CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Diskusia o herniach ktoré nemajú recenziu na PokerPortali.

CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Odoslaťod fako666 28 Dec 2012 18:08

Prosim podelte sa o skusenosti s touto hernou,ja som teraz taky nasraty ze sa podelim az zajtra :D
fako666
 
Príspevky: 4
Založený: Dec 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Odoslaťod A_Rimmer 28 Dec 2012 22:03

No ja som na tuto "hernu" este dobreho slova nepocul, to co tam predvadza pan majitel sa neda ani komentovat + rake cez 40% na mikro cashgame.... Ruky prec odtial, cim skor tym lepsie. :evil:

Za tento príspevok od A_Rimmer poďakovali :
1886er
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Odoslaťod TomMolivan 29 Dec 2012 11:01

Asi najlepšia príhoda je, že za cash game stolmi vraj neraz sedia zamestnanci a administrátori herne/stránky a keď sa ich hráči pýtali, že ako čo to má znamenať, tak dotyční zamestnanci skrátka nechápali, že čo má na tom akože byť zlé.

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali :
JURAJ001
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Odoslaťod ondoko 29 Dec 2012 11:16

A_Rimmer napísal:No ja som na tuto "hernu" este dobreho slova nepocul, to co tam predvadza pan majitel sa neda ani komentovat + rake cez 40% na mikro cashgame.... Ruky prec odtial, cim skor tym lepsie. :evil:


rake 40%??? to sa da?? :D
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Odoslaťod A_Rimmer 29 Dec 2012 15:55

TomMolivan napísal:Asi najlepšia príhoda je, že za cash game stolmi vraj neraz sedia zamestnanci a administrátori herne/stránky a keď sa ich hráči pýtali, že ako čo to má znamenať, tak dotyční zamestnanci skrátka nechápali, že čo má na tom akože byť zlé.


Jj, to je tam uplne bezne nie len v cg ale aj turnajoch. Jeden chalan mal tu smolu, ze sa dostal v turnaji do Hu s adminom a ten mu pre istotu dal sitout a zabanoval ucet este pocas turnaja, aby im to nahodou nevyhral.... :P Chalan vtedy podal na nich normalne aj trestne oznamenie na policii, ale asi je jasne ako to dopadne.
A aby som nezabudol, vybrat si odtial svoje vlastne peniaze mozete az po ziskani urciteho poctu bodov, ktory si este navyse lubovolne menia kedy sa im chce.... :crazy:

Za tento príspevok od A_Rimmer poďakovali :
JURAJ001
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Odoslaťod sudden 30 Dec 2012 01:46

Nechapem ako moze niekto vlozit peniaze a hrat na takejto nejakej retardovanej vymyslenej herni.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Odoslaťod onlinepodvodnik 30 Dec 2012 11:21

sudden napísal:Nechapem ako moze niekto vlozit peniaze a hrat na takejto nejakej retardovanej vymyslenej herni.


nechapem ako moze niekto vlozit peniaze a hrat na FULLTILTPOKER? (retardovanej vymyslenej herni, ktora svojho casu tiez bola rozkradnuta) !!! vzdy sa najde ovca, ktora posle peniaze do BMG ...

:ROFL:
onlinepodvodnik
 
Príspevky: 4
Založený: Dec 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -8

Re: CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Odoslaťod fako666 05 Jan 2013 21:37

No aby som to dal na spravnu mieru vlozil som do herne 50 eur asi tri krat som vybral po 4000 kc bez problemov 10.12,2012 som zase zadal vyber 2500 kc dnes je 5.1 a nic zevraj preveruju ucty .Napisal som neake komenty ohladne zastavenych vyberov na ich stranku na facebooku samozrejme negativnych na to mi odpovedala neaka babenka tak asi 17-18 podla fb profilu a odpovedala velmi urazlivo a oslovila ma nickom z herne aj ked to prebiehalo cez fb. Takze neaka zaba ma pristup k mojim udajom v herni ? Samozrejme ze mi stopli komenty na ich stranke kritika sa im asi nepaci staci pozriet na fb Cspoker aj teraz tam je diskusia ze zmazali stovky negativnych prispevkov.Majitelia a admini tam bezne hravaju,kedysi sa herna volala sharerapid poker a pan majitel alebo spolumajitel ? hrava pod nickom sharerapid.Tam s tym turnajom kde admin vyhodil hraca z turnaja tym ze mu zablokoval ucet a dal ban je pravda.Hravam tam dva roky a v zaciatkoch to bola dobra zverina,teraz sa to trochu ukludnilo ale uz nikdy by som tam peniaze nevlozil.A nikomu zo zdravym rozumom to neodporucam.Ale na druhu stranu bez vlozenia penazi sa tam da velmi rychlo vybudovat bankroll ak je hrac dostatocne skuseny.
fako666
 
Príspevky: 4
Založený: Dec 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Odoslaťod fako666 05 Jan 2013 21:50

No a este jedna pikoska z tejto herne asi tyzden po zadani vyberu nic ,potom dva tyzdne svietilo preverovanie uctu to tam ma kazdy kto zadal vyber v decembri a nikto nevidel ani korunu,a asi tyzden je v pokladni aj moznost zrusit vyber :D tak na tom som sa pobavil najviacej.Ich obrana preco nevyplacaju je totiz preverovanie uctov kvoli moznym podvodom v cash game hracmi z viacerymi uctami,preto nedaju peniaze nikomu. A ta absurdita prachy ti nedame ale ked nevyberes a stiahnes vyber tak si za ne hraj kolko chces :evil:
fako666
 
Príspevky: 4
Založený: Dec 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: CS Poker - byvaly Sharerapid poker

Odoslaťod TomMolivan 30 Jan 2013 17:18

Rád by som upozornil na skutočnosť, že viaceré veľké české weby v týchto dňoch vydávajú oficiálne vyhlásenia, v ktorých dôrazne nedoporučujú hranie na herni CSpoker (bývalý Sharerapid poker) z dôvodov, aké boli uvedené už aj tu - zamrazovanie penazí hráčov na dlhšie doby bez jasného dôvodu, netransparentnosť, prítomnosť zamestnancov za stolmi atď.

Možno by nebolo na škodu, keby niečo podobné urobil aj pokerportal, množstvo závažných sťažností na túto herňu v posledných týždňoch je naozaj alarmujúce.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Ďalšia

Naspäť na Ostatné herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!