CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Diskusia o herniach ktoré nemajú recenziu na PokerPortali.

Re: CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Odoslaťod TomMolivan 30 Jan 2013 17:21

http://www.grapheine.com/bombaytv/illustrateur-en-12bfafd033bb34e5f73cec0ad813d057.html

Pre vysvetlenie:

Dante = admin jedného českého webu, ktorý vydal vyhlásenie aké som spomínal vyššie
Bedrna = Tomáš Bedrna, sponzorovaný hráč herne CSpoker, ktorý všade vehementne herňu bráni a obhajuje
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Odoslaťod Stanley VII 30 Jan 2013 20:19

TomMolivan napísal:Rád by som upozornil na skutočnosť, že viaceré veľké české weby v týchto dňoch vydávajú oficiálne vyhlásenia, v ktorých dôrazne nedoporučujú hranie na herni CSpoker (bývalý Sharerapid poker) z dôvodov, aké boli uvedené už aj tu - zamrazovanie penazí hráčov na dlhšie doby bez jasného dôvodu, netransparentnosť, prítomnosť zamestnancov za stolmi atď.

Možno by nebolo na škodu, keby niečo podobné urobil aj pokerportal, množstvo závažných sťažností na túto herňu v posledných týždňoch je naozaj alarmujúce.


Niektoré české weby túto herňu aj propagovali, takže tam je to na mieste. Na PokerPortali táto herňa nikdy propagovaná nebola, ani o nej neboli nejaké výraznejšie diskusie, ktoré by nasvedčovali tomu, že by v nej návštevníci PokerPortalu hrali masovo. Nemala na PokerPortali uverejnenú recenziu a žiadny z adminov s ňou ani nemá konkrétne skúsenosti. Ťažko písať stanoviská ku všetkým herniam, ktoré existujú, zakladajú sa a končia (aby boli relevantné, mali by sme to aj odskúšať).

Ak niekoho táto herňa zaujímala, zrejme mu postačí informácia tu vo fóre, aby si o nej urobil obraz. Ja som si ho urobil a osobne by som tam peniaze nevkladal :) . Ak tak niekto urobil, určite už zistil aj sám, že tam nieje niečo v poriadku, ak nieje a nových hráčov do tejto herne naháňať PokerPortal určite neplánuje :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Odoslaťod tucniak 30 Jan 2013 20:51

neviete aky maju deposit bonus? ja by som isiel..

Obrázok
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Odoslaťod fako666 22 Apr 2013 10:41

No deposit bonus nemaju ale ak das prachy kartou tak mas 50 percent vkladu + v turnajovych peniazoch.Tieto sa nedaju vybrat az po otoceni v turnaji ked vyhru dostanes v normalnych peniazoch
fako666
 
Príspevky: 4
Založený: Dec 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Ostatné herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!