PokerGalaxy

Diskusia o herniach ktoré nemajú recenziu na PokerPortali.

Re: PokerGalaxy

Odoslaťod Zdeno 02 Júl 2009 11:42

Uff, tak dojmy z herny jsou dost roztodivné :-)

Ač jsem byl zvyklý na ongame hlavně, což asi taky není pokládáno za nějaký extra soft, tak tohle mě hodně zklamalo - ovšem možná jde všechno lépe nastavit / stáhnout special skin, proto sem píši:

1. jsem chtěl hrát 9/12 stolů (bez překrývání) na té 24ce, ovšem maximum je 6, poněvadž prostě jsou tam pak při zmenšení tak malé písmenka, že to nevidím, k tomu navíc:

2. když jsem měl hrát na nějakém stole, který zrovna nebyl aktivní, tak to ani "nevyskočilo", ale dokonce to ani nepípne, což je fakt hrozný a jediné nastavení zvuku jsem našel zapnout/vypnout efekty = párkrát škaredý sitout

Čili jasné otázky (asi hlavně pro ty, kteří se tam pokoušejí multitablit):
- používáte nějaký special skin, hlavně třeba větší textury / přehlednější?
- je nějaké udělátko (nebo nastavení co jsem přehlédl) na to, aby mi ten stůl, na kterém mám hrát začal blikat a tancovat? :-)


Za každou radu díky, takhle mě to neskutečně tiltuje a "skoro se to nedá", když to porovnám, že jsem 2x více stolů na ongamu stíhal o dost líp :-( a bez nervů. Což na NL10 je dost zásadní...

GL všem
Zdeno
 
Príspevky: 12
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerGalaxy

Odoslaťod w3nd3tta 08 Nov 2009 21:28

Neviem mi niekto napisat aky je nazov skupiny na Facebooku?? chcel by som si zahrat ten turnaj pre fanusikov na facebooku a neviem sa k tej skupine dopatrat. Dakujem
w3nd3tta
 
Príspevky: 20
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerGalaxy

Odoslaťod Pajo22 22 Dec 2009 09:51

chcel by som si zalozit ucet u vas a vlozit kese zaskocila ma vsak jedna vec a to :Jako hráč na PokerGalaxy jste oprávněni obdržet 30% rakeback bonus, pokud za měsíční rake utratíte €100 nebo více.pokial ten 100e nespravim nedostanem rake alebo je potom rake znizeny o nejake percentá.lebo viem ze tolko neuhram za mesiac alebo len zriedka kedy ako je to potom s tym?dakujem
Obrázok používateľa
Pajo22
 
Príspevky: 75
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 6 krát/1 krát
Karma: 1

Re: PokerGalaxy

Odoslaťod vlade 22 Dec 2009 11:49

Ano, aby si dostal rakeback v tejto sieti, je potrebne aby si nahral rake minimalne 100E/mesiac. Inak rakeback nedostanes vobec. 100E neni zas tak vela, su to 3.3 Eura rake na den.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: PokerGalaxy

Odoslaťod Pajo22 22 Dec 2009 11:51

no ale neda sa mi hravat zas tak pravidelne a na mikro limitoch je to dost.chcem hravat len najnizsie limity.
Obrázok používateľa
Pajo22
 
Príspevky: 75
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 6 krát/1 krát
Karma: 1

Re: PokerGalaxy

Odoslaťod vlade 22 Dec 2009 11:54

Bohuzial, maju take pravdlo, je rovnake v celej tejto sieti (PokerGalaxy, PokerHeaven, Sportingbet), takze vsade je to presne tak isto.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: PokerGalaxy

Odoslaťod R4dec 22 Jan 2010 10:37

Zdravím.

V tejto herni mám účet už c.c.a. 3 mesiace a celkom mi vyhovuje to uživateľské prostredie, aj s akciami som spokojný. Avšak mám jednu otázku : Kde si zistím počet PPG, a počet raked hands. V lobby herne je pod supportom niečo také ako koľko raked hands atd.. ale nejako to neukazuje žiadny počet iba 0, a tie PPG body už vôbec neviem kde zistiť.

vedel by mi niekto poradiť??

vopred ďakujem ;)
Obrázok používateľa
R4dec
 
Príspevky: 5
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerGalaxy

Odoslaťod medzik 22 Jan 2010 13:50

raked hands si ja zistujem cez support iny sposob neviem.a ked som sa spytal support ohladom PPG odpisali mi ze uz tie body zrusili

Za tento príspevok od medzik poďakovali :
R4dec
medzik
 
Príspevky: 39
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 3 krát/9 krát
Karma: 0

Re: PokerGalaxy

Odoslaťod R4dec 22 Jan 2010 17:08

medzik napísal:raked hands si ja zistujem cez support iny sposob neviem.a ked som sa spytal support ohladom PPG odpisali mi ze uz tie body zrusili


diq za radu

ale to je potom dost blbe ked sa chvália svojim bodovým obchodom a body nefungujú. a pri prvom depozite tričko zdarma no však ani to nie je pravda lebo depozitoval som asi pre 2 mesiacmi, ked bola akcia po depozite cely set (tričko šál a čiapka s logom Pgalaxy) a do teraz mi nedošlo absolutne nič.

ale to neriešim lebo hrám tam pretože xem hrať poker a nie tričko :D
Obrázok používateľa
R4dec
 
Príspevky: 5
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Poker Galaxy

Odoslaťod d..i..n..o 14 Feb 2010 16:22

Zdravim ten software nedoporučuju. Mam sni špatne zkušenosti při prvnim vyběru cca 800euro mi nic nepřišlo už asi čtyři měsice ze začatku se snažili mě kontaktovat s tim že to odeslali a je všechno ok jakmile jsem chtěl po web dollaru aby mi zaslali transakce z banky ktera to mněla odeslat tak už mi neodpověděli a tedkom už neodpovidaji vubec kašlou na mně takže 800 euro je fuč. Určitě je lepši zvolit paradaise hernu od sportingbetu kde support a všechno funguje dokonale s každym problemem vam zavolaj nebo napišou a vyřidi okamžitě Galaxy už nikdy vic. A obchod za body taky nefunguje dva měsice zpatky sem si nechal poslat nějake věcy a nic nedošlo. PS. Jestli mněl někdo podobny problem s tim že vam nepřišli penize prosim o radu jak ste to vyřešili diky
d..i..n..o
 
Príspevky: 2
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!