Winner Poker

Diskusia o herniach ktoré nemajú recenziu na PokerPortali.

Winner Poker

Odoslaťod DevilMayCry 12 Júl 2010 12:54

Nazdarek,
nejake sa mi nedari regnut na ten pp turnaj co ma byt dnes na winner poker. Regoval som sa cez tuto stranku tak nevim kde je problem, help :O:

EDIT: moj nickname je: realantitalent
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Winner Poker

Odoslaťod Adrian1990 23 Júl 2010 18:32

Takže napíšem pár riadok a tejto herni .

Začnem s tým že minulý mesiac mali SNG chalange ( kto vyhrá najviac turnajov za deň bere 100usd ) . Niekolko krát sa mi podaril vyhrať tento chalange . No zrazu žiadna aktualizacia stránky support nič nevedel no ja som hral ďalej. Zrazu po 5 dňoch mi napíšu že tá súťaž skoncila no nikde o tom neinformovali . Len tak z ničoho nič ... hovorim si no pekne .
Potom sa zrazu prestal pripisovať na účet bonus čo som clearoval . 10 dni nič . Vlastne niečo každý den mi napisal online support že to dajú do poriadku do 24 hod .
Teraz majú ďalší sng chalange . V pravidlách majú že tabulku aktualizujú raz do dná . Škoda že to trvá len do štvrtka v piatok zrazu nikto nič nevie o aktualizácii . Stalo sa mi to už tretí raz . Minulý týždeň som viedol celý čas o cca 40 turnajov a v pondelok som už bol zázračne druhý o 8 turnajov , len preto že nedeli aktualizovať jednu pos...tu tabulku .
A keď budete dačo potrebovať tak na support ani nepíšte . S obľubou totiž používajú 2 slova - prepáčte , nerozumiem .
Na online support som uz pisal cca 30 x zatial mi ani raz nepomohli . Takže dneska som sa rozhodol pre výber peniažkov a jednoznačne Vám túto herni NEDOPORUČUJEM .
prajem príjemný den ...
Adrian1990
 
Príspevky: 98
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Winner Poker

Odoslaťod palo1973 23 Júl 2010 20:07

cela i-poker siet ma nejake technicke problemy
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27


Naspäť na Ostatné herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!