vyber na VISA electron

Diskusia k herni Full Tilt Poker

vyber na VISA electron

Odoslaťod palio07 03 Júl 2014 13:27

Caute,
Ako dlho asi moze trvat vyber z herne na kreditnu kartu VISA ?
Z fulltiltu som vyberal este minuly tyzden, uz v pondelok mi poslali mail ,ze vyber bol schvaleny,ale na ucte ich stale nemam. Diky
palio07
 
Príspevky: 48
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: vyber na VISA electron

Odoslaťod vlade 03 Júl 2014 15:01

Nasiel som o tom info na stranke fulltiltu:

Automatic Visa withdrawals will take 3-10 business days after your withdrawal has been processed for the funds to appear on your statement.


Cize vyber na Visu trva 3-10 pracovnych dni odkedy bol vyber schvaleny. Teoreticky by si teda mal dostat peniaze najneskor 2 tyzdne od vyberu (pokial teda nemaju v krajine z ktorej to posielaju medzitym nejaky statny sviatok)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: vyber na VISA electron

Odoslaťod Stanley VII 04 Júl 2014 07:54

A práve preto je fajn používať napríklad Skrill alebo Neteller, pretože po schválení výberu sú tam peniaze okamžite. Človek by síce možno mohol oponovať, že sú tam síce okamžite a okamžite ich môže poslať aj do inej herne, ale ak ich chce na vlastnú spotrebu, tak ich okamžite nemá a pri výbere na kartu ich má už na svojom bankovom účte.

Aj k Skrillu alebo Netelleru je však karta, takže sa dá týmito peniazmi okamžite platiť v obchodoch, prípadne ich vybrať z bankomatu (aj keď ja osobne preferujem skôr to platenie kartou, lebo za výber sú poplatky).

Viac o Skrill aj Netelleri tu: http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... a-neteller
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: vyber na VISA electron

Odoslaťod palio07 04 Júl 2014 09:06

Dakujem za info :)
Skrill aj kartu k nemu mam, na vybery ho pouzivam. Neviem, co mi teraz napadlo skusat vyber na VISA ... Nevadi, ostava mi len pockat :)
palio07
 
Príspevky: 48
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Full Tilt Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!