Absolute Poker

Diskusia o herniach ktoré nemajú recenziu na PokerPortali.

Re: Fame status points

Odoslaťod algec111 24 Feb 2010 09:39

bacon11 napísal:cawte ,
som si vlozil prvy krat peniaze na AP a ziskal som za tento mesiac uz 501 fame status points. Na ich stranke som sa docital ze ked mam minimalne 500 fame status points tak riskavam bonus 50$. Podmienku som splnit ale bonus mi nebol pripisany. Neviem co mam urobit aby mi bonus pripisali ,resp. ci vobec tento bonus vobec pripisuju :) Bo na zaciatok by sa 50$ urcite hodilo. Odpiste niekto kto ma s tym skusenost . diki moc :)


Myslím, že to budeš moct dostat až příští měsíc. Teď jsi teprve dosáhl nějaké úrovně a příští měsíc hraješ na ní. Pak můžeš 500 bodů vyměnit za 50USD. Podobný systém je na Ultimate betu s raise pointy.
algec111
 
Príspevky: 370
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Absolute Poker

Odoslaťod drapa712 24 Feb 2010 10:20

Status CONTENDR

That's because every UltimatePoint now has a dollar value - they're worth $0.007 each and you can turn them into real money by accessing the client and selecting My Account > VIP Benefits > Points for Cash.

Tzn. máš povolení směnit body za cash, aspon tak je to na UB. Ap by mělo být to stejný, předpokládám.
drapa712
 
Príspevky: 23
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Absolute Poker

Odoslaťod Zajo 05 Apr 2010 01:07

Absolute má inštalačku v nejakom dmg súbore.... to sa jak inštaluje? :)
Zajo
 
Príspevky: 89
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Absolute Poker

Odoslaťod Belghar 23 Máj 2010 20:29

Zajo napísal:Absolute má inštalačku v nejakom dmg súbore.... to sa jak inštaluje? :)

dmg je instalacka pre mac osx (operacny system , nieco ako windows :) )

Inak chcem sa spytat , ci niekto nehra na Absolute sng turnaje respektive aky je traffic na tych 10+- dolarovych 9 max turbach. A tiez by ma zaujimala kvalita hracov a este jaky je tam vip program , ci sa tam vobec oplati tie sng hrat :)
Belghar
 
Príspevky: 37
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: 0

Absolute Poker - rakeback

Odoslaťod svatos21 26 Okt 2010 11:48

chcem sa opytat, zacal som hravat na absolute poker, aj kvoli rakebacku, registroval som sa cez poker spravy aa ze za kolko dni mi zacne rake nabiehat?? este som tam hral len par turnajov ale zatial mi nic nepripisalo ani na ucet AP ani na pspravy. dik za info
svatos21
 
Príspevky: 88
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Absolute Poker

Odoslaťod Stanley VII 26 Okt 2010 12:18

Ahoj Svatos! Kontroloval som tvoj ucet a vidim, ze tracker k Absolute Pokru si vytvoril vcera. Zvycajne to nabehne do troch dni od registracie a potom uz statistiky nabiehaju denne. Ak si urobil vsetko podla navodu, tak to bude urcite ok a onedlho ti statistiky nabehnu. Keby nie, tak mi treba napisat. Ak budes niekedy nieco potrebovat, najlepsie je ak mi napises priamo na support@pokerspravy.sk aby som ti mohol odpovedat co najrychlejsie.

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
svatos21
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Absolute Poker

Odoslaťod svatos21 04 Nov 2010 10:01

nemate problem s prihlasenim sa do herne? pise mi ze je k dispozicii nova aktualizacia a stahuje ju uz 15 min. ked to dam zrusit tak uz vobec neotvori AP..
svatos21
 
Príspevky: 88
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Absolute Poker

Odoslaťod svatos21 03 Dec 2010 20:26

zdravim, mam taky problem- kamarata som dnes registroval na absolute poker, dobil si tam za 100 ecok, normal to zapol a chvilu hral, teraz vecer chcel zacat hrat a vypisalo mu ze mu prisiel mail, ze ma docasne bloknuty ucet. tam od neho ziada nejake udaje o obcianskom, ucte za elektrinu a kopiu kreditky, neviete preco? od nikoho co poznam to AP nepytal. dik za odpoved
svatos21
 
Príspevky: 88
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Absolute Poker

Odoslaťod vlade 04 Dec 2010 00:37

Moze to byt nahoda, podozrenie na nejaky podvod (napriklad 2 registracie z rovnakej IP), alebo len proste novinka, ze to vyzaduju hned po prvom vklade. Nevidel by som v tom nejaky problem, proste posli dokumenty a je pokoj.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Absolute Poker

Odoslaťod APminer 04 Dec 2010 01:35

svatos21 napísal: od nikoho co poznam to AP nepytal.


opravdu jsem to od nikoho dosud nepoptával, ale doba je zlá a nejvíce ceněné jsou informace 8-)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!