Ako zalozit pokrovy klub

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: jo

Odoslaťod widish 13 Aug 2008 20:34

Pokial by ten klub v NZ bol kvalitny,tak preco nie. Ja si myslim,ze neni problem (aspon u mna) navstivit nejaky klub do 100km pokial je naozaj o co hrat.

Osobne som hral zatial iba v BA - v G.Vegas pretoze ostatne ma zatial moc nezaujali a v blizkosti u nas nic poriadne nie je (okolie NR)
widish
 
Príspevky: 52
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

kvalitny klub

Odoslaťod widish 13 Aug 2008 20:37

No a kvalitny klub nemyslim vo vyske buy-inu ale v obsluhe, dealeroch , priatelnej vyske prizepoolu a podobnych veciach.

Su veci,ktore nam vyhovuju a ktore zase nie.
Je to na kazdom, no na majiteloch je zase ta vec,aby urobili klub,ktory bude vyhovovat vacsine.Vsetkym sa samozrejme vyhoviet neda.
widish
 
Príspevky: 52
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: kvalitny klub

Odoslaťod bacill_tt 13 Aug 2008 21:07

No prave to je to co ma zaujima co by ludi oslovilo, lebo nemam uplne presne tusenie co ludia ocakavaju resp. o aky druh hier maju zaujem ci by to boli skor mensie turnaje, vacsie turnaje alebo cash. A kolko by sa takych ludi naslo lebo v blizkej dobe (3 mesiac mozno :) sa klub v NZ bude otvarat
bacill_tt
 
Príspevky: 63
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: kvalitny klub

Odoslaťod widish 13 Aug 2008 23:23

Ono je to rozdielne u kazdeho.

Dolezite je vyhoviet "takmer" kazdemu. Od mensich turnajov (s malym buy-inom) cez vacsie , popripade nejake satelity na tie vacsie. Ja osobne si myslim,ze by nebolo odveci otvarat aj SNG turnaje , pripadne nejake studentske + zakaz fajcit :-) a samozrejme CG.

Prijemne prostredie bez ciganov a vselijakych agresorov by som bral ako samozrejmost :-)
widish
 
Príspevky: 52
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Re: kvalitny klub

Odoslaťod widish 13 Aug 2008 23:25

a fakt pokial otvorit klub tak uz nieco kvalitne 10+ stolov :)
widish
 
Príspevky: 52
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Widish

Odoslaťod 7castle 13 Aug 2008 23:39

Prijemne prostredie na PP bez rasizmu by som bral za samozrejmost...:(
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Widish

Odoslaťod widish 13 Aug 2008 23:42

7 castle:
neber to ako rasizmus.
Niesom nejako extra rasisticky zalozeny, ale ak pride do klubu nejaky vyslovene cigan zacne sa tam rozkrikovat na celu hernu.. sorry ale to fakt nemusim :-)
Pokial sa chova normalne a chce hrat poker, preco nie.
widish
 
Príspevky: 52
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

poker klub

Odoslaťod APminer 14 Aug 2008 07:10

pokud chcete premyslet o programu klubu, myslim, ze navod mate v programu "Honoria Klubu" a pak jen praxi zjistite, ktere turnaje zaujali a ktere ne ;-)
v Honorii je to uz vyzkousene a postupne se struktura meni dle klientely
hodne zdaru *THUMBS UP*
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: poker klub

Odoslaťod bacill_tt 14 Aug 2008 07:44

Dakujem za rady, k tym 10+ stolom no problem by som nevidel s tym ich tam dat ale ci by to malo zmysel zo zaciatku ich bude menej, ale neni problem pridat stoly ak budu mat ludia zaujem. A k tomu slusnemu spravaniu v klube bez roznych individui no to clovek nikdy nevie kto sa ako prejavy ale budeme dbat o slusne prostredie
bacill_tt
 
Príspevky: 63
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: kvalitny klub

Odoslaťod JanozMT 23 Aug 2008 22:03

ahojte, samozrejmou požiadavkou každého hráča je pokrový klub kvalitný, čistý, so super krupiermi, dobrým barom, ochrankou, podľa možnosti aj teplé jedlá.......atď
Dovoľte mi teraz hráči trocha počtov, platných pre klub so 6 stolmi v cudzich priestoroch - nie v BA, ale v inom napr. okresnom meste:

- 1 Vedúci plat .......18.000 = 18.000
- 7 krupierov ..........13.000 = 91.000
- 2 barmanky....... 13.000 = 26.000
- 2 ochranka...... 15.000 = 30.000
- nájom cca mes 40.000
- energie 15.000
- spotr.mat/karty ,obleč.,hajzlák, servítky...../
10.000
- odvody za zamestnancov... 60.000

....určite som niečo zabudol, ale aj tak je to už "skromných" 290.000 na mesiac čo pri dennej hre je to cca 10.000 na deň! BEZ ZISKU MAJITEĽA.
Takže HRÁČI uvedomte sa, hlavne tí stálepindajúci na poplatky, že ak chcete si pekne zahrať ,tak to niečo stojí! A Vy odvážní, ktorí chcete otvárať nový klub spočítajte najskor, či "Vaši" hráči sú schopní uniesť tieto náklady!?
JanozMT
 
Príspevky: 56
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!