CD Poker

Diskusia o herniach ktoré nemajú recenziu na PokerPortali.

Re: CD Poker

Odoslaťod bubaky1 04 Feb 2009 17:29

prave som si zabezpecil ten 20 dolarovy bonus napisal som chlapikovi zo supportu ze som si to precital na tejto stranke a ze peniaze mam uz pripisane a on mi to tam nahodil asi do dvoch minut takze si klikni online support k tomu nejaky slovnik a vykecaj si to :)
bubaky1
 
Príspevky: 21
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: CD Poker

Odoslaťod Donald123 04 Feb 2009 22:34

ahoj kluci, asi to tu nikoho nebude zajímat, ale na toto forum jsem narazil náhodou a potřebuju se někomu svěřit se svým osudem, tak se svěřím vám:-) Před týdnem jsem dostal na CD poker 20 eur z pokerschool. Souběžně jsem začal číst super system:-), delší dobu koukám na různá videa atd., tak jsem si říkal, že to zkusím uplatnit. začal jsem hrát cash game na nl 0,1/0,2 stolech (vím, že to odporuje bakroll managementu, ale menší stoly jsou nehratelné) každý den jsem se něco dočet v knize, pak to zkoušel ve hře a ono to neslo ovoce. Problém je v tom, že mám spoustu práce na diplomce a msíto toho jsem četl o pokeru, hrál poker, přemýšlel o pokeru....Za 3 dny (celkem asi tak 5 hodin hraní) jsem se dostal z 20 eur na 100. jenže jsem taky dostal angínu. bylo mi fakt zle, na školu jsem neměl pomyšlení, tak jsem spal a občas se probudil na poker. opět jsem neposlechl management a začal jsem hrát stoly 0,25/0,5. to už byla zábava, ale taky tam byli lepší hráči, takže jsem se za den zvedl pouze na 120 eur. byl jsem unavený, před spaním jsem si přečetl v supersystemu kapitolu o malých konektorech a ráno si zahrál zase. bylo mi fakt zle, ale po chvíli jsem vyhrál all-in za 50 dolarů s 4,5 os v pocketu, přesně podle doylových rad. byl jsem nadšený z nově nabitých znalostí a 160 eur na učtu. jenže mi pořád hlodalo svědomí ohledně školy. tak jsem si řekl, že to rozlousknu a asi omámen horečkou jsem šel na stůl 1,2 . vložil jsem si ke stolu veškeré své peníze a řekl si, že když prohraju, dobře, budu se aspoň učit, když vyhraju, budu mít radost z peněz:-) hrálo se hodně agresivně, spousta bluffů. pak jsem dostal do ruky Kd,10d . co bylo dál už si asi domyslíte, na flop přišli další dvě káry, na turn mi přišla pátá. to už jsme byli ve hře jen dva. borec raise, já mu prostě ty dva diamondy v pocketu nevěřil, tak call. na riveru on jen check, já byl nenažranej a navíc jsem chtěl ať si myslí, že blafuju a callne to, tak all-in (asi 160 dolarů) on po chvíli call, ve mě ztuhla krev. on ukázal Ad,7d a já přišel o svůj týdenní výdělek 200 dolarů prakticky v jedné hře. V tu chvíli, mě to zas tak nemrzelo, jenže teď jsem se uzdravil, celý den jsem makal na diplomce a teď večer bych si hrozně rád zahrál chvíli poker, klidně 0,1/0,2 :o ahoj, všem:-)
Donald123
 
Príspevky: 2
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: CD Poker

Odoslaťod Donald123 04 Feb 2009 22:50

chtěl bych dodat, že vím, že jsem to hrál jako pako, ale měl jsem 38,5 horečky, tak se to snad dá omluvit, tak mi prosím nepište, že jsem měl dávat re-raise na turnu :)
Donald123
 
Príspevky: 2
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: CD Poker

Odoslaťod majco1978 21 Feb 2009 23:31

nazdar, ja som tiež dostal do CDP peniaze z PRS,dal som cash game ktorý pravidelne nehrávam (väčšinou SNG) a dvacku som hneď prehral v jednom hande.Dostal som 7,8 červené na flop 9,10červené a nejaká blbosť, na turn J a ,a som čistú postupku.Týpek dal all in ja som ho dorovnal a on na mňa vytiahol Q,K v srdciach a bolo.Tak toto sa môže stať len mne.
majco1978
 
Príspevky: 15
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: CD Poker

Odoslaťod majco1978 21 Feb 2009 23:35

a ešte som pozabudol že asi hodinku predtým som prehral full house s pokrom :wall:
žeby náhoda :O:
majco1978
 
Príspevky: 15
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: CD Poker

Odoslaťod majco1978 22 Feb 2009 23:06

dnes som hral na cdp turnaj o licenciu na poker managera,krásne mi išlo dostal som sa až do heads upu s trojnásobkom chipov ako mal môj súper, potom ale dva krát smola a bolo po mne.nakoniec som dal all in s A,Q vo farbe on mal dve Q-čka a skončil som na peknom druhom mieste.
majco1978
 
Príspevky: 15
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: CD Poker

Odoslaťod Renegade 23 Feb 2009 05:03

majco1978 napísal:dnes som hral na cdp turnaj o licenciu na poker managera,krásne mi išlo dostal som sa až do heads upu s trojnásobkom chipov ako mal môj súper, potom ale dva krát smola a bolo po mne.nakoniec som dal all in s A,Q vo farbe on mal dve Q-čka a skončil som na peknom druhom mieste.


Hral si velmi dobre :good: stale som videl len tvoj chrbat preto som skoncil tak ako som skoncil :)
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: CD Poker

Odoslaťod majco1978 23 Feb 2009 12:51

dík, ale až tak dobre som nehral skončil som až druhý :(
majco1978
 
Príspevky: 15
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

akym sposobom sa vyberaju peniaze

Odoslaťod semojj 25 Feb 2009 14:45

co mam zaklikmut pri vybere s Cd pokru,ak chcem vybrat medzinarodnym prevodom.admin porad
semojj
 
Príspevky: 13
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -1

Re: akym sposobom sa vyberaju peniaze

Odoslaťod admin 25 Feb 2009 14:53

semojj napísal:co mam zaklikmut pri vybere s Cd pokru,ak chcem vybrat medzinarodnym prevodom.admin porad


Ja by som ti poradil zalozit si konto na moneybookers.com a vkladat a vyberat z herni cez tuto sluzbu. (Je to najjednoduchsie, najlacnejsie, najrychlejsie)

Ak chces vyberat prevodom tak z tych moznosti co tam su mi to vychadza na Local Bank Payment...
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!