napisat. chlapec tvrdi treba len chciet a budete ako isildur alebo aspon na nl 50 ehm. vytesat do kamena. pozeram ze ta uz pekne poker propaganda spracovala. uz sa tesim ako si budes davat s prstom v ri isildura. este mi napis ze studujes matfyz ale ze ty vobec nemas talent a si sp rostucky jak to ciganca. boze to su take bludy taka uzasna skromnost. ako cibicek ktory chodil na mat olimpiady za mlada ak sa nemilim ale on je vlastne iba taky spr ostucky cloviecik ktory iba makal az sa dostal na samotny vrchol. no sice hra iba nl 1000-2000 ale pre niekoho je to samotny vrchol.


prosim ta ty dospelak zivotom ostrielany najprv sa nauc citat s porozumenim a potom zaklady slovenskej gramatiky ked uz tu pises tieto bludy :D
Akynos
 
Príspevky: 54
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod 12345 08 Feb 2014 17:28

najradswj mam tychto ko kotov co mi tu budu mliet bludy o gramatike. ja pisem na mobile a uz to ani po sebe nekontrolujem a naco v tejto zumpe. a uz kdd nieco pises o gramatike tak sa najprv pozri na tu svoju. kde mas diakritiku male pismena na zaciatkoch viet ciarky bodky na konci vety... hahaha
12345
 
Príspevky: 36
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod 3flash3 08 Feb 2014 17:34

12345 napísal:ukazte mi hraca co sa dostal keskou z nl2 na nl 100 000...

DougWCGRiderPolk.png
DougWCGRiderPolk.png (334.78 ) Zobrazená 3851 krát


PS: Tak ti teda "napíšem do očí", čo si myslím. Že asi ešte nemáš občiansky a mal by si ísť dávať svoje múdrosti radšej späť niekde na pokec, fb alebo inde, lebo to tu nebaví nikoho čítať, keďže z tvojho prejavu je zrejmé, že tvoje IQ sa pohybuje v dvojciferných číslach.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod 12345 08 Feb 2014 17:53

Spoiler:
Ak ťa nebaví čítať moje názory tak sem nelez ty pi čús a neotravuj. Nikto nie je zvedavý na tvoje bludy. No jedneho si ukázal ty magor a čo teraz? To bola skôr rečnícka otázka a mala znamenať iba toľko, že je to prakticky nemožné a dokážu to iba géniovia a šťastlivci, nie ako nám tu tvrdíš ty poskok portálu, že je to pohodička a s prstom v ri a že treba len chcieť. Ale neverím ani tomuto. Príjmy toho chlapca sa budú tvoriť asi aj inde než len hraním. Určite kaučuje, má sponzorov, platia ho rôzne pokrové portály a možno aj dostáva prachy na hranie od herní, aby mohol reprezentovať svojich pánov ty obrázoček. Inak mám 52 rokov chlapče, tak radšej zalez do materinej pi če...


Edit admin: Uzivatel zabanovany za prispevok v spoileri a jemu podobne prispevky...
12345
 
Príspevky: 36
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod 3flash3 08 Feb 2014 18:14

Bye bye ;)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod Taur 08 Feb 2014 23:21

Az tak to nesledujem, ale myslim ze vacsinou hraju HU medzi sebou a som pisal, ze je otazne ci by dali akciu niekomu mimo "zmluvneho" kruhu prave preto ze by im mohli ujst peniaze z kolotoca. Tiez sa asi tazko najde taky co sucasne by bol dost dobry na ich porazenie, riskoval by vlastne miliony a veril korektnosti online softu pri hre proti tvaram herni. :pokerface:
Taur
 
Príspevky: 74
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod Taur 08 Feb 2014 23:53

Nesimol som si napr. na tej zivej CG BigGame co davaju teraz na Dajto, zeby sa ti profici tam zurivo rozhadzovali. Prehra 100tis stiahne chvost a odkraca, vobec si nehadzu rebuy jeden za druhym. :) Este ani jeden nevyuzil moznost dokupu do 500. Max dalsich 100 (cize celkovo do 200) ktore sa snazia potom uz udrzat. Zeby to bolo tym, ze v reali nemaju za svoje (i ked ani tam mozno nehraju celkom za svoje, ved naco by inak liezli do TV keby z toho nic nemali), taky rozpocet ako ma Isildur a spol. virtualnych penazi? :) Ale mozno bude diel, ked pride Isildur zmeni si prenho drobnych 500tis. a pozbera im vreale zetony ako malym detom. Uz sa tesim, verim ze to bude poucne.

Inak ja by som urcite nespochybnoval nikoho zasluzene schopnosti, ale boli tu uz rozne aferky s godmodmi a neviem cim, takze to co predvadza dnes a denne online Isildur&Co v ziari reflektorov mi fakt pripada ako propagacne divadielko.
Taur
 
Príspevky: 74
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod TomMolivan 09 Feb 2014 00:38

Taur napísal:Az tak to nesledujem, ale myslim ze vacsinou hraju HU medzi sebou a som pisal, ze je otazne ci by dali akciu niekomu mimo "zmluvneho" kruhu prave preto ze by im mohli ujst peniaze z kolotoca. Tiez sa asi tazko najde taky co sucasne by bol dost dobry na ich porazenie, riskoval by vlastne miliony a veril korektnosti online softu pri hre proti tvaram herni. :pokerface:


Najprv tvrdíš, že je to len marketingový ťah herní, potom napíšeš, že nikto nie je taký dobrý, aby ich porazil. Tak čo teda? Je to marektingový ťah alebo sú naozaj tí najlepší?

Nesimol som si napr. na tej zivej CG BigGame co davaju teraz na Dajto, zeby sa ti profici tam zurivo rozhadzovali.


Nevivem, čo je pre teba rozhadzovali, ale hrajú tam $200/$400
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Full Tilt Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!