Absolute Poker

Diskusia o herniach ktoré nemajú recenziu na PokerPortali.

Re: Absolute Poker

Odoslaťod Hahalu 04 Máj 2009 08:40

roche01 napísal:Play money nie sú reálne peniaze. Môžeš ich použiť na stoloch o play money, aby si si trochu oťukal herňu, soft, naučil sa pravidlá bez toho, aby si prišiel čo len o cent reálnych peňazí.



Aha, vdaka
Hahalu
 
Príspevky: 5
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Absolute Poker

Odoslaťod Hahalu 04 Máj 2009 08:50

A ešte otázka: Ked mame viaceri spolocnu IP, mozme hrat v tom istom turnaji?

Mam na mysli, mame doma dva PC zapojene cez router a ak by som chcel s brachom hrat
Hahalu
 
Príspevky: 5
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Absolute Poker

Odoslaťod roche01 04 Máj 2009 09:48

Hahalu napísal:A ešte otázka: Ked mame viaceri spolocnu IP, mozme hrat v tom istom turnaji?

Mam na mysli, mame doma dva PC zapojene cez router a ak by som chcel s brachom hrat

No, tak s týmto by som ja osobne bol opatrný, aby Vám neblokli obidvom účty.
Logicky to povolené byť nemôže, keďže sa môže napr. stať, že Vás herňa posadí k jednému stolu, pričom Vy dvaja máte PC vedľa seba a teda jeden vidí druhému doslova "do kariet, čím získate nad ostatnými hráčmi nedovolenú výhodu.
Takže, ak už chcete hrať v jednej herni súčasne, odporúčam nehrať ten istý turnaj. :gl:
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Absolute Poker

Odoslaťod rafi 04 Máj 2009 10:10

roche01 napísal:
Hahalu napísal:A ešte otázka: Ked mame viaceri spolocnu IP, mozme hrat v tom istom turnaji?

Mam na mysli, mame doma dva PC zapojene cez router a ak by som chcel s brachom hrat

No, tak s týmto by som ja osobne bol opatrný, aby Vám neblokli obidvom účty.
Logicky to povolené byť nemôže, keďže sa môže napr. stať, že Vás herňa posadí k jednému stolu, pričom Vy dvaja máte PC vedľa seba a teda jeden vidí druhému doslova "do kariet, čím získate nad ostatnými hráčmi nedovolenú výhodu.
Takže, ak už chcete hrať v jednej herni súčasne, odporúčam nehrať ten istý turnaj. :gl:


pokial viem, herne to maju osetrene pri registracii (ipoker urcite)
dokonca nemozem hrat ten isty turnaj s niekym, komu som posielal peniaze cez player transfer - druhemu nedovoli uz ani registraciu

teraz som si spomenul. na ipokri mi minule nedovolilo zaregistrovat kamosa do turnaja, hoci chcel hrat od seba z inej IP, len nestihal tak som ho chcel zaregistrovat. musel som to urobit z inej IP
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

Re: Absolute Poker

Odoslaťod Hahalu 04 Máj 2009 11:42

vdaka, takze moze sa, ale nie ten isty turnaj, ok
Hahalu
 
Príspevky: 5
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Fame status points

Odoslaťod bacon11 06 Jún 2009 16:29

cawte ,
som si vlozil prvy krat peniaze na AP a ziskal som za tento mesiac uz 501 fame status points. Na ich stranke som sa docital ze ked mam minimalne 500 fame status points tak riskavam bonus 50$. Podmienku som splnit ale bonus mi nebol pripisany. Neviem co mam urobit aby mi bonus pripisali ,resp. ci vobec tento bonus vobec pripisuju :) Bo na zaciatok by sa 50$ urcite hodilo. Odpiste niekto kto ma s tym skusenost . diki moc :)
bacon11
 
Príspevky: 12
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Absolute Poker

Odoslaťod brano172 06 Jún 2009 22:10

Ja nahram cez 500 fame status points kazdy mesiac a nikdy som ziadnych 50 dolarov nedostal. A ani si nie som vedomy, ze by nieco take ponukali. Podla mna si skor nieco zle pochopil, mozes poslat link na stranku, kde si sa to docital?
brano172
 
Príspevky: 161
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: Absolute Poker

Odoslaťod Ote11 02 Aug 2009 15:16

V recenzii sa píše že je tam veľa denných freerolov ale ani jeden sa nedá hrať všetky sú rescriktet. Ale Tie recenzie sú riadne staré. Pa***Poker najväčšia herňa na svete? To už neplatí.
Obrázok používateľa
Ote11
 
Príspevky: 82
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Absolute Poker

Odoslaťod palo1973 19 Aug 2009 17:14

-ide vam herna?,ja ked otvorim stol a potom chcem otvorit dalsi tak sa mi vsetko zavrie.......
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Absolute Poker

Odoslaťod Ote11 23 Feb 2010 22:26

Túto herňu určite nedopočujem, majitelia sa zmenili ale praktiky nie. Normálne ma nalákali na depozit že strašné super bonusy, ma bombardovali emailami a keď som chcel vybrať tak začali vymýšľať a nakoniec som svoje peniaze prehral. Normálne ma okradli svine jedne. S takým prístupom som sa ešte nestretol. Ruky preč od tejto herne. :bad: :bad: :bad:
Obrázok používateľa
Ote11
 
Príspevky: 82
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!